Evde Paketleme İş İlanları Bulmanın En Basit 6 Yolu

PARAM OLSA ŞURAYA YATIRIRDIM DİYE DÜŞÜNME! ÜCRETSİZ 100 BİN TL SANAL PARA İLE KENDİNİ DENE.

Evde paketleme iş ilanları arayanlar için eşsiz bir rehber.

Evde paketleme işi, evden çalışarak ürünleri paketleme, etiketleme, düzenleme veya montaj etme işidir. Bazı şirketler, ürünlerini paketleyecek ve hazırlayacak insanlara ihtiyaç duyarlar ve bu nedenle evde paketleme işi sunarak istihdam sağlayabilirler.

Bu iş için gerekli ekipmanlar, ürünlerin paketlenmesinde kullanılacak malzemeler ve talimatlar olabilir. Bu talimatlar, ürünleri nasıl paketleyeceğiniz, hangi malzemeleri kullanmanız gerektiği, paketleme sürecinde hangi adımları takip etmeniz gerektiği gibi bilgileri içerir.

İş genellikle saatlik ücret veya tamamlanan bir iş başına ödeme şeklinde yapılır. Ancak, bazı dolandırıcılar evde yapılacak iş vaadiyle insanları kandırıp para alabilirler, bu nedenle ilanlara başvurmadan önce kaynakları dikkatlice kontrol etmeli ve şüpheli durumların farkında olmalısınız.

Evde paketleme iş ilanlarına çeşitli kaynaklardan ulaşabilirsiniz. İşte size bazı öneriler:

 1. İnternet araştırması: Evde yapılabilecek işler, freelance işler ve evden çalışma fırsatları hakkında bilgi edinmek için internet üzerinde araştırma yapabilirsiniz. Özellikle yerel iş ilanı siteleri veya iş arama platformlarına göz atın.
 2. Şirketlerin web siteleri: Bazı şirketler, evde çalışarak paketleme gibi işler sunuyor olabilirler. Bu nedenle, ilgili şirketlerin web sitelerini ziyaret ederek açık olan pozisyonlar hakkında bilgi edinebilirsiniz.
 3. Sosyal medya: Facebook, Twitter ve LinkedIn gibi sosyal medya platformlarında iş ilanları paylaşılır. Bu platformları kullanarak ilgilendiğiniz iş türüne dair ilanları takip edebilirsiniz.
 4. E-ticaret siteleri: Bazı e-ticaret siteleri, satışa sundukları ürünleri paketleme işini evden çalışacak kişilere veriyor olabilirler. Bu nedenle, ilgilendiğiniz e-ticaret sitelerinin web sitelerini ziyaret ederek açık olan iş ilanları hakkında bilgi edinebilirsiniz.
 5. Arkadaşlar ve aile: Çevrenizdeki insanlara da bu konuda danışabilirsiniz. Arkadaşlarınız veya aileniz, sizin için uygun bir iş ilanı önerebilirler veya sizi doğru yönlendirebilirler.

Unutmayın, her zaman güvenilir kaynaklardan, resmi iş ilanı sitelerinden veya iş arama platformlarından ilanlara başvurun ve dolandırıcılık girişimlerine karşı dikkatli olun.

Evde paketleme iş ilanları bulmanın en kolay 6 yolu…

1. İŞKUR

Evde paketleme iş ilanları konusunda Türkiye’nin en büyük iş arama platformu olan İŞKUR’u mutlaka kullanmanız önerilir. Türkiye İş Kurumu bir devlet kurumudur ve dolayısıyla her türlü kuruma destek olmak ve istihdamı artırmak için hizmet vermektedir.

İŞKUR’da Aralık 2021 itibarıyla evde paketleme iş ilanlarının sayısı 84’tür. Bunların büyük kısmı ise İç Anadolu ve Marmara bölgesinde bulunuyor. İŞKUR’un paketleme işlerine başvuruda bulunmak için bağlı bulunduğunuz il veya ilçedeki İŞKUR Müdürlüğü’ne giderek şahsen başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca internet üzerinden de İŞKUR’un resmi internet portalı üzerinden eğer üyeliğiniz varsa; online olarak başvuruda bulunabilirsiniz.

İŞKUR üzerinde yer alan paketleme iş ilanlarının bir kısmı düzenli işlerdir. Bu işler evde yapılamamaktadır. Dolayısıyla şahsen günde 8 saat mesai ile iş yerinde çalışmanızın gerekli olduğu ilanlar da bulunmaktadır. Bunların en düşük maaşları ise asgari ücretten düşük olamaz. Hepsi sigorta da yaptırmak zorundadır.

MUTLAKA İNCELEYİN: Evde Paketleme İşi Veren Firmalar

2. FACEBOOK

Evde paketleme iş ilanlarının ülkemizde en çok bulunabildiği platformlardan biri de Facebook’tur. Hemen hemen ülkemizdeki en geniş evde paketleme işlerini buradan bulabilirsiniz. İşletmeler, fabrikalar ve atölyeler genellikle evde ek iş ilanlarını buradan ücretsiz ilan açarak karşılamaktadır.

Facebook’ta çok yoğun bir şekilde evde ek iş bulabilmek mümkün. Ancak tabi ki bu tür denetimsiz platformlarda sık sık dolandırıcılar ile de karşılaşmak çok olasıdır. Dolayısıyla Facebook üzerinden evde ek iş veren ilanlara karşı çok dikkatli olmalısınız. Hiçbir suretle burada iş vereceği iddiasında bulunan hiçbir kimseye para ödemeyin. Asla ama asla 1 TL dahi ödeme yapmayın. Bunlar genellikle dolandırıcıdır ve size çok yüksek maaşlar ile iş vaadinde bulunurlar. Bu nedenle para talep edilmeyen işlere yönelik başvuruda bulunabilirsiniz.

Facebook’ta evde ek iş veren sayfalara ulaşmak için arama kısmına “evde paketleme işi” yazmanız yeterli. Sayısız sayfa ve grup ile karşılaşacaksınız.

İLGİLİ: Evde El İşi Yapıp Satmak

3. INSTAGRAM

evde paketleme iş ilanları

Evde paketleme işi veren firmaların bir kısmı da son dönemde Instagram üzerinden yayın yapmaktadır. Bunlar da önemli düzeyde potansiyel içeren bir platform anlamını taşıyor. Instagram’ın kullanımının son derece kolay olması nedeniyle; paketleme ihtiyacı olan işletmeler buradaki sayfalar üzerinden paketleme iş ilanları yayınlamaktadır.

Instagram üzerinden evde paketleme işine başvuracak olanların da yine Facebook’ta olduğu gibi asla tanıdığı veya tanımadığı hiçbir kimseye para ödememesi gerekiyor. Sadece ücretsiz olarak size iş sağlayabilme potansiyeli olan firmalar ile temasa geçiniz.

Instagram’da grup özelliği yoktur. Bu nedenle bu yöndeki sayfalar ile temasa geçmeniz gerekiyor. İlgili sayfaları bulmak için de arama kısmına “evde paketleme işi” yazmanız yeterli. Birçok ile özel yayın yapan sayfalar bile bulunuyor. Unutmayın! Dolandırıcılara karşı dikkatli olun.

İNCELEYİN: Evde Güvenilir Paketleme İşi

4. ORGANİZE SANAYİ BÖLGELERİ

Evde paketleme iş ilanlarını bulmak yerine doğrudan iş başvurusunda bulunabileceğiniz yerlerin başında da organize sanayi bölgeleri gelmektedir. Hemen hemen dünyadaki her türlü ürün sektöründe paketleme ihtiyacı bulunmaktadır. Dolayısıyla üretim yapılan organize sanayi bölgelerine giderek ve buradaki firmaların danışma bölümlerinden sorgulayarak kolaylıkla evde paketleme işi bulabilirsiniz.

Genellikle üretim yapılan tüm fabrikalar ve atölyeler evde paketleme işi vermektedir. Bunları alabilmek için ise bir ekibe ihtiyacınız var. Firmalar genellikle tek bir kişiye bu yönde bir iş sağlamak konusunda çok istekli değil. Bu nedenle bir ekibe sahipseniz bu yolu kullanmanızı öneriyoruz.

Organize sanayi bölgelerinde özellikle giyim markalarında ya da küçük ev eşyası satan firmalarda iş bulma potansiyeliniz çok yüksektir.

Türkiye’deki en büyük organize sanayi bölgelerine sahip illeri:

 1. İstanbul
 2. Kocaeli
 3. Bursa
 4. Ankara
 5. İzmir
 6. Sakarya
 7. Denizli
 8. Eskişehir
 9. Zonguldak
 10. Osmaniye
 11. Adana
 12. Balıkesir
 13. Gaziantep
 14. Diyarbakır
 15. Sivas

Bu illerdeki OSB’lere giderek firmalar ile iletişime geçerek evde paketleme işlerine ulaşma şansına erişebilirsiniz.

İNCELEYİN: Günlük 600 TL Kazandıran İşler

5. ŞİRKET WEB SİTELERİ

Eğer iş ilanlarına doğrudan evde başvurmak istiyorsanız; şehrinizdeki ya da bölgenizdeki şirketlerin web siteleri üzerindeki iletişim adreslerinden de evde paketleme iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Bu süreç biraz zahmetlidir ancak doğrudan sonuç alabilmek için mutlaka önerilen yollar arasında yer almaktadır.

Bulunduğunuz ildeki firmaların listesine erişmek için firma dizini sitelerini kullanabilirsiniz. Bu sitelerde il il firmaların listesine kolaylıkla erişebilir ve firmaların web sitesi ile diğer iletişim adreslerine hızlıca ulaşabilirsiniz. Bu yöntemi evde paketleme işi bulmak isteyen herkese mutlaka öneriyoruz.

6. YORUM BÖLÜMÜ

Süper İş Fikirleri platformu Türkiye’de evde paketleme işlerine erişmek için ücretsiz aracılık hizmeti sağlamaktadır. Aşağıdaki yorum bölümünden kendi mail adresiniz ile evde paketleme işi arıyorum diyerek bir mesaj bırakabilirsiniz. Bu sayede firmalar evde ek iş vermek amacıyla bize ulaşmaları durumunda; yorum sırasına göre mail adresine iş imkanlarını ulaştıracağız. Hizmet için sizden hiçbir ücret veya ekstra bir talepte bulunmuyoruz.

İNCELEYİN: Evde Nikah Şekeri Paketleme

İNCELEYİN: İŞKUR Evde İş İmkanı

İNCELEYİN: Evde Para Kazanmak İsteyen Bayanlar İçin İş Fikirleri

Sermayesiz İş Fikirleri 2 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri
5 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri 10 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri
20 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri 50 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri
100 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri 200 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri

“Evde Paketleme İş İlanları Bulmanın En Basit 6 Yolu” üzerine 39 yorum

 1. Merhaba, evinde veya dilediği herhangi bir ortamda çalışmak isteyen öğrenci, emekli, ev hanımı veya işi olmayan herkese iş imkanı sağlıyoruz. Tc kimlik, ev adresi veya telefon numarası gibi kişisel bilgilerinizi asla talep etmiyoruz. Ayrıca bir başvuru formu gibi ıvır zıvır gereksiz şeyler doldurmanıza da gerek yok. Talep eden herkes aynı gün işe sahip olup gelir elde etmeye başlayabilir. Yapmanız gereken tek şey sizinle iletişime geçebilmemiz için bu konunun altına yorum olarak instagram kullanıcı adınızı veya mail adresinizi bırakmak olacaktır. Ekip arkadaşlarımız bıraktığınız iletişim adresinden sizinle iletişime geçerek size tüm detayları aktaracaktır. Kabul etmeniz halinde tüm herkese koşulsuz şartsız iş imkanı sağlanacaktır. Okuyan herkese teşekkür ediyor, hayırlı günler/geceler diliyoruz.

  Yanıtla
 2. merhabalar evde paketleme işi yapmak istiyorum şuanda eşim de çalışmıyor geri dönüş sağlarsanız çok memnun oluruz

  Yanıtla
 3. Merhaba benim şu paketleme işi dedikleri işe ihtiyacım ama kimse yapmıyo galiba lütfen yapan varsa Allah rızası için Bi yardım edin ben para istemiyom evde yapabileceğim bir iş istiyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler İzmir üçyol da yaşıyorum acil olursa sevinirim

  Yanıtla
 4. bu devirde geçinmek çok zor bende bu paketleme işini çok istiyorum ama bir türlü bulamıyorum bir defa kandirildim dolandırıcılar tarafından artık kimseye de güvenilmiyor sizden ricamdir siz bana geri dönüş yaparsanız çok memnun olurum şimdiden teşekkürler

  Yanıtla
 5. thank you for this wonderful article about Home Packing Jobs this will help me but you have not provided a business idea about the Packing business. which type of Packing business should I ?start

  Yanıtla
 6. Paketleme işi almak istiyorum 2çocuğum var okul ihtiyaçları için başvurdum eşim de çalışmıyor ihtiyacım var lütfen yardımcı olur musunuz

  Yanıtla

Yorum yapın