Maksul Kuruyemiş Bayilik Şartları ve Bedeli

PARAM OLSA ŞURAYA YATIRIRDIM DİYE DÜŞÜNME! ÜCRETSİZ 100 BİN TL SANAL PARA İLE KENDİNİ DENE.

Türkiye’nin büyük kuruyemiş markalarından biri olan Maksul Kuruyemiş bayilik sistemi aracılığıyla kendi işletmenizi kurabilirsiniz.

Son dönemde kar marjı artan ana sektörler arasında yer alan kuruyemiş sektörünün önemli oyuncularından biri olan Maksul Kuruyemiş bayilik veriyor. Firmanın esnek bayilik koşulları ve düşük bayilik bedeli aracılığıyla 3 haftalık bir sürede kendi franchise mağazanızı kurabilirsiniz.

MAKSUL KURUYEMİŞ HAKKINDA

2017 yılında kurulan Maksul Kuruyemiş, aradan geçen 6 yıllık süreçte kuruyemiş sektörünün en çok tanınan markalarından biri olmayı başardı. İstanbul’da başlayan yolculuk bugün Türkiye’nin 30’dan fazla şehrindeki 140’a yakın mağazaya dönüştü.

Şirket franchise sistemi sayesinde kuruyemiş sektöründe en çok mağazası bulunan ilk 3 firma arasına girmeyi başarmıştır. 2023 yılında 200 mağaza hedefine sahip olan firmanın bayilik sistemi başvuruları da halen devam ediyor. Şirket kısa vadede Ortadoğo ülkelerine de açılmayı planlıyor.

Maksul Kuruyemiş’in ürün kategorileri:

 • Kuruyemiş
 • Bakliyat
 • Baharat
 • Kuru Meyve
 • Diğer Ürünler
 • Çay Kahve
  Lokum Ve Şekerleme

MAKSUL KURUYEMİŞ BAYİLİK ŞARTLARI

Türkiye’nin önde gelen kuruyemiş firmalarından biri olan Maksul Kuruyemiş, sektördeki payını artırmak amacıyla bayilik veriyor. Oldukça esnek koşullarda bayilik sağlayan firmadan bayilik alabilmek amacıyla önemli bir yatırım sermayesine ihtiyaç duyulmuyor. Şirket kısa süreli olarak da bayilik bedeli talep etmiyor.

Maksul Kuruyemiş’ten bayilik alabilmenin ilk adımı ise yaklaşık 60 metrekare satış alanına sahip olan bir dükkan kiralamaktır. İlgili dükkanın müşteri potansiyelinin yüksek olduğu yürüyüş yollarında olması gerekiyor.

Maksul’den bayilik alabilmenin adımları:

 • Müşteri potansiyeli yüksek bir dükkan bulunur
 • Dükkan için şirket ile temasa geçilir
 • Franchise başvurusunda bulunulur
 • Firmanın bayilik departmanı ile görüşme sağlanır
 • Projenin onayı alınır
 • Ardından firmanın yönlendirmeleri ile işletme kurulur

MAKSUL KURUYEMİŞ BAYİLİK BEDELİ VE MALİYETİ

Son dönemin yükselen firmalarından biri olan Maksul Kuruyemiş’ten bayilik almanın bedeli kısa bir süreliğine yoktur. Firmadan bayilik almak isteyenlerin işletme kurmak üzere belirli bir sermayeye sahip olması gerekiyor. Maksul, önemli yatırım sermayesine sahip olan girişimci ve yatırımcılar ile çalışma arzusuna sahiptir. Dolayısıyla yüksek sermayeye sahip olmadan firmadan bayilik almak zor olabilir.

Maksul’ün bayilerinin kurulum maliyeti yaklaşık olarak 500.000 Türk Lirası’dır. Şirketin bayilerini kurmak için gerekli sermayenin tamamı dükkan kurulumu için harcanıyor. Firmanın ortalama mağazalarının büyüklüğü ise 60 ile 100 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

MAKSUL KURUYEMİŞ İLETİŞİM

Firma ile bayilik konusunda görüşme sağlamak amacıyla iletişim adreslerini kullanabilirsiniz.

Adres: Atatürk Mah. Gazi Cd. No:8 Esenyurt – İstanbul
Telefon: 0530 327 4641

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Makbul Kuruyemiş Bayilik

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Tuğba Kuruyemiş Bayilik

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Halktan Kuruyemiş Bayilik

Sermayesiz İş Fikirleri 2 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri
5 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri 10 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri
20 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri 50 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri
100 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri 200 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri

Yorum yapın