Param Yok Bayilik Almak İstiyorum Diyenlere Bedelsiz ve Sermayesiz 20 Firma

Param ve sermayem yok ama bayilik almak istiyorum diyen girişimcilerin birçok franchise fırsatı bulunuyor. Siz de bir girişimci olarak bayilik alarak iş dünyasına giriş yapmak istiyorsanız bu süreci rehberimizdeki firmalar aracılığıyla kolaylıkla yapabilirsiniz.

Bu rehberde Türkiye genelinde sermayesiz olarak bayilik alabileceğiniz çok sayıda firma bulunuyor. Rehberdeki firmalar aracılığıyla iş dünyasına daha hızlı bir giriş yapabilir ve kısa süre içerisinde iş hacminizi büyük ölçüde artırma fırsatı elde edebilirsiniz.

Birçok sektörde yer alan ücretsiz bayilik sistemleri aracılığıyla kendi işinizi kurma imkanı elde etmek için rehberde yer alan bayilik veren firmalar ile temasa geçebilirsiniz.

ÜCRETSİZ BAYİLİK SİSTEMİNDE SÜREÇ

 1. Öncelikle sektöre karar verin
 2. Sektördeki sermayesiz bayilik veren firmaları araştırın
 3. Şirkete karar verin
 4. Karar sonrasında şirket ile iletişime geçin
 5. Şirketin parasız bayilik sistemi hakkında bilgi alın
 6. Bayilik kurulacak dükkanı bulun
 7. Dükkanın kurulması ve kiralanması öncesinde bayilik sözleşmesini imzalayın
 8. Dükkanın kurulumunu gerçekleştirin
 9. İşletmenizi faaliyete alın.

İNCELEYİN: Teminatsız Bayilik Veren Firmalar

En yüksek potansiyeli taşıyan bedelsiz bayilik veren firmalar:

ücretsiz bayilik

1. TAKIŞTIR BİJUTERİ

Potansiyel: 8/10
SİF Değerlendirmesi: 9/10

Bijuteri sektöründe işletme kurmak isteyenler için herhangi bir isim hakkı veya bayilik bedeli olmadan franchise almak isteyenler için Takıştır Bijuteri firması ücretsiz bayilik fırsatı sağlamaktadır. Firma ile iletişime geçerek sektörde kendi işletmeniz ile faaliyet göstermeye başlayabilirsiniz. İşletme çok önemli bir reklam bütçesi sayesinde önemli bir bilinirliliğe sahiptir. Bu sayede işletmeyi açar açmaz önemli bir marka gücünü arkanıza alabilirsiniz.

Bijuteri sektöründe kendi işini kurmak isteyen girişimciler için en yüksek potansiyeli taşıyan firmalardan biridir. Şirket aracılığıyla Türkiye’nin 81 ilinde bijuteri mağazası kurma imkanı elde edebiliyorsunuz. Ortalama olarak 300 bin lira sermaye ile kendi işinizi kurabilirsiniz. Firma param yok diyen girişimcilere özel bayilik ve isim hakkı bedeli talep etmiyor.

2. GAZİ BAKLAVA

Potansiyel: 7/10
SİF Değerlendirmesi: 9/10

Mahir Baklavaları’nın markası olan Gazi Baklava, Şanlıurfa merkezli olan önemli baklava firmaları arasında yer alıyor. Franchise seçeneklerini gün geçtikçe artıran firma, şube sayısını artırmak amacıyla bayilik bedeli olmadan franchise sağlamaktadır. Sektörde bir işletme kurmak isteyenler için önemli bir marka gücü ile sektör deneyimi imkanı sağlayan şirket ile iletişime geçerek bayilik seçenekleri hakkında ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Baklava sektöründe son dönemde yüksek karlılık fırsatı bulunuyor. Sektördeki yüksek enflasyon oranları sebebiyle kendi işinizi kurmak için iyi bir sektör fırsatı sağlıyor. Siz de kendi işletmenizi kurarak ortalama yüzde 60 düzeyindeki kar marjı fırsatlarına ulaşabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: En Çok Kazandıran 100 Franchise

3. ASIR KURUYEMİŞ

Potansiyel: 5/10
SİF Değerlendirmesi: 4/10

Türkiye’nin en büyük sektörlerinden biri olan kuruyemiş sektöründe ücretsiz bayilik veren firmalardan biri olan Asır Kuruyemiş aracılığıyla kendi işletmenizi kurabilirsiniz. Özellikle işlek noktada bir dükkan bulabilecek olan girişimciler için son derece önemli bir fırsat sağlayan firmanın bayiliğini alarak önemli bir kazancın kapılarını aralayabilirsiniz. Sektörde karlılık oldukça yüksektir. Bu sayede işletme kısa sürede kendini amorti edebilme imkanı sağlamaktadır.

2024 yılında en yüksek enflasyon oranlarının yaşandığı sektörlerden biridir. Dolayısıyla karlılık ve iş hacmi fırsatlarında yükseliş kaydediliyor. Siz de param yok ama bayilik almak istiyorum diyorsanız ilgili firmanın franchise imkanlarını değerlendirebilirsiniz.

4. CARDATA

Potansiyel: 10/10
SİF Değerlendirmesi: 9/10

Profesyonel olarak otomotiv datası hizmeti sağlayan Cardata, kendi sektöründe ülkemizin en büyük firmalarından biridir. Çok güçlü bir altyapı hizmeti sağlayan firmanın bayiliğini alarak sektörde ana dağıtıcı konumuna gelme fırsatınız da olacak. Özellikle araç alım satımı ile ilgilenen firmalar için elzem bir ihtiyaç olan bu dataya yönelik bayilik hizmetleri sağlamak için tamamen ücretsiz bir şekilde firmanın bünyesi altına girebilirsiniz.

5. FISTIKÇI 1957

Potansiyel: 7/10
SİF Değerlendirmesi: 7/10

Kuruyemiş sektörünün yeni oyuncularından biri olan Fıstıkçı 1957 aracılığıyla ücretsiz bir şekilde kendi işletmenizi bayilik çatısı altında kurabilirsiniz. Üstelik firma tüm ürünlerin kendisinden alınmasını zorunlu kılmıyor. Bu sayede kendi ürünlerinizi de bayiliğiniz çatısı altında alarak hizmet büyüklüğünüzü artırabilme imkanı elde edeceksiniz.

6. ŞEHRİ SANAT BAKLAVA

Potansiyel: 8/10
SİF Değerlendirmesi: 6/10

Bayilik bedeli, isim hakkı bedeli veya ciro kar payı talep etmeyen firmalardan biri olan Şehri Sanat Baklava aracılığıyla kendi baklava satış mağazanızı kurabilirsiniz. Kendi işinizin patronu olmak için uygun bir sektör olduğunu düşünüyorsanız; şehri sanat baklava aracılığıyla hızlıca para kazanmaya başlamak üzere ücretsiz bir bayilik alabilirsiniz. Firma bayilerine satınalma, reklam ve tanıtım desteği, işletme ve personel eğitim desteği sağlamaktadır.

7. ELAZIĞLI ÇİĞKÖFTE

Potansiyel: 6/10
SİF Değerlendirmesi: 7/10

Çiğköfte sektöründe bayilik bedeli almayan ve dolayısıyla ücretsiz franchise imkanı sağlayan firmalardan biri olan Elazığlı Çiğköfte aracılığıyla çok cüzi sermaye bedelleri ile kendi işinizin patronu olabilirsiniz. Param yok bayilik almak istiyorum diyorsanız ve bir çiğköfte firmasını açmak için gerekli 20-25 bin liralık sermayeniz varsa, hemen kendi işletmenizi kurmak için bu firma ile yola koyulabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: XML Bayilik

8. SENA STORE

Potansiyel: 5/10
SİF Değerlendirmesi: 5/10

Duvar panelleri konusunda bayilik veren firmalardan biri olan Sena Store de sermayesiz ve yatırımsız bayilik seçeneğine sahiptir. Özellikle bu işte zaten bir işletmesi olan girişimci ve yatırımcılar için uygun bir bayilik fikri olduğunu belirtmekte yarar var. Bu sayede ürün seçeneklerinizi artırabilir ve çok daha yüksek bir iş hacmi fırsatına sahip olabilirsiniz.

9. BNIC GİYİM

Potansiyel: 9/10
SİF Değerlendirmesi: 6/10

Bella Notte markası ile sektörde önemli bir iç giyim bilinirliliğine sahip olan markanın bayiliğini almak tamamen ücretsizdir. Firma bünyesi altında hizmet sağlamak üzere kendi işletmenizi kurma masraflarını üstlenerek ücretsiz bayilik alabilirsiniz. Bu açıdan bir giyim firması açmak üzere girişim başlatmak isteyenler için Bnic Giyim önemli bir fırsat sağlar. Aynı zamanda diğer firmalara göz atmak için Giyim Bayilik rehberine göz atabilirsiniz.

10. DOIS DÖNER

Potansiyel: 10/10
SİF Değerlendirmesi: 9/10

Döner sektöründe ücretsiz bayilik alarak kendi işletmenizi mi kurmak istiyorsunuz? Bayilik bedeli için sermayeniz mi yok? O halde Dois Döner firması ile iletişime geçerek ücretsiz bayilik seçenekleri hakkında hemen bilgi almanızı tavsiye ederiz.

Türkiye’de döner sektörünün önemli oyuncuları arasında yer alan Dois aracılığıyla para kazanma potansiyelinizi büyük ölçüde artırabilirsiniz.

11. FIXPLAN

Potansiyel: 10/10
SİF Değerlendirmesi: 10/10

Türkiye’nin ilk profesyonel yerli tamir şirketi FixPlan, hizmet alanını genişletmek amacıyla bayilik bedeli olmadan franchise imkanı sağlıyor. Ülkemizin tüm bölgelerine bayilik veren firmalardan biri olan FixPlan aracılığıyla cep telefonu, laptop gibi teknoloji cihazlarının tamir ve bakım atölyesine sahip olabilirsiniz.

2022 yılı itibarıyla bu tür teknoloji cihazlarının fiyatının çok artması nedeniyle; tamir ve bakım hizmetlerine olan talepte önemli düzeyde artış yaşanıyor. Dolayısıyla sektöre girmek için en doğru zamanlardan birinden geçiyoruz.

12. BEE LOQMA

Potansiyel: 4/10
SİF Değerlendirmesi: 5/10

Lokma sektöründe ayakta kalan önemli oyunculardan biri olan Bee Loqma’dan da ücretsiz bayilik alarak kendi tatlı işletmenizi kurabilirsiniz. Son derece düşük sermaye bedelleri ile giriş yapmanın mümkün olduğu iş fikirleri arasında yer almaktadır. Sektörün karlılık durumu yüzde 40’ın üzerinde seyretmektedir.

İNCELEYİN: Market Bayilik

13. KÜREK LAHMACUN

Potansiyel: 6/10
SİF Değerlendirmesi: 6/10

Lahmacun sektöründe iş kurmak isteyen girişimciler için ücretsiz franchise imkanı sağlayan firmalardan biri de Kürek Lahmacun’dur. Param yok bayilik almak istiyorum diyen girişimciler için sektöre giriş fırsatı sağlayan firma ile iletişime geçerek bayilik seçenekleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

14. LOVER PARFÜM

Potansiyel: 6/10
SİF Değerlendirmesi: 7/10

Parfüm sektörü ülkemizde katma değerini gün geçtikçe artıran ve girişimciler için düşük sermayeli iş kurma fırsatı sağlayan sektörlerden bir tanesidir. Özellikle işlek noktada 20-30 metrekarelik bir dükkan bulabilecek olanlar için eşsiz bir ücretsiz bayilik seçeneğidir. Şirket anahtar teslim kurulum paketlerinde ise 50 bin liraya kadar ödeme talep etmektedir. Dolayısıyla işletmenizi kendiniz de kurarak ürün alımı konusunda firma çatısı altında hizmet verebilirsiniz. Diğer parfüm bayiliği seçeneklerine de göz atmanızı öneririz.

15. BATTALBEY ÇİĞKÖFTE

Potansiyel: 10/10
SİF Değerlendirmesi: 10/10

Çiğköfte sektörünün en çok tanınan firmalarından biri olan Battalbey Çiğköfte de bayilik bedeli veya isim hakkı bedeli olmadan bayilik vermektedir. İşletmenin şube kapsama alanını artırmak isteyen ve müşterilere daha yakın lokasyonlarda hizmet vermek isteyen firma; bu kapsam doğrultusunda ücretsiz bayilik sağlıyor. Son reklamlarında ücretsiz bayilik verilecektir sloganını kullanan firmanın bayilik dağıtım iştahı gün geçtikçe artıyor. Çiğköfte bayilik sektöründeki rekabet göz önüne alındığında iyi bir değerlendirme yapılmasını tavsiye ederiz.

16. SAMSONİTE ÇANTA

Potansiyel: 6/10
SİF Değerlendirmesi: 6/10

Çanta sektöründe iş kurmak isteyen girişimciler için Samsonite Çanta ücretsiz bayilik sağlamaktadır. Şirket 2023 yılı için önemli bir bayilik kampanyası başlatmayı planlıyor. Başvurmak için en doğru zamandan geçiyoruz.

17. MALATYA PAZARI

Potansiyel: 7/10
SİF Değerlendirmesi: 6/10

Malatya’nın yerel lezzetleri ile çeşitli kuruyemiş, baharat ve lokum ürünlerinin güvenilir satıcıları arasında yer alan firma şimdi de satış ağını geliştirmek için bayilik veriyor. Üstelik firma bu süreçte herhangi bir bayilik ücreti de talep etmiyor. Son dönemde kar marjlarının birçok benzer perakende sektöründen daha fazla artış gösterdiği bu sektöre girmek için kendi işletme masraflarınızı üstlenmeniz yeterli.

18. HAYAL KAHVESİ

Potansiyel: 9/10
SİF Değerlendirmesi: 8/10

30 yıllık yemek ve canlı müzik deneyimi ile ülkemizin en çok tanınan işletmeleri arasında yer alan Hayal Kahvesi şimdi de bayilik dağıtımına başladı. Şirket şu anda kısa süreliğine bayilik bedeli talep etmiyor. Firmadan bedava bayilik alarak kendi işletmenizi kurmak için şirket çatısı altında hizmet sağlamaya başlayabilirsiniz. Başvurular şirketin web sitesi üzerinden online olarak alınmaktadır.

19. FAS KAHVESİ

Potansiyel: 8/10
SİF Değerlendirmesi: 7/10

Cafe sektörünün ciddi markaları arasında bulunan Fas Kahvesi, büyük şehirlerden sonra ülke genelinde şube sayısını artırma vizyonu doğrultusunda ücretsiz bayilik veriyor. Üstelik reklam katılım payı veya kar payı talebi de olmadan. Şirket bünyesi altında hizmet sağlamak üzere firma ile franchise sözleşmesi imzalamadan önce şartlar ve koşullar için şirket ile iletişime geçmeniz gerekiyor. İletişim için firmanın resmi internet sitesini kullanabilirsiniz.

20. FATURAMATİK

Potansiyel: 7/10
SİF Değerlendirmesi: 9/10

Ülkemizin en popüler iş kollarından biri de fatura ödeme merkezleridir. Bu sektörde faaliyet gösteren Faturamatik’ten ücretsiz bayilik alarak, kendi işletmenizi 20-30 bin lira gibi bir ücretle kurduktan sonra kolaylıkla hizmet sağlamaya başlayabilirsiniz. Fatura ödeme merkezlerinin en büyük ihtiyacı ortak bir ödeme paneline erişebilmektir. Faturamatik şirketi tam da bu ihtiyacınız harika bir şekilde sağlamaktadır.

AYRICA BAKINIZ: Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar

İNCELEYİN: Su Bayiliği Veren Firmalar

İNCELEYİN: Çiçek Sepeti Bayilik

İNCELEYİN: İşsizim Ne İş Yapabilirim

İNCELEYİN: Franchising ve Frençayzing Nedir

Sermayesiz İş Fikirleri 2 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri
5 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri 10 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri
20 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri 50 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri
100 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri 200 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri

“Param Yok Bayilik Almak İstiyorum Diyenlere Bedelsiz ve Sermayesiz 20 Firma” üzerine 3 yorum

 1. İll sıeada yazdığınoz takıstır markası merre kare minimum 300 bin TL diyor. Bu nasıl ücretsiz bayilik veriyormuş.

  Yanıtla
  • Merhaba,

   Listede yer alan şirketlerin herhangi bir bayilik bedeli yoktur. Elbette işletmeyi kurmak için sermaye ihtiyacınız var; rehberde bayilik bedeli olmayan şirketler ele alınmıştır.

   İyi çalışmalar.

   Yanıtla

Yorum yapın