Chef Börek Bayilik Bedeli ve Şartları [GÜNCEL]

PARAM OLSA ŞURAYA YATIRIRDIM DİYE DÜŞÜNME! ÜCRETSİZ 100 BİN TL SANAL PARA İLE KENDİNİ DENE.

Chef Börek, geniş bir ürün yelpazesinde çeşitli börekler sunmakta ve ürünlerinin kalitesi ve lezzetiyle tanınmaktadır.

Chef Börek bayilik, girişimcilerin şirket bünyesi altında kendi işletmelerini kurmalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Bayilik paketi, mağaza konsepti gibi birçok detayı kapsamaktadır. Ayrıca, eğitim, danışmanlık, tedarik zinciri yönetimi ve pazarlama desteği gibi hizmetler de sağlanmaktadır.

Chef Börek bayileri, düşük maliyetlerle başlamak isteyen girişimciler için idealdir. Mağaza açmak için büyük bir sermayeye ihtiyaç duyulmadığı gibi, düşük giderlerle yüksek kar potansiyeli de mevcuttur. Ayrıca, Chef Börek markasının gücü sayesinde, yeni bir işletme için müşteri çekmek daha kolay olabilir.

Ancak, her bayilikte olduğu gibi, Chef Börek bayilikleri de bağımsız işletmelerdir ve başarı garantisi yoktur. Başarılı bir işletme sahibi olmak için, işletmenin yönetimi konusunda bilgi ve deneyime sahip olmanız, yerel pazar koşullarını anlamanız ve müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşılayacak ürünleri sunmanız gerekmektedir.

Chef Börek bayilikleri hakkında daha fazla bilgi almak için, şirketin resmi web sitesi veya yetkilendirilmiş bayilik danışmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

Chef Börek bayilik veren yerli börek firmaları arsında yer almaktadır. Börek sektöründe franchise almak isteyen girişimci ve yatırımcılar için en yüksek potansiyeli taşıyan markalardan biri Chefbörek’tir.

2017 yılında kurulan Chef Börek, aradan geçen 5 yıllık süreçte 100 şubeyi aşmayı başardı. Franchise sistemi üzerinden ilerleyen firma kısa sürede beklenti üzerinde bir büyüme kaydederek ülkemizin en önemli börek markalarından biri olmayı başardı.

Adana böreği ile başlayan yolculuğu ile bugün onlarca farklı börek türünü tüketiciler ile buluşturan Chef Börek, günümüzün bayilik açısından potansiyeli en yüksek firmaları arasında bulunmaktadır.

CHEF BÖREK HAKKINDA

chef börek
Kurulduğu günden itibaren börek sektörünün en iyisi olma yolunda ilerleyen Chef Börek, 2017 yılında başta İstanbul merkezli olarak kuruldu. Kısa sürede İstanbul’un her ilçesinde şube kuran firma, 2019 yılı itibarıyla Türkiye’nin sayısız şehrinde de franchise vermeye başladı. Bugün aralarında Şanlıurfa, Elazığ, Aksaray gibi Anadolu illerinin de bulunduğu 30’dan fazla ilde müşterilerine hizmet sağlamaktadır.

Firma halen Türkiye’nin potansiyeli yüksek her noktasına bayilik vermeyi sürdürüyor. İyi bir yatırım gücüne sahip olan girişimciler için şirketin eşsiz franchise sistemi aktif olarak sürmektedir. Siz de başka bir şubenin olmadığı potansiyeli yüksek noktalarında franchise alma fırsatına sahipsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: En Çok İş Yapan Dükkanlar

CHEF BÖREK BAYİLİK ŞARTLARI

Chef Börek ülkemizin en yüksek potansiyelli bayilik veren firmaları arasında yer almaktadır. Şirketin bayiliğini almak için mutlaka aşağıdaki şartları karşılayan bir dükkan bulmanız elzemdir. Dolayısıyla firmanın çatısı altında hizmet vermek üzere franchise sistemine başvurmadan önce bu tür bir dükkan bulmanız gerekiyor.

Chef Börek’in dükkan şartları:

  1. Girişte zemin farkının olmaması
  2. En az 35 metrekare büyüklüğe sahip olması
  3. Doğalgaz veya 380v sanayi elektriğine sahip olması
  4. Dükkanda depo bulunması
  5. Ana cadde üzerinde olması
  6. Bulunduğu bölgenin işlek noktalarında olması
  7. Dükkanın ön cephesinin en az 5 metre olması
  8. Tercihen köşe dükkanı olması
  9. Motor ve araç park alanının olması
  10. Tercihen dükkan önünde oturma alanı olması

Chef Börek bayilik başvuru adımları:

Chef Börek’ten bayilik alabilmek için öncelikli olarak bazı adımları başarıyla tamamlamanız gerekiyor.

Şirket ilk olarak resmi web sitesi üzerinden franchise başvurusunun yapılmasını talep ediyor. Ardından ise şirket başvurulara titizlikle yaklaşıyor ve başvuruda bulunan girişimci ile ya yüz yüze ya da online olarak görüşme gerçekleştiriyor. Burada şirket girişimcinin yeterliliğini test edebilme fırsatı sağlıyor. Bilgilendirmeler yapılıyor ve anlaşma sağlanırsa şirket sözleşme öncesinde protokol için girişimci ile anlaşmaya gidiyor. Protokolün imzalanması sonrasında projelendirme adımına geçilmektedir. Projelendirme süreci firmanın profesyonel mimari ekipleri tarafından yapılmaktadır.

Projelendirme sürecinde şirketin sahibi olacak olan franchiseelere eğitim verilmektedir. Şirket sahipleri ve personel doğrudan bir çalışma deneyimi yaşamaları için başka bir şubede değerlendirilir.

Tüm adımların başarıyla tamamlanması sonrasında açılış sürecine gidilmektedir. Açılış süreci de yine şirket tarafından yönlendiriliyor.

AYRICA İNCELEYİN: Bülent Börek Bayilik

CHEF BÖREK BAYİLİK BEDELİ

Türkiye’nin en yüksek potansiyelli börek bayilik fırsatlarından birini sunan Chefbörek, bayilik bedeli talep etmektedir. Firmadan bayilik almak isteyen girişimci ve yatırımcılar şubeyi başarılı bir şekilde kurmanın maliyeti dışında 50 bin lira civarında bir bayilik bedeli ödemek durumundadır.

Ortalama olarak bir Chef Börek bayiliği ise 200 ile 300 bin lira arasındaki sermaye ile kurulabilmektedir. Şirket için gerekli olan sermaye işletmenin konumu ve büyüklüğü ile doğru orantılı olarak değişiklik göstermektedir.

Chef Börek kardan pay talep etmemektedir ancak firmanın reklam katılım payı ödemesi bulunmaktadır. Bu tutarın aylık bin lira civarında olduğu belirtilmektedir.

CHEF BÖREK NE KADAR KAZANDIRIR?

Sektörün en önemli firmaları arasında yer alan Chef Börek bayilerinin aylık ortalama 20-30 bin lira arasında net kar elde ettiği belirtilmektedir. Dolayısıyla firmanın franchiselerinin ortalama amorti süresi 18 ile 24 ay arasında değişiklik göstermektedir.

Firma son derece önemli bir reklam ve pazarlama çalışmaları ile gün geçtikçe büyüme potansiyelini artırıyor. Dolayısıyla önümüzdeki dönemde ciro ve gelir akışında pozitif yönlü değişim yaşanması beklenmektedir.

İNCELEYİN: Organik ve Yöresel Ürünler Dükkanı Açmak

Sermayesiz İş Fikirleri 2 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri
5 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri 10 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri
20 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri 50 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri
100 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri 200 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri

Yorum yapın