7+ Dizi ve Film İzleyerek Para Kazandıran Siteler

PARAM OLSA ŞURAYA YATIRIRDIM DİYE DÜŞÜNME! ÜCRETSİZ 100 BİN TL SANAL PARA İLE KENDİNİ DENE.

Dizi ve film izleyerek para kazandıran siteler olduğunu biliyor muydunuz? Tüm gün sadece dizi izleyerek para kazanabilirsiniz. Üstelik bu platformların birçoğu dünyanın her yerinden gelen kullanıcılara ödeme yapmaktadır.

Film izleyerek para kazandıran siteler aracılığıyla aylık birkaç faturanızı ödeyebilecek kadar para kazanabilirsiniz. Belirtmemiz gerekir ki, bu yol sizi zengin edebilecek ya da geçinmenizi sağlayabilecek bir para kazanma yolu değildir. Dolayısıyla büyük hayallere kapılmanızı asla istemeyiz.

Süper İş Fikirleri platformunda size çok para kazandıran birçok fikri ayrıca keşfedebilirsiniz.

DİZİ VE FİLM İZLEYEREK PARA KAZANILIR MI?

film izleyerek para kazanmak

Evet, ilginç bir şekilde sadece dizi izleyerek para kazanmak mümkün. Aynı zamanda sadece film izleyerek para kazanma seçeneğine sahip olan siteler bile var. İlgili sitelerin genel amacı site ve filmler için geri bildirim toplamaktır.

Film ve dizi endüstrisinin çok büyük olduğu bir dünyada yaşıyoruz. Hal böyleyken film ve dizilere yönelik sayısız iş bulunuyor. Bu işler arasında filmleri kategorize etmek, performansını test etmek, hatalarını bulmak, yorumlamak da yer almaktadır.

İşletmeler para yatıracakları içeriklerin para kazanma potansiyelini önceden belirlemek için zaman zaman çeşitli işbirliklerine giderek dizi ve film izleme platformlarından destek alırlar. Siz de bu platformlara kayıt olarak sadece televizyon dizileri ve filmleri izleyerek para kazanabiliyorsunuz.

Elbette sadece izlemek için size para ödenmez. Bazı ek görevleri de gerçekleştirmeniz gerekecek.

Tüm bunları nasıl gerçekleştireceğinizi aktaracağız…

AYRICA İNCELEYİN: Video Reklam İzle Para Kazan

dizi izleyerek para kazanmak

Dizi ve film izleyerek para kazandıran yollar:

1. NETFLIX TAGGED

Potansiyel: 10/10

Dünyanın en büyük online film ve dizi platformu olan Netflix, tüm dünyada içeriklerinin daha iyi performans göstermesini sağlamak için personel istihdam ediyor. Bu personeller ilgili dizi ve filmleri izleyerek; ilgili yayın için açıklama yazıyor, etiketleme yapıyor, içerikten küçük alıntılar oluşturuyor ve en önemlisi ilgi çekici hale getiriyor.

Netflix’in bu tür işlemlerini yapan kişilere Netflix Tagged adı veriliyor. Siz de Netflix Tagged olarak dizi ve film izleyerek para kazanabilirsiniz. Elbette bu program herkese açık değildir. Netflix’in JOB bölümünden sıklıkla yeni iş ilanlarına göz atarak, açık iş pozisyonlarına başvuruda bulunabilirsiniz.

Netflix’de işe girmek ya da freelancer olarak çalışma fırsatlarını keşfederek ciddi bir gelir elde edebilirsiniz. İşe alım fırsatınızı artırmak için varsa sektör deneyimlerinizi mutlaka aktarmanızı tavsiye ederiz.

Netflix Tagged’ler Ne İş Yapar:

  • Film ve dizileri izler
  • Film ve dizilere açıklama yazar
  • Olası yayın hatalarını raporlaştırır
  • Film oyuncu kadrosunu hazırlar
  • Film hakkında kısa alıntılar hazırlar

İNCELEYİN: Netflix’ten Para Kazanmak

2. INBOXPOUNDS

Potansiyel: 6/10

Dünyanın en büyük video izleyerek para kazandıran web siteleri arasında yer almaktadır. Platformda zaman zaman film ve dizi kesitleri izleyerek de para kazanabilirsiniz.

İnboxpounds’da gelirler Euro’dur. Bu sebeple küçük tutarlardaki kazançlar bile TL ile önemli düzeyde gelir anlamı taşıyor.

Siteye kayıt olmak ve görevleri yapmak için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmiyor. Kazandığınız tutarları banka hesabınıza çekebilir ya da alışveriş sitelerinde hediye çeki olarak değerlendirebilirsiniz.

3. SWAGBUCKS

Potansiyel: 6/10

Online platformlar arasında görev yaparak para kazanma potansiyeli en yüksek sitelerin başında geliyor. Para kazanma potansiyeli son derece yüksek olan Swagbucks aracılığıyla aylık binlerce lira para kazanabilirsiniz.

Swagbucks’da çok çeşitli para kazanma yöntemleri mevcuttur. Bunlar arasında dizi ve film izleme seçeneği de bulunuyor. Siteye dahil olduktan sonra görevler sekmesinden FİLM VE DİZİ kategorisini seçerek ilgili para kazanma yöntemlerini keşfedebilirsiniz.

Swagbucks’da kazandığınız paraları hesabınıza çekebilmek için minimum 4 dolarlık bakiye sınırına ulaşmanız gerekiyor. Ardından çok farklı yöntemler ile kazandığınız tutarı banka ya da kripto para cüzdanınıza çekebilirsiniz.

AYRICA İNCELEYİN: Youtube İzlenme Başına Kazanç Hesaplama

4. INBOXDOLLARS

Potansiyel: 6/10

Dizi izleyerek para kazandırma konusunda tercih edilebilecek bir başka alternatif sitedir. Platformda anket doldurma, sosyal medya görevleri gibi çok çeşitli para kazanma yöntemleri bulunuyor. Ayrıca video izleyerek para kazandıran en popüler sitelerden biridir.

Platformda kazandığınız tutarlar dolar olarak yansımaktadır. Dolar kurundaki yükseliş nedeniyle kazanç potansiyeli oldukça yüksektir. Site dolar kazandıran siteler arasında önemli potansiyele sahiptir. Kayıt olmak ve görevleri gerçekleştirmeye başlamak için bir internet bağlantınız olması yeterli.

İNCELEYİN: Anket Doldurarak Para Kazanmak

5. MYPOINTS

Potansiyel: 7/10

Alışveriş yaparak, anket doldurarak ve çeşitli film-dizi içerikleri hakkında görüş yazarak para kazandıran bir sitedir. Son dönemde Türkiye’den de katılımcı sayısı önemli düzeyde artış gösteriyor.

Platformun tek dezavantajı ise kazandığınız parayı hesabınıza çekememektedir. Sitede kazandığınız bakiye 5 doları geçtiği zaman ilgili tutarı hediye çeki olarak alabiliyorsunuz. Hediye çekinizi de Amazon gibi platformlarda alışveriş yapmak için kullanabilirsiniz.

6. RESPONDENT.IO

Potansiyel: 9/10

Son dönemde hızla artan trafiğe sahip olan para kazandıran bir sitedir. Respondent genel olarak “görüş” yazarak para kazandıran bir platformdur.

Şirketler ve işletmeler ya da ilgili hizmet veya dizi-film gibi yapımlarına görüş-inceleme yazarak para kazanabilirsiniz. Bu rehberdeki en yüksek para kazandıran siteler arasında yer almaktadır.

Sitenin anlaşma yaptığı bazı işletmeler:

  • IBM
  • Microsoft
  • Dropbox
  • Godaddy
  • SendGrid

Platformda görüş ve incelemeler ancak İngilizce olarak kabul ediliyor. Eğer İngilizce biliyorsanız ya da yazdığınız makaleleri İngilizce olarak hazırlatma ihtimaliniz varsa; para kazanmak için tercih etmeniz tavsiye edilmektedir.

İNCELEYİN: Telegram Para Kazanma

İNCELEYİN: Müzik Dinleyerek Para Kazanmak

İNCELEYİN: Görev Yaparak Para Kazanmak

İNCELEYİN: Tiktok’tan Para Kazanma

İNCELEYİN: En Çok Para Kazandıran Siteler

İNCELEYİN: Yürüyerek Para Kazanma

Sermayesiz İş Fikirleri 2 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri
5 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri 10 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri
20 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri 50 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri
100 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri 200 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri

“7+ Dizi ve Film İzleyerek Para Kazandıran Siteler” üzerine 3 yorum

Yorum yapın