Mail Okuyarak Para Kazanmak İçin Harika 11 Site!

Mail okuyarak para kazanmak isteyen kullanıcılar için son dönemde dünya genelinde en yüksek ödeme yapan 11 siteyi sizler için inceledik.

Öncelikle gerçekten de sadece email okuyarak para kazanmak mümkün. Özellikle de çok fazla boş vakti olanlar ve İngilizce bilenler için harika bir dolar kazanma yöntemidir. Ancak bu yöntem İngilizce bilmeyenler için maalesef pek uygun değil. Çünkü mailler genellikle İngilizce ve bu mailleri anlayabilecek düzeyde olmanız gerekiyor.

Türkiye’deki bazı kullanıcılar İngilizce bilmedikleri halde çeviri programları aracılığıyla mailleri okuyarak da para kazanabiliyor. Eğer bu yöntem size uygun geldiyse çeviri programlarını da kullanarak yabancı dil bilmeden de para kazanabilirsiniz. Özellikle Google Translate bu anlamda biçilmiş bir kaftan.

Ortalama olarak bir maili okuyup, mail içeriği hakkındaki formu doldurmak için 0.2 dolar kazanabiliyorsunuz. Bu da Türk Lirası olarak 4 TL para kazanmak anlamına geliyor.

Günlük 50-60 mail okuyan ve raporu dolduran kullanıcılar söz konusu olduğu zaman; aylık binlerce dolar bile gelir elde etmek mümkün. Dolayısıyla oldukça potansiyeli yüksek bir internetten para kazanma yöntemidir.

MAİL OKUDUĞUM İÇİN BANA NEDEN PARA VERİLİYOR?

Muhtemelen bu yöntemi incelediğinizde aklınıza gelen ilk soru bu olmalı. Bu konuda haklısınız. Ancak unuttuğunuz bir şey var. Spam mailler…

Büyük şirketler ve markalar her zaman daha fazla tüketicinin ürünleri ve hizmetleri hakkında geri bildirimde bulunmasını ister. Satışları ve promosyonları hakkında bilgi edinmek için yüzlerce veya binlerce tüketicinin yorumlarına ihtiyaçları var. Ancak spam klasörüne bu kadar çok mesaj atıldığında, şirketler bu süreci başarılı bir şekilde yönetmekte büyük sorun yaşıyor.

İşte burada mail okuyan ve bunları raporlayan kullanıcılar devreye giriyor. Şirketler genel maillerini çeşitli sitelere yönlendiriyor ve onlardan maillerin içeriğini hızlı bir şekilde belirlemelerini istiyor. Siz de bu sitelere ulaştırılan yüz binlerce mailin aslında ayıklanmasını sağlıyorsunuz. Bu sayede şirketler ve markalar; hangi mailin önemli, hangi mailin gereksiz olduğunu çok ucuz bir maliyet ile oluyorlar. Bu süreci personelleri ile yönetmek isteseler, yüzlerce personeli istihdam etmek zorunda kalacaklarını belirtelim.

MAİL OKUYARAK PARA KAZANMAK

Mail okuyarak para kazanmak için çeşitli siteler var. Rehberimizde mail okuyarak para kazandıran 11 siteye yer verdik. Her birini ayrı ayrı kullanabilirsiniz. Ancak önerimiz; tamamında üyelik oluşturmak ve gelen mail görevlerini tamamlamanız olacaktır. Bu sayede gelirinizi büyük ölçüde artırabilirsiniz.

1. Uniqpaid

uniqpaid

E-posta okumayı ve geri bildirim sağlamayı seviyor musunuz? Uniqpaid bunu yaparken size para kazandıran harika bir platform.

Uniqpaid ile bir e-posta okuyucusu ve yanıtlayıcısı olarak, şirketlerin müşteri geri bildirimi toplamalarına yardımcı olarak para kazanabilirsiniz.

Ödemeniz, derecelendirme sisteminize (yani, e-postalara yardımcı olup olmadığınıza) ve okunan ve yanıtlanan e-postaların sayısına göre belirlenmektedir.

2. InboxDollars

inbox-dollars

Mail okuyarak para kazandıran en köklü platformdur. Aslında bu sektörün kurulmasına ve yayılmasına büyük oranda öncülük etmiştir. İngilizce olarak hizmet veren platforma Türkiye’den de kayıt olabiliyorsunuz.

Kayıt olduktan sonra tek yapmanız gereken görevler listesinde E-POSTA OKU bölümüne girmek ve size ulaştırılan mailleri okuyarak; mail hakkında talep edilen küçük formu doldurmak.

İNCELEYİN: Reklam İzleyerek Para Kazanmak

3. Mypoints

mypoints

Görev yaparak para kazanılabilecek bir internet sitesidir. Platformda mail oku para kazan seçeneği de bulunmaktadır. Ancak diğer sitelerin aksine Fransızca, Almanca gibi Avrupa dillerindeki mailler ile daha fazla karşılaşmanız oldukça olasıdır. Avrupa dillerine hakim olanlar için Mypoints’te mail okuyarak para kazanmak oldukça yüksek potansiyel taşıyor.

4. InboxPays

inboxpays

InboxPays, nerede olursanız olun akıllı bir cep telefonuna sahipseniz, e-postaları okuyarak para kazanabileceğiniz başka bir harika sitedir. Diğer birçok rakibine göre mail okuma başına 0.25 Dolar ücret ödüyor. Bu diğer sitelere göre çok daha yüksek bir oran. Üstelik InboxPays her gün mail işbirliğini geliştirmektedir. Bu sayede platformdan para kazanma olasılığınız oldukça yüksek. Sitenin minimum para çekme limiti ise 25 dolar.

5. FusionCash

fc

FC, çeşitli para kazanma görevlerinin yanı sıra e-postaları okuyarak da para kazanabileceğiniz başka bir sitedir. İyi bir alternatif olma özelliğine sahiptir. Türkiye’den de çok sayıda kullanıcısı olan platformda mail okuma başına 0.07 Dolar para kazanabilirsiniz. Sitenin 500 bini aşkın üyesi bulunuyor ve şikayet oranı oldukça düşük.

Diğer platformların aksine FC’ye üye olmak için 13 yaşını doldurmak yeterli. Diğer sitelerde genellikle 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Yürüyerek Para Kazanmak

6. Unique Rewards

ur

Mail okuyarak kolaylıkla para kazanmak istiyorum diyorsanız sizin için harika bir altyapıya sahip sitelerden biridir. Spam maillerin kontrolünü sağlayarak dolar kazanabiliyorsunuz. Son dönemde kullanıcı sayısı oldukça yükselişte olan bir sitedir. Kullanım dili İngilizce olmasına rağmen Chrome Çeviri aracılığıyla siteyi harika bir şekilde kullanabilirsiniz.

7. Daily Rewards

brewars

Bir başka görev sitesi olan DR’de de mail okuyarak para kazanabilirsiniz. Ancak DR’de mail görevlerinin çok sık olmadığını belirtmekte yarar var. Dolayısıyla yalnızca bu göreve yöneldiyseniz; farklı alternatifleri kullanmak iyi bir fikir olabilir.

8. InboxPounds

ip

InboxDollars’ın Birleşik Krallık versiyonudur. VPN kullanmadan maalesef üye olamazsınız. Ancak üye olduktan sonra çok çeşitli yöntemler ile kazandığınız parayı hesabınıza çekebilirsiniz. InboxPounds’a kaydolarak ücretsiz hoş geldin bonusu olarak bir Paund kazanmakla kalmayacak, aynı zamanda tavsiye bağlantınız aracılığıyla kaydolacak arkadaşlarınız olursa, tavsiye ettiğiniz arkadaşlarınızın ömür boyu kazandığının %30’unu da alacaksınız!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Görev Yaparak Para Kazanmak

9. Vindale Research

vindale

E-postaları okumak için para alabileceğiniz başka bir site de Vindale Research’dir. Diğer sitelerin aksine oldukça kurumsal bir yapısı var ve görevler kişiye özel olarak yönlendirilmektedir. İş alabilmek için profilinizi olabildiğince iyi bir şekilde doldurmanızı öneririz. Bu sayede para kazanma potansiyelinizi oldukça yükseltebilirsiniz.

10. Cash4Offers

cash

Çok çeşitli internetten para kazanma imkanı sağlayan bir sitedir. Ancak ana odak noktalarından biri e-posta okuyarak para kazandırmaktır. Siteye ücretsiz üye olabilir ve anında mail oku para kazan sekmesine erişerek görevlerinizi alabilirsiniz.

11. Swagbucks

swagbucks

Dünyanın en çok para kazandıran sitelerinden biri olan Swagbucks’ta da e-posta okuyarak para kazanmanızı sağlayan görevler bulunuyor. Çok fazla olmasa da günlük olarak takibini yaparak; 20-30‘dan fazla mail okuma görevine erişebilirsiniz. Ortalama olarak mail okuma başına 5 cent para kazanabiliyorsunuz. Bu da 20 mail için bir dolar kazanç anlamına geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Link Kısaltarak Para Kazan

İNCELEYİN: Para Kazandıran Oyunlar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Papara ile Para Kazanma

İNCELEYİN: Growtopia Para Kazanma

İNCELEYİN: Öğrenciler İçin Para Kazanma Yolları

Sermayesiz İş Fikirleri 2 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri
5 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri 10 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri
20 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri 50 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri
100 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri 200 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri

“Mail Okuyarak Para Kazanmak İçin Harika 11 Site!” üzerine 4 yorum

  1. Önerdiğiniz siteler ya Türkiye için geçerli değil ya da Paypal ile ödeme yapıyor ki Türkiye’de bu ödeme sistemi kalktı. Yazmak için yazmışsınız.

    Yanıtla

Yorum yapın