Cliquebook Reklam İzleyerek Para Kazanma Nasıl Kullanılır?

PARAM OLSA ŞURAYA YATIRIRDIM DİYE DÜŞÜNME! ÜCRETSİZ 100 BİN TL SANAL PARA İLE KENDİNİ DENE.

Cliquebook son dönemde ortaya çıkan bir reklam izleyerek ve anket doldurarak para kazanma platformudur. Türkçe dil desteği olmamasına rağmen Türkiye’den de yoğun bir şekilde kullanılan platform; kullanıcılarının reklamverenler tarafından gönderilen reklamları izlemesi ve anketleri doldurması karşılığında ödeme yapmaktadır.

Cliquebook para kazanma sistemi hakkında ayrıntılı bilgiler rehberimizde yer almaktadır. Ayrıca Cliquebook’un güvenilir olup olmadığına ve ödemeleri yapıp yapmadığına da değineceğiz.

Cliquebook Nedir?

Genel olarak bir reklam izleyerek para kazanma servisi olarak tanınmaktadır. Ancak platformda oyun oynayarak ve anket doldurarak da para kazanabilirsiniz. Çeşitli yönlendirmeler aracılığıyla sorular cevaplayarak ve çeşitli web sitelerine giriş yaparak da para kazanma imkanı tanıyan bir web sitesidir.

2015 yılında faaliyete başlayan Cliquebook’un 2022 yılı itibarıyla 520 bine yakın üyesi bulunuyor. Servis yayında olduğu 7 yıl içerisinde üyelerine toplam 394 bin dolar ödeme yaptığını iddia etmektedir. Elbette bu kanıt isteyen bir husus olduğu için iddia olarak kalıyor. Çünkü bu tür platformlardaki bu verilerin çoğu yanıltıcı ve aldatıcı olabilmektedir.

Platformun Türkçe dil desteği bulunmamaktadır. Ancak Chrome’den giriş yaparak otomatik çeviri aracılığıyla web sitesini kolaylıkla Türkçe olarak kullanabiliyorsunuz.

Cliquebook Güvenilir Mi?

Öncelikli olarak bu tür platformların güvenlik sorunlarının yoğun olarak yaşandığını belirtmekte yarar var. Web sitesinin bir iletişim sayfası yok, hakkında sayfası da yok. Dolayısıyla web sitesinin kime ait olduğu tamamen belirsiz. Aynı zamanda bir gizlilik politikasına da sahip değil. Sadece basit bir forum bölümü ve sıkça sorular sayfasına sahip. Bu durum da web sitesinin güvenlik açısından yeterli durumda olmadığını ortaya koymaktadır

Web sitesinde üyeliğinizi büyütmek amacıyla çeşitli üyelik tipleri bulunmaktadır. Üyeliğinizi bir üst pakete yükselterek; görevlerden daha fazla para kazanabiliyorsunuz. Ancak güven sorununa sahip bir platform olması hasebiyle hiçbir suretle web sitesine para yatırmanızı tavsiye etmiyoruz. Aynı zamanda minimum ödeme bakiyesine geldiğiniz anda ödemenizi çekmenizi öneririz. İçeride fazla para tutmamaya özen gösterin.

İNCELEYİN: En İyi Pasif Gelir Kaynakları

Cliquebook Ödeme Yapıyor Mu?

ödeme-kanıt

Cliquebook’un ödeme yaptığına dair çok sayıda kanıt bulunuyor. Platforma kayıt olan ve ödeme alan kişilerin sosyal medya hesaplarında sayısız kanıt bulunuyor. Aynı zamanda web sitesi bir ödeme kanıtı sayfasına da sahip. Elbette bu sayfayı tamamen kendileri oluşturmuş olabilir. Yine de sosyal medyada dünyanın çeşitli yerlerinden kullanıcıların ödeme kanıtlarına dair ekran görüntülerinin bulunduğunu belirtmekte yarar var.

Cliquebook Nasıl Ödeme Yapıyor?

Cliquebook’un birçok farklı ödeme yöntemi mevcuttur. Bunlar arasında dünya genelinde en çok kullanılan yöntem ise Bitcoin’dir. Yani herhangi bir kripto para borsasında bir cüzdana sahipseniz; masrafsız olarak Cliquebook’tan paranızı hesabınıza çekebilirsiniz.

Diğer ödeme yöntemleri:

 • Payeer
 • Perfect Money
 • Airtm
 • Faucetpay
 • Neteller
 • Skrill

Cliquebook Para Kazandır Mı?

Cliquebook’da kazanacağınız para büyük oranda web sitesindeki görevler için harcadığınız zaman ile doğru orantılıdır. Web sitesini incelediğimizde; ortalama olarak görevler için 0,01 dolar dolaylarında ücret bilgisinin sağlanmış durumda. Bu da yaklaşık olarak 100 görevi tamamlayarak 1 dolar kazanabileceğinizi ortaya koyuyor. Elbette bu çok düşük bir rakam. Yani Cliquebook’tan ciddi düzeyde para kazanabilmeniz kesinlikle mümkün değil. Ancak birkaç faturanızı ödemek için sistemdeki görevleri kullanabilirsiniz.

İNCELEYİN: Video İzleyerek Para Kazanma

Cliquebook’a Nasıl Kayıt Olunur

register

Platformun web sitesine giriş yaptıktan sonra REGISTER butonuna tıklayarak kayıt formuna ulaşabilirsiniz.

Sisteme kayıt olurken sağlamanız gereken bilgiler:

 1. Ad Soyad
 2. E-Mail
 3. Doğum Tarihi
 4. Kullanıcı Adı
 5. Şifre

Bunlar dışında herhangi bir bilgi sağlamanız gerekmiyor. Ayrıca platform bir e-mail doğrulama sistemine de sahip değil. Ödeme çekmek için ise hesap bilgilerinizi sağlamanız gerekecek.

İNCELEYİN: Swagbucks Para Kazanma

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Telefondan Para Kazanma

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Kwai Para Kazanma

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Mail Okuyarak Para Kazanmak

İNCELEYİN: Redbubble Para Kazanma

İNCELEYİN: Yaratıcı Reklam Afişleri

Sermayesiz İş Fikirleri 2 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri
5 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri 10 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri
20 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri 50 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri
100 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri 200 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri

“Cliquebook Reklam İzleyerek Para Kazanma Nasıl Kullanılır?” üzerine 2 yorum

Yorum yapın