Takıştır Bayilik: Maliyeti, Ücreti ve Şartları

PARAM OLSA ŞURAYA YATIRIRDIM DİYE DÜŞÜNME! ÜCRETSİZ 100 BİN TL SANAL PARA İLE KENDİNİ DENE.

Türkiye’de takı sektörünün en çok tanınan markalarından biri olan Takıştır, bayilik sistemi ile yatırımcı ve girişimcilere önemli bir fırsat sağlıyor. Son derece yüksek kar marjlarının bulunduğu takı ve aksesuar sektörünün tanınan oyuncularından olan Takıştır’ın franchise sistemine dahil olarak, bijuteri mağazası açmak için harekete geçebilirsiniz.

Takıştır’dan kısa bir süreliğine alınacak olan bayilikler için bayilik bedeli de talep edilmiyor. Bu sayede düşük sermayeye sahip olan girişimciler için de önemli bir fırsat ortaya çıkıyor.

TAKIŞTIR HAKKINDA

takıştır-franchise

20 yılı aşkındır bayilik sektöründe bulunan Takıştır, Türkiye’nin birçok ilinde bulunan mağazaları ile takı ve aksesuar sektörünün en çok tanınan oyuncuları arasında yer alıyor. 50 binden fazla ürün kapasitesine sahip olan ve bu rakam ile bijuteri sektöründeki rakiplerinin çok ilerisinde olan Takıştır’ın şuanda Türkiye’de 62 mağazası bulunuyor. Marka, kısa sürede tüm illerde bayiliğe sahip olmak üzere faaliyet yürütüyor.

TAKIŞTIR BAYİLİK ŞARTLARI NELERDİR?

Takıştır bayilik sistemine dahil olmak için çeşitli şartlar bulunuyor. Bu şartlar arasında en önemlisi, dükkan kurulacak olan dükkanın işlek bir noktada bulunmasıdır. Şirket bu hususa oldukça yüksek önem göstermektedir. Firmadan bayilik alabilmek için bu şartın karşılanması önem arz ediyor.

Takıştır bayilik şartları:

  • Minimum 40 metrekare dükkan
  • İşlek caddede veya AVM’de kiralanacak dükkan
  • 400 bin liralık yatırım sermayesi
  • Tercihen sektör deneyimi
  • Sabıka kaydı bulunmamak ve Türk vatandaşı olmak

İNCELEYİN: Toptan Takı Firmaları

TAKIŞTIR BAYİLİK BEDELİ – ÜCRETİ NE KADAR?

Takıştır, bayilik sistemine giriş yapacak olan girişimci ve yatırımcılardan bayilik bedeli talep etmiyor. Aynı zamanda şirket kardan pay da talep etmiyor. Kendi bijuteri mağazasını kurmak isteyenler herhangi bir bayilik, franchising bedeli ödemeden dükkanını kurabiliyor. Şirket aynı zamanda bayilik için gerekli olan ürün maliyetini kredi kartı ile vade farksız 6 taksit ile ödeme imkanı sağlıyor. Bu da işletmesini kurma aşamasında sermaye sorunu yaşayanlar için önemli bir avantajdır.

Takıştır’dan bayilik alabilmek için ortalama olarak 400 bin liralık yatırım sermayesine sahip olmak yeterlidir. Özellikle yüksek limitli bir kredi kartına sahipseniz, vade farksız seçeneği sayesinde 200 bin liralık nakit ile de işletmenizi kurabilirsiniz. İlgili masraf dükkanın kurulması ve dizaynı için gereklidir.

TAKIŞTIR BAYİLİĞİ NE KADAR KAZANDIRIR?

Türkiye’nin en büyük bijuteri markalarından biri olan Takıştır’dan bayilik alan girişimci ve yatırımcıları yüzde 100’lük kar marjı bekliyor. Dolayısıyla işletmede elde edilen cironun yarısı net kardır.

Ortalama olarak Takıştır mağazalarında amorti süresinin 6 ay olması bekleniyor. Ancak işletmeyi kurarken işlek olmayan bir noktanın seçilmesi ilgili amorti süresinin uzamasına neden olabilir.

Türkiye’nin farklı lokasyonlarında yer alan Takıştır bayilerinin ortalama aylık geliri 80 ile 120.000 TL arasında değişiklik gösteriyor.

İNCELEYİN: Instagram’da Ne Satılır

Sermayesiz İş Fikirleri 2 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri
5 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri 10 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri
20 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri 50 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri
100 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri 200 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri

Yorum yapın