Laserwash 360 Bayilik Fiyatı ve Kazancı

PARAM OLSA ŞURAYA YATIRIRDIM DİYE DÜŞÜNME! ÜCRETSİZ 100 BİN TL SANAL PARA İLE KENDİNİ DENE.

Son yıllarda Türkiye’nin birçok noktasında bulunan Laserwash 360 Plus bayilik almak isteyen girişimci ve yatırımcılar için bu rehberde güncel bilgiler yer almaktadır.

Son dönemin en karlı iş kollarından biri olan araç yıkama sektörünün yeni oyuncularından biri olan Veloce Araç Yıkama Sistemleri ile PDQ ortaklığında kurulan işletmenin varlığı olan Laserwash 360 Plus sistemi ile ciddi bir gelir fırsatına erişebilirsiniz.

Temassız araç yıkama sektörünün öncüsü olan Laserwash 360 Plus cihazlarını alarak kendi oto yıkama işletmenizi kurabiliyorsunuz.

Laserwash 360 Bayilik Nedir? Nasıl Alınır?

laserwash-360

Veloce Araç Yıkama Sistemleri ile PDQ ortaklığındaki işletmeye başvuruda bulunarak Laserwash 360 Plus cihazı için bayilik talebinde bulunuyorsunuz. Şirket bayilik konusunda profesyonel çözümler üretmek amacıyla sizlerle iletişime geçiyor. Müşteri potansiyeli yüksek noktalara yönelik başvurular genellikle olumlu yanıt almaktadır.

Bayilik için olumlu yanıt alan işletme sahiplerine anahtar teslim kurulum fırsatı sağlanıyor. Laserwash 360 Plus’un talep ettiğiniz bölgeye tam olarak otomatik kurulumu gerçekleştiriliyor. Ardından işletmede çalışacak olan personellere eğitimler sağlanıyor ve işletmenin iş süreci hakkında da detaylı danışmanlık veriliyor.

Laserwash 360 Plus’un 2023 yılı güncel ortalama fiyatı 10.000 Dolar civarında bulunuyor.

İNCELEYİN: Oto Yıkama Bayilik

Laserwash 360 Plus Nedir?

laserwash-360-bayilik-fiyati

Laserwash 360, temassız araç yıkama sisteminin öncü firmalarından biridir. ABD merkezli olan firma geçen 5 yıl içerisinde dünyanın 60’tan fazla ülkesinde hizmet vermeye başladı. Bayilikler üzerinden ilerleyen firmanın en yeni teknolojik temassız araç yıkama ürünü ise Laserwash 360 Plus’tur.

Laserwash bir otomatik araç yıkama sistemidir. Sistem genel olarak kapalı bir alana kuruluyor. Ardından araç otomatik cihazlar yardımı ile yıkanıyor ve kurulanıyor. Tüm bu işlemler sırasında otomasyon yazılımı kullanılıyor. İşletme için tam zamanlı bir personel ihtiyacı da bulunmuyor. İhtiyaçlar ölçüsünde günlük 1 veya 2 saatlik bir personel mesaisi ihtiyacı bulunuyor.

Tam otomatik olarak işleyen tesiste ücretler de kredi kartı ile personel olmadan dahi alınabiliyor.

Laserwash 360’ın diğer özellikleri:

En yeni LaserWash® yuva içi araba yıkama, temassız araba yıkama ekipmanının çıtasını yükseltmiştir. Gelir Artırımı ve Toplam Sahip Olma Maliyeti geliştirmeleri odak noktası olan bu araç yıkama sistemi sektördeki en iyi yatırım karlılığı oranına sahiptir. Smart 360™ Teknolojisi araba yıkama sisteminin yıkama alanındaki değişen koşullara tepki verebilmesini sağlar ve “kendisi için düşünebilmesine” olanak tanıyarak çalışırlık süresini artırır ve yıkama sürecini optimize eder. Hızlı yıkama süreleri, yıkanan araç sayısında ciddi artış görülmesine imkan tanır ve kısa bekleme süreleri müşterilerinizi mutlu edecektir. Basitleştirilmiş makine tasarımı ve düşük enerji ve işgücü kullanımı çalıştırma maliyetini düşürecek ve daha karlı bir araba yıkama işletmesine sahip olmanızı sağlayacaktır.

  • PDQ’nun sabit Açık Yıkama Yuvası – çelik taban olmadan tepe tasarımı
  • Entegre FlashDry®
  • Sanal Pedal®lı yuva yüklemesi
  • Smart 360™ Teknolojisi
  • Kaymaz kemer sürüşü
  • Yeni Navigasyon Sistemi – Artık raylarda bayrak veya gözcü yok
  • Daha fazla hizmet – 3X Köpük, Süper Cila, Yağmur Durulaması Arkı, Böcek Temizleme, OverGlow
  • İç Köprü Silindiri
  • E-Chain Fayda yönlendirme
  • Güncelleme, raporlama ve gözlemleme için entegre Web Arayüzü

Yüksek Gelir Fırsatı

LaserWash® 360 Plus araba yıkama sistemi gelir akışınızı yeni hizmetlerle iyileştirmeniz ve araba yıkama paketlerinizi müşterilerinizin ihtiyaçlarına gore değiştirebilmeniz için size fırsatlar sunar.

Yeni servisler arasında Ön Böcek Temizleme, Süper Cila aplikatörleri, FlashDry® durulaması ve daha kapsamlı deterjan erişimi için geliştirilmiş ark kontrolü ve geliştirilmiş böcek temizliği vardır. Yıkama sürelerinin kısalığı, yıkayabileceğiniz araç sayısını artırarak müşterilerinizin bekleme süresini azaltacak ve yüzlerine bir gülücük yerleştirecektir.

Düşük Fiyat Bedeli

Parça değiştirmenin basitliği ve kolay sorun çözümü bakım giderlerini azaltırken anynı zamanda su, elektrik ve kimyasallarda yapacağınız tasarruf yükselecektir.

Smart 360™ Teknolojisi aşınmaz yüzey uzun vadede sert yıkama koşullarına dayandığından, görevli tarafından yapılacak etkileşim kayda değer miktarda azalmaktadır.

Sensörleri, kancaları, vanaları ve tüm elektrik aksamın kullanımının azaltılmasıyla tasarım basit ve kolay tutulmuştur.

İNCELEYİN: Araç Kaplama Dükkanı Açmak

Yüksek Karlılık

PDQ LaserWash® 360 Plus ile yatırım karlılığınız Yıkama Hacmi Artışı, artan Yıkama Başına Getiri ve azalan Araba başına Masrafın bir bileşimi olacaktır. İlk yatırımınızın hızlı bir şekilde karşılığını alacağınız konu, artık yeni bir makinenizin olduğudur ve hızlı, basit ve daha verimli bir sistemden elde edeceğini asıl “yeşil kazançlar” karınızın artma potansiyelini oluşturacaktır.

Tipik ilk yıl çizelgesi, araba yıkama hızınızın artmasından ve müşterilerinizin sıra beklememesinden ötürü yıkama hacminizin artacağını ve yeni hizmetlerinizden, farklı yıkama paketlerinden ve kimyasal, su ve elektrik tasarrufunuzdan, düşük bakım giderinden ve daha az işgücü gerektirdiğinden dolayı masraflarınızın düşeceğiniz gösterir.

Smart 360™ Teknolojisi

PDQ LaserWash 360 Plus’un temizleme gücü yuvarlak ark köşeleriyle daha iyi kimyasal uygulaması, akıllı kimyasal zamanlaması ve eğilen ark fonksiyonlarıyla yeni bir seviyeye yükseltilmiştir. Sizin hizmetleri özelleştirme ve farklı kombinasyonlarla hızınızı artırma yeteneğinizle birleştiğinde ve tercih ettiğiniz mevsimsel paketleri ayarladığınızda, bu temizleme sistemi ileri doğru atılan büyük bir adıma dönüşür.

LaserWash 360 Plus Ark Kontrol Sistemi araçların yıkamada geçirdikleri süreyi kısaltır ve tüm yıkama süreci boyunca müşteriye güven ve rahatlık duygusu verir.

Ark aracın etrafında eşzamanlı olarak dönerken 360 derece dönebilir. Üç akisli hareket daha yuvarlak köşe profillemesi sağlayarak enjektörlerin sürekli olarak araca doğrultulmuş biçimde kalmalarını sağlar. Artık boşuna yere sıvı dökülmeyecek! Ark kontrolü yıkama sürecinin her saniyesini verimli hale getirir – her köşe süresi 4 saniyeden 1,5’a iner. Smart 360 Ark Kontrolü aynı zamanda akıllı bir biçimde aracın etrafında hareket eder ve gözlem ihtiyacını düşük düzeyde tutulmasına yardımcı olmak üzere kontroller yapar ve şartları düzenler.

PDQ’nun LaserWash 360 Plus entegre kurutma seçeneği, emsalsiz FlashDry hizmetini sunar, bu hizmette kurutma için ayrıca bir sürece ihtiyaç duyulmaz, durulama ve kurulama birlikte yapılır. Geliştirilme prensibi, hareket halindeki suyun daha hızlı kuruyacak olduğu gerçeğidir. Flash Dry 10 saniyelik bir geçişte mevcut suyun %80’ini uzaklaştırarak durulamayı iyileştirir. Kurutucu seçenekleri arasında ayrı tekil bir kurutma sistemi veya entegre kurutma sistemini müşteri çıkarken ayrı bir servis olarak sunma bulunabilir. Kurutma seçeneklerinin çokluğu araba başına getirinizi artırmak üzere paket farklılaştırması yapmanızı sağlar.

Modern, kullanımı kolay bir internet tarayıcısı LaserWash 360 Plus’taki tüm önemli fonksiyonlara ve raporlara ulaşmanızı sağlar. Hiçbir özel yazılıma ihtiyaç duymadan internet tarayıcısı kullanabilen herhangi bir aletle yıkama paketlerini değiştirebilir, performans ve trend raporlarını inceleyebilir ve tüm makina fonksiyonlarını gözlemleyebilirsiniz. Güvenli bağlantılar, internet aracılığıyla uzaktan, yıkama alanına gitmenize gerek kalmadan yapılabilir. E-posta mesajları ve diğer gerçek zamanlı bağlantılar size ve personelinizi işlemlerinizle nerede ve ne zaman olursa olsun temas halinde tutacaktır.

PDQ’nun LaserWash 360 Plus’u müşterilere güvenli, rahat ve kolay bir yıkama tecrübesi sunar. Baş üstü tasarımı ve geliştirilmiş araç konumlandırma sistemi yıkama yuvasını açık ve engelsiz tutar. Barlak ve basit müşteri sinyalleri, dillere göre özelleştirilmiş sesli mesajlarla birlikte anlaşılması kolay talimatlar verir. Değişken yüksek basınç, 3X renkli köpük, süper cila ve muhteşem OverGlow sistemi gibi heyecan verici yıkama servisleri müşteriye bir yıkamadan çok daha fazlasını sağlar – müşterileriniz yıkama alanınızın rakiplerinizinkilerden daha iyi olduğunu düşüneceklerdir.

İNCELEYİN: Oto Lastik Dükkanı Açmak

İNCELEYİN: Otopratik Bayilik

Sermayesiz İş Fikirleri 2 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri
5 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri 10 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri
20 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri 50 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri
100 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri 200 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri

Yorum yapın