Sanatçılara Şarkı Sözü Gönderme ve Satma Yolları

PARAM OLSA ŞURAYA YATIRIRDIM DİYE DÜŞÜNME! ÜCRETSİZ 100 BİN TL SANAL PARA İLE KENDİNİ DENE.

Şarkı sözü satarak para kazanmak için en çok ihtiyaç duyulan konulardan biri de sanatçılara ulaşmaktır. Şarkı sözlerinizi satmak için bunu başarılı bir şekilde gerçekleştirme ihtiyacınız olacak. Şarkı sözlerinizi en iyi düzeyde gelire dönüştürmek için olabildiğince çok sanatçıya ulaşmak oldukça önemlidir.

Sanatçılara şarkı sözü gönderme ve satma için çok farklı alternatifler vardır. Rehberde yer alan adımları kullanarak sanatçılara kolaylıkla ulaşabilir ve şarkı sözü satarak para kazanabilirsiniz.

Şarkı sözü yazarak para kazanma hakkında ek bilgiler için Şarkı Sözü Satarak Para Kazanmak rehberine göz atabileceğinizi unutmayın…

Şarkı sözünü sanatçılara ulaştırma yöntemleri…

1. Sosyal Medya Hesapları Üzerinden

Sanatçılara ve müzisyenlere ulaşmanın en kolay yollarından biri sosyal medya hesapları üzerinden kolaylıkla gerçekleştirilebilmektedir. Hemen hemen tüm sanatçıların Instagram, Twitter ve Facebook hesapları bulunmaktadır.

Sosyal medya hesaplarına DM – ÖZEL MESAJ göndererek sanatçılara veya hesabı yöneten ajanslara ya da sanatçının menajerine ulaşabilirsiniz. Bu tür sosyal medya hesapları üzerinden sanatçılara elbette çok fazla sayıda mesaj gönderildiği için mesajınızın arada kaybolma ihtimali var. Ancak bu hesapları yöneten ajanslar veya menajerler sıklıkla tüm mesajları inceleyerek önemli gördüklerini sanatçılara iletmektedir. Ayrıca sanatçılar da boş vakitlerinde genellikle bu mesajlara göz atarak insanların kendileri hakkında ne düşündüğünü incelemektedir.

Sanatçılara şarkı sözü satmak için onlara ulaşmanın en kolay yollarından biridir.

2. Menajerlerine Ulaşarak

Sanatçıların genellikle sanatı dışındaki işleri ile ilgilenilmek üzere menajerleri vardır. Bu menajerler erişilebilir düzeyde bulunmaktadır. Sanatçılara ulaşmak için en doğru yollardan biri de elbette menajerlerine ulaşmaktır.

Sanatçıların menajerlerini bulmak için Google en iyi yardımcınız olacak. “XX Sanatçısının Menajeri” şeklinde bir arama gerçekleştirerek; ilgilendiğiniz sanatçının menajerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İlgili menajerlerin de genellikle web siteleri bulunmakta ve buradaki iletişim bilgileri ile menajere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Menajerler her düzeyde erişilebilir olmak zorundadır. Dolayısıyla menajeri bulduktan sonra işiniz çok kolay. Sanatçıya her türlü mesajı iletebilirsiniz.

3. Resmi İnternet Sitelerini Kullan

Birçok ünlü sanatçının resmi web sitesi vardır. Genellikle Google’de “XX İnternet Sitesi” şeklinde bir arama gerçekleştirerek söz konusu sanatçının resmi internet adresine ulaşabilirsiniz. Burada genellikle iletişim kısmı yer almakta ve sanatçının danışmanlık aldığı şirketin veya doğrudan menajerinin telefon numarasını bulabilirsiniz. Sanatçının eğer resmi bir internet sitesi varsa; sosyal medya hesaplarında da genellikle bunu profillerine eklerler. Sanatçının resmi web adresini sosyal medya hesaplarından da öğrenebilirsiniz.

İletişim bilgilerini aldıktan sonra şarkı sözünüzün bir örneğini ulaştırın ve iletişim bilgilerinizi de mutlaka ekleyin.

4. E-Posta Adresini Bul

Akıllı cep telefonlarının kullanımının artması ile birlikte tüm ünlülerin bir e-posta adresi bulunmaktadır. Genellikle bu e-posta adreslerine ulaşmanın en kolay yolu da Google’de Arama yapmaktır. Bunu yapmak için “XX E-Posta Adresi” şeklinde bir arama yapmanızı öneririz. Ünlülerin e-posta adresine bir mesaj göndererek onlara kolaylıkla erişebilme ve şarkı sözünü satmak için imkan yakalama fırsatınız var.

İNCELEYİN: Dizi İzleyerek Para Kazanmak

5. Farklı Bir Menajer Üzerinden

Yukarıda yer alan hiçbir adım şarkı sözü satmak için ilgilendiğiniz sanatçıya ulaşmanıza olanak sağlamazsa; sektörde tanınan büyük menajerlerden birine ulaşmaya çalışın. Genellikle bu tarz profesyonel menajerler istedikleri her türlü sanatçıya ulaşabilme kabiliyetine sahiptir. Dolayısıyla bu tür menajerlerden de yardım isteyerek ilgili sanatçının menajerinin iletişim bilgilerine ulaşma şansına sahip olabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: YouTuberlar Ne Kadar Kazanıyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Spotify’den Para Kazanma

Sermayesiz İş Fikirleri 2 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri
5 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri 10 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri
20 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri 50 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri
100 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri 200 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri

“Sanatçılara Şarkı Sözü Gönderme ve Satma Yolları” üzerine 3 yorum

Yorum yapın