Bülent Börek Bayilik Bedeli ve Şartları İle Kendi İşinizi Kurun

Bülent Börek bayilik sistemi aracılığıyla ciddi bir gelir fırsatı elde edebilirsiniz. Son yılların en hızlı büyüyen gıda zincirleri arasında yer alan Bülent Börekçilik aracılığıyla kendi dükkanınızı kurmak için rehberdeki adımları kullanabilirsiniz.

Bülent Börek son dönemde uyguladığı agresif reklam politikası ile kendi sektöründe üst sıralara çok kısa sürede çıkmayı başarmış bir şirket olarak son dönemde önemli iş hacmine erişmeyi başardı. Marka gücünün sağladığı fırsat ile girişimcilere ülkemizin her noktasında bayilik açma imkanı sağlayan Bülent Börekçilik’in bayilik fırsatına erişmek için rehberimizin devamına göz atın.

BÜLENT BÖREKÇİLİK HAKKINDA

bülent börekçilik

Lezzet-i Âlâ sloganı ile son dönemde ülkemizin her noktasında yoğun ilgi gören Bülent Börekçilik’in şu anda ülkemizin 50’den fazla ilinde 500’e yakın şubesi var. Şirketin şubelerinin çok büyük bir kısmı bayilik olarak girişimciler tarafından açılmıştır. İşletmenin en büyük avantajlarından biri ise börek üretimi için gerekli olan Buğday ve Peyniri kendi markası adı altında kendi tesislerinde üretmesidir. Dolayısıyla Bülent Börekçilik markası için bayilik süreci için önemli avantajlara sahiptir.

Şirketin bayiliğini almak için girişimcilerin yer avantajı elde etmek amacıyla hızlı davranması tavsiye edilir. Şirketin lokasyon koruma sistemi mevcuttur.

İNCELEYİN: En Karlı Bayilikler

BÜLENT BÖREKÇİLİK BAYİLİK

Türkiye’nin son dönemde börek sektöründe öne çıkan firması olan Bülent Börekçilik’ten bayilik almak için en doğru zamandan geçiyorsunuz. Şirket şu anda özellikle bayiliğinin bulunmadığı bölgelere çok hızlı bir şekilde bayilik alma imkanı sağlamaktadır.

Şirketin bayilik şartları gereği il veya ilçenin en popüler noktalarının hedef alınarak bir bayilik başvurusu yapılması gerekiyor.

Özellikle AVM’lerin yemek katlarındaki dükkanlar için başvurular daha hızlı onaylanmaktadır.

Şirket bayilik alınacak dükkan için yaklaşık olarak 120 metrekarelik satış alanı planlamasının yapılmasını belirtiyor. Ancak bu konuda çeşitli esneklikler de olabilmektedir.

Bülent Börek Bayilik Başvurusu:

  1. İlk olarak şirketin talep ettiği doğrultuda bir dükkan bulunur
  2. Dükkanın potansiyeli değerlendirilir, neden doğru dükkan olduğuna yönelik (başvuruda lazım olacak)
  3. Şirketin resmi internet sitesine giriş yapın
  4. Franchise bölümüne basın
  5. Yurtiçi veya Yurtdışı seçeneğini belirleyin
  6. İletişim formunu doldurun
  7. Meslek bilginizi girin (daha önce yaptığınız tüm işleri)
  8. Mesajınız kısmını doldurun. (Bu kısım Bülent Börek bayilik başvurusu için çok kıymetlidir. Kurmayı planladığınız bayiliğe yönelik bilgi verin)

İlgili formu doldurduktan sonra GÖNDER tuşuna basın. Genellikle şirket başvurunuza iletişim bilgilerinizi kullanarak birkaç gün sonra yanıt sağlamaktadır. Ancak bu yanıt doğrudan olumlu veya olumsuz olmaz. Şirket size daha fazla bilgi almak için ulaşım sağlamaktadır.

Şirkete ilgili bilgileri sağladıktan sonra genellikle şirketin franchise konusundaki uzmanları bölgenizi ziyaret etmekte ve bayilik için araştırma gerçekleştirmektedir. Bayiliğin potansiyelinin olacağı öngörüldüğü takdirde şirketin uzmanları aracılığıyla kendi bayiliğini kurmak üzere çalışmaya başlayabiliyorsunuz.

İNCELEYİN: Gıda Bayilik

BÜLENT BÖREKÇİLİK BAYİLİK BEDELİ

bülent börek bayilik

Şirket ülkemizin kendi alanında en yüksek potansiyel içeren markası olması hasebiyle bir Bülent Börek franchise olmanın bedeli yüksektir.

Şirketin bir bayiliğini kurmak için 700 bin liralık minimum yatırım bedeline ihtiyacınız var.

Bu rakam elbette ortalamadır. Projeden projeye göre önemli farklılıklar beklenmelidir.

Şirketin bayilik sistemi oldukça avantajlı ve karlıdır. Şirketin sahip olduğu geniş marka gücü ve eşsiz reklam fırsatı ile sektörde önemli bir markanın çatısı altında faaliyet gösterme şansınız bulunmaktadır. Dolayısıyla Bülent Börek’in bayisi olarak karlı bir iş fikrine sahip olabilirsiniz.

BÜLENT BÖREK BAYİLERİ NE KADAR KAZANIYOR?

Bülent Börek bayilerinin kazancı çeşitli faktörlere bağlıdır. Firmanın bayilerinin net kazancı bayinin konumu, müşteri trafiği, işletme büyüklüğü, kiralama maliyetleri, işletme yönetimi ve diğer işletme giderlerine bağlıdır.

Ortalama olarak bir Bülent Börek bayisinin kazancı aylık 120 ile 150 bin lira arasında değişiklik gösteriyor.

BÜLENT BÖREK İLETİŞİM

Şirket hakkında merak ettiğiniz konularda bilgi almak için iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Adres: Göztepe Mahallesi İnonü Caddesi No:122 Başkule Plaza Kat:17 Bağcılar istanbul/Türkiye Posta Kodu :34218

Telefon: 44 44 164

AYRICA İNCELEYİN: Chef Börek Bayilik

İNCELEYİN: Köfteci Yusuf Bayilik

Sermayesiz İş Fikirleri 2 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri
5 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri 10 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri
20 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri 50 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri
100 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri 200 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri

Yorum yapın