Halktan Kuruyemiş Bayilik Şartları ve Bedeli – Güncelleme

PARAM OLSA ŞURAYA YATIRIRDIM DİYE DÜŞÜNME! ÜCRETSİZ 100 BİN TL SANAL PARA İLE KENDİNİ DENE.

Halktan Kuruyemiş Bayilik hususunda en güncel bilgiler rehberimizde yer almaktadır.

Karlı bir iş fikrine başlamak isteyenler için kuruyemiş bayiliği almak önemli düzeyde potansiyel içermektedir. Sektöre girmek isteyenler için önemli markalar arasında yer alan Halktan Kuruyemiş’in bayiliği almak önemli bir başlangıç fikri olarak öne çıkmaktadır.

Ülkenin en iyi kuruyemiş markalarından biri olan Halktan Kuruyemiş, Covid-19 pandemisi sırasında bile en çok büyüyen markalardan biri oldu. Dolayısıyla firmanın bayiliği alma şansı bulunan girişimci ve yatırımcılar için önemli bir yatırım potansiyeline sahiptir.

ÖNEMLİ GÜNCELLEME – Haziran 2023

Halktan Kuruyemiş’in sağladığı bilgilere göre, şirket hiçbir suretle bayilik vermemektedir. Bu yönde başvuru dahi almamaktadır. Dolayısıyla rehberimizdeki bayilik bilgileri geçersiz kalmıştır.

KURUYEMİŞ SEKTÖRÜ

Türkiye’de iklim koşulları ve coğrafi bölge itibariyle kuruyemiş açısından oldukça şanslı olup fındık, incir, kayısı gibi birçok kuruyemişin ana üretim merkezi konumundadır. İlk fındık ihracatının 1907, ilk kuru üzüm ihracatının 1923 yıllarında yapılmış olması, kuruyemiş ticaretinin de oldukça eskilere dayandığını göstermektedir. Türkiye içinde bulunduğu iklim koşulları nedeniyle fındıktan incire, kuru üzümden fıstığa ve cevize kadar kuruyemişin rahatlıkla üretilebilmektedir.

Kuruyemiş Sektörü Kapsamına Giren Ürünler

Badem Fındık
Antep Fıstığı Ceviz
Yer Fıstığı Hurma
Kuru Kayısı Kuru İncir
Kuru Üzüm Kaju
Ayçekirdeği Leblebi

 

Türkiye’nin en büyük gıda sektörlerinden biridir. Genellikle üretim sahaları da ülkemizdeki farklı lokasyonlardır. İnsan popülasyonun yüksek olduğu her nokta daha fazla potansiyel içermektedir. Bu sektör 10 yıldan önce çekirdek ürünleri üzerinde ilerlerken şuanda ana ürün gamı kategorisi 10’u aşmıştır. Bu tür mağazalarda satılan ürünler gün geçtikçe değişim gösteriyor.

Kış aylarında satışlar her zaman çok daha yüksektir. Yaz aylarında genellikle hafif ürünler daha fazla dikkat çekmektedir. Sağlık endişelerinin artmasına paralel olarak sağlık amacıyla tüketim artış göstermektedir. Dolayısıyla farklı karışım ürünlere yönelim artıyor.

 

HALKTAN KURUYEMİŞ BAYİLİK HAKKINDA

10 yıldan uzun bir süredir sektörde yer alan firma günümüzde ülkemizin 42 kentinde 65’ten fazla mağaza ile müşterilerine hizmet veriyor. İstanbul’dan yönetilen marka franchise sürecine çok sıcak bakmıyor. Ancak tüm mağazaların merkezden mi açıldığı yoksa bir kısmının franchise olup olmadığı bilinmiyor.

Halktan Kuruyemiş genellikle mağazalarını merkezden atadığı müdürler aracılığıyla yönetiyor. Rakiplerinin franchise sürecini çok aktif tuttuğu göz önüne alındığında; firmanın bayilik sürecine gün geçtikçe daha olumlu bakmak durumunda olduğu değerlendirilebilir. Özellikle ekonomik olarak güçlü yatırımcıların farklı lokasyonlar için franchise almak konusunda daha iyi seviyede olabileceğini değerlendirmek mümkündür.

KURUYEMİŞ MAĞAZASI AÇMAK

İster bayilik ile olsun isterseniz de farklı bir markanın bayiliğini alır. Her durumda firmadan güç alarak sektörde büyümek için yapmanız gereken en önemli kriter rakiplerinizden öne geçmeye çalışmak olmalıdır. Sektör son yıllarda önemli düzeyde kabuk değiştirmiştir.

Ortalama olarak bir kuruyemiş mağazasının büyüklüğü 100 metrekare olmalıdır. İlgili mağazalar için ana yürüyüş yolları tercih edilmelidir. Yola sıfır ve vitrin büyüklüğü minimum 3 metre olan mağazalar önemli bir avantaj oluşturacaktır.

Ürün gamına her düzeyde önem göstermeniz gerekiyor. Gün geçtikçe sektörde müşterilerin talep ettiği ürünlerde değişimler yaşanıyor. Kısa sürede başarıya ulaşmak isteyenlerin bu konuda daha iyi konumda olması önemlidir. Aksi durumda müşteriyi elde tutma başarısı gün geçtikçe düşüş yaşayacaktır.

HALKTAN KURUYEMİŞ İLETİŞİM

Firmanın franchise süreci hakkında bilgi almak isteyen girişimci ve yatırımcıların bilgi alabilmesi için iletişim adresleri:

Adres: Ömerli Mahallesi Burçhan Sokak No:10 Hadımköy / İstanbul
Telefon: 0 212 801 42 06

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:

Sermayesiz İş Fikirleri 2 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri
5 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri 10 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri
20 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri 50 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri
100 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri 200 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri

“Halktan Kuruyemiş Bayilik Şartları ve Bedeli – Güncelleme” üzerine 6 yorum

  1. Merhaba,
    Sizinle Halktan markası adına iletişime geçmekteyim.
    Aşağıdaki linkte bulunan “Halktan Kuruyemiş Bayilik” adı altında paylaşılan bilgilerin gerçekle hiçbir alakası bulunmayıp asılsız bilgiler içermektedir. Firmamız hiçbir şart ve koşul altında bayilik vermemektedir. Bayilik sistemimiz bulunmamaktadır. Şubelerimiz kendi firmamız bünyesinde kendimiz açıp işletmekteyiz.

    Yanıtla

Yorum yapın