Ekomini Market Bayilik Şartları ve Ücreti

PARAM OLSA ŞURAYA YATIRIRDIM DİYE DÜŞÜNME! ÜCRETSİZ 100 BİN TL SANAL PARA İLE KENDİNİ DENE.

Türkiye geneli yaklaşık 2 bin mağazası bulunan Ekomini, bayi sayısını artırmak ve müşterilere yerinde hizmet sağlamak amacıyla bayilik vermeye devam ediyor.

Ekomini market bayilik şartları ve bedeli de esnek koşullar içeriyor. Siz de market bayilik açmak istiyorsanız Ekomini market aracılığıyla kendi marketinizi kurmak için girişimde bulunabilirsiniz.

Son dönemde bayi sayısı en hızlı artan market perakende zincirlerinden biri olan Ekomini aracılığıyla kendi marketinizi kolaylıkla kurabilirsiniz. Bu rehberde Ekomini bayilik şartları ve ekomini bayilik ücreti hakkında en güncel bilgileri alabilirsiniz.

EKOMİNİ HAKKINDA

ekomini

Yaklaşık 11 yıl önce 2012‘de kurulan Ekomini, Türkiye’de her geçen gün büyüme kaydeden perakende market sektöründe yoğun rekabetten başarılı bir şekilde galip gelen firmalardan biri olmayı başarmıştır.

Diğer popüler market zincirleri A101, BIM ve ŞOK’tan farklı olarak franchise veren market zincirleri arasında yer alan Ekomini’den bayilik alabilirsiniz.

Ekomini market sektörün en büyük market zincirleri arasında yer alan kaliteli bir market zinciri olarak girişimci ve yatırımcılara yüksek potansiyel içeren bayilik fırsatı sağlamaktadır.

İNCELEYİN: Market Bayilik

EKOMİNİ BAYİLİK

Türkiye’nin en büyük market zincirlerinden biri olan Ekomini’nin şu anda çok büyük bir kısmı franchise olarak kurulan 2000’e yakın mağazası bulunuyor. Şirketin kapasitesi gün geçtikçe artarken franchise adayları için de esnek bayilik koşulları sağlanıyor.

Ekomini’den bayilik alarak kendi işinizin patronu olma fırsatına sahip olursunuz.

Ekomini’nin tüm mağazaları aynı konseptte kurulmaktadır. Firmadan bayilik alabilmek için ilk olarak 30 ile 100 metrekare arasında bir dükkan bulmanız gerekiyor. Dükkanın tüm kurulumu Ekomini’nin bayilik departmanı tarafından anahtar teslim olarak kuruluyor.

Bir Ekomini marketinde bulunan tüm ürünler de şirketin sağladığı anlaşmalar ve uygun tedarik koşulları ile işletmenize getiriliyor. Şirket bu sayede size diğer büyük market zincirleri ile rekabet etme fırsatı sağlıyor.

EKOMİNİ BAYİLİK DESTEKLERİ

Ekomini market çok geniş bir bayilik sistemine sahiptir. Aynı zamanda firma bayilik süreçlerini profesyonel olarak ele almakta olup işletmecilerine en yüksek potansiyeli sağlamak üzere yoğun çaba gösteriyor.

Ekomini’nin sağladığı en büyük destek firmanın kurulumu aşamasında gerçekleştiriliyor.

Firma tüm bayiliklerini anahtar teslim olarak kurarak önemli bir destek sağlamaktadır. Aynı zamanda Ekomini bayilik süreçlerinin etkin olarak yürütülmesi amacıyla birçok franchise destek programına sahiptir.

İNCELEYİN: Ekomini Bayilik

EKOMİNİ BAYİLİK ŞARTLARI

Ekomini’den bayilik almak isteyenlerin mutlaka en az 30 metrekareden büyük bir dükkan bulması gerekiyor. Bu dükkanın aynı zamanda yüksek potansiyel içeren bir alanda bulunması gerekiyor. Aksi durumda firmadan bayilik alabilmek amacıyla başvurunuz için onay almakta sorun yaşayabilirsiniz.

Ekomini bayilik şartları:

  • Minimum 30 metrekare dükkan
  • Dükkanın haftanın 7 günü açık kalması
  • Gece en erken saat 00:00’a kadar açık kalmak
  • Potansiyeli yüksek bir lokasyondaki dükkan

DÜKKANIN TÜM KARI BAYİYE Mİ KALIYOR?

Ekomini bayilerinde elde edilen tüm gelir işletmeciye kalmaktadır. Zira işletme için bayi sahipleri tarafından yeni bir işletme kurulmakta ve vergi levhası alınmaktadır. Dolayısıyla dükkanda elde edilen tüm gelir işletme sahibine kalıyor.

EKOMİNİ BAYİLİK BEDELİ NE KADAR?

Ekomini bayiliği alabilmek için ortalama bayilik bedeli yüksek değildir. Market sektöründe bayilik veren firmalardan biri olan Ekomini’den bayilik alabilmek için ortalama olarak 400.000 TL sermaye gereksinimi bulunuyor.

Firmanın özelleştirilebilir seçenekleri sayesinde farklı büyüklükte dükkanlar için farklı bayilik seçenekleri bulunuyor. Bu sebeple daha küçük dükkanlar için daha düşük sermaye bedelleri ile de bayilik kurulabiliyor.

EKOMİNİ BAYİLİK NE KADAR KAZANDIRIR?

Ekomini’den bayilik almak son derece kolaydır. Şirketten bayilik almak isteyenler kısa süren bir franchise sürecinin ardından bayilik alabiliyor. Şirketin bayilik gelir potansiyeli ise oldukça yüksektir.

Türkiye’de market sektöründe kar marjı ortalama yüzde 15 civarında bulunuyor. Bayilerin ortalama aylık cirosu ise 300 ile 400 bin lira arasında bulunuyor. Dolayısıyla Ekomini bayilerinin aylık geliri 50 bin TL düzeyinde bulunuyor. Elbette ortalama net gelir işletmelerin ciroları ile doğru orantılıdır.

İNCELEYİN: Tarım Kredi Kooperatifi Market Bayilik

İNCELEYİN: Migros Bayilik

İNCELEYİN: Carrefoursa Bayilik

Sermayesiz İş Fikirleri 2 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri
5 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri 10 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri
20 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri 50 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri
100 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri 200 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri

Yorum yapın