Bargello Bayilik Şartları, Bedeli ve Kazancı

PARAM OLSA ŞURAYA YATIRIRDIM DİYE DÜŞÜNME! ÜCRETSİZ 100 BİN TL SANAL PARA İLE KENDİNİ DENE.

Bargello son yıllarda uyguladığı başarılı reklam çalışmaları ve iyi ürünleri ile sektörün en büyük firmalarından biri olmayı başardı. Bargello bayilik sistemi ile bu büyüme adımlarını daha da büyütmek istiyor.

Türkiye’nin en köklü parfüm şirketlerinden Bargello bayilik veriyor. Uygun koşullar ve bayilik bedeli sistemine sahip olan firmadan potansiyeli yüksek bir bayilik alabilmek ortalama 3 haftalık bir periyodu içeriyor.

Öncelikli olarak Bargello’dan bayilik almak isteyen girişimci ve yatırımcılar parfüm sektörü hakkında güncel gelişmeleri aktarmak istiyoruz.

TÜRKİYE’DE PARFÜM SEKTÖRÜNÜN GELECEĞİ NE?

Türkiye’de parfüm sektörünün geleceği oldukça yüksek potansiyel taşıyor. Hızla artan nüfusu ile Avrupa’da parfüm sektörünün en hızlı büyüdüğü ülke olmayı başaran Türkiye’de girişimci ve yatırımcılar için de sektörde cazip fırsatlar var.

Türkiye parfüm sektörü üretim, ihracat, çeşitlilik, pazarlama ve satış ile tüketim konusunda öne çıkıyor. Aynı zamanda ülkemiz Bargello gibi birçok yerli parfüm firmasına sahiptir. Son yıllarda Türkiye’nin parfümeri ihracatı da önemli artış kaydediyor. Dolayısıyla sektöre girmek isteyen hem girişimciler hem de yatırımcılar için sektörde önemli fırsatlar oluşmaya devam edecek. Sektörün 2023 yılı ortalama büyüme tahmini yüzde 16, 2024’te ise yüzde 15 seviyesinde bulunuyor.

İNCELEYİN: Parfüm Bayiliği Veren Firmalar

BARGELLO PARFÜM BAYİLİK MANTIKLI MI?

bargello-bayilik

Yüzde 100 yerli Türk markası olan Bargello, 1950 yılında Bursa’da kuruldu. Şirket bu açıdan sektörün en deneyimli yerli firmalarından biridir.

Bugün Bargello’nun mağazalarında 450’e yakın ürün çeşidi bulunuyor. Sektör ortalamasının 310 olduğu bir ortamda 450 ürün ile sektörde yer almak önemli bir avantaja sahip olmasına olanak sağlıyor.

Bargello parfüm 2023 yılı itibarıyla aralarında Rusya, Hollanda, Almanya, Romanya, Yunanistan‘ın da bulunduğu dünyanın 30’dan fazla ülkesine ihracat yapıyor. Bu sayede şirket tüm piyasalarda rekabetçi bir kimliğe sahiptir. Hem yerelde hem de uluslararası çapta şirketin marka gücü gün be gün artmaktadır.

Şirket aynı zamanda yeni bayilik almak isteyen girişimcilere cazip teklifler sunuyor. Bargello, birçok bayilik konsepti ile farklı nitelikteki sermaye düzeyleri için bayilik fırsatlarına sahiptir. Dolayısıyla düşük sermayeye sahip olan girişimciler de firmadan bayilik alabiliyor.

Türkiye’de Parfüm sektörünün en büyük firmaları:

 • Royal Platinum
 • Jeure Parfume
 • Romeron
 • Loris
 • Palermo
 • D&P
 • Eyfel
 • Pien
 • Sansiro
 • MAD
 • UNK
 • İxora
 • Elegance
 • CNS
 • Rabarba Parfüm

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Butik Açmak

BARGELLO BAYİLİK

bargello-bayilik-almak

Son yıllarda öne çıkan Türk parfüm markası Bargello bayilik veriyor. Türkiye’nin her noktasına franchise veren firma gün be gün büyüyen marka kimliğini yatırımcılar ile buluşturmaya devam ediyor.

Parfüm sektörüne girmek isteyen girişimciler için cazip teklifler sunan firmadan bayilik alabilmek için minimum 300 bin lira yatırım sermayesine ihtiyaç duyuluyor. Şirket ortalama 30 metrekareden başlamak üzere, daha büyük dükkanlar için farklı bayilik modellerine sahiptir.

Bargello bayilik alınacak dükkanın “bulunulan bölgenin” en yoğun yaya trafiğine sahip noktalarından birinde olmasını talep ediyor. Aynı zamanda sektör deneyimine sahip girişimciler bayilik konusunda daha avantajlı olarak ele alınıyor.

Şirketin en önemli stratejik adımlarından biri de bayilik desteği sistemidir. Sektöre ilk kez giren ya da sektördeki deneyimini artırmak isteyenler; Bargello’nun eğitim ve destek programlarından ücretsiz olarak faydalanabiliyor.

BARGELLO BAYİLİK BEDELİ

Sektörün en büyük firmalarından biri olması hasebiyle Bargello bayiliğin bedeli sektör ortalamasının üzerinde seyrediyor. Parfüm bayilik sektöründe ortalama bayilik bedeli 200 bin lira düzeyinde bulunuyorken Bargello bayilik bedeli ortalama 300 bin lira düzeyinde bulunmaktadır.

Bargello aynı zamanda bayi koruma sistemine sahiptir. Mevcuttaki Bargello bayilerine yakın lokasyonlar için yeni franchise talepleri alınmıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Küçük Dükkanda Ne İş Yapılır

İLETİŞİM

Bargello bayilik sistemi hakkında bilgi almak ve başvuruda bulunmak için iletişim adresleri:

Adres: Yunusemre Mh. Yeşilpınar Sk. No:4 Yıldırım/BURSA
Telefon: 444 02 74

İNCELEYİN: Teminatsız Bayilik

İNCELEYİN: Sabun Üretimi Yapmak

Sermayesiz İş Fikirleri 2 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri
5 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri 10 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri
20 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri 50 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri
100 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri 200 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri

“Bargello Bayilik Şartları, Bedeli ve Kazancı” üzerine bir yorum

Yorum yapın