Kwai ile Gerçek Para Kazanmak İçin 6 Yol (Kazanç Hesaplama)

PARAM OLSA ŞURAYA YATIRIRDIM DİYE DÜŞÜNME! ÜCRETSİZ 100 BİN TL SANAL PARA İLE KENDİNİ DENE.

Kwai kullanarak para kazanmak isteyen kullanıcılar için hazırlanan rehberimiz aracılığıyla Kwai ile gerçek para kazanmak için süper 6 yolu keşfedebilirsiniz. Üstelik Dünya Kupası için hazırlanan yeni kampanya ile birkaç dakika içerisinde 800 TL’ye yakın yeni kazanç elde edebilirsiniz.

Kwai, dünya genelinde Tiktok’a rakip olarak kurulmuş en büyük platformlardan biridir. Kwai aracılığıyla video çekerek, görev tamamlayarak ve çeşitli platformların isteklerini gerçekleştirerek para kazanabilirsiniz. Ayrıca uygulama içerisinde oyun oynamak, video izlemek ve anket doldurmak gibi görevler de para kazandırmaktadır.

Tamamen ücretsiz olarak telefonunuza indirebileceğiniz ve kullanabileceğiniz bir uygulama olan Kwai’de para kazanma seçeneklerine ulaşmak için kendi profilinizi oluşturduktan sonra GÖREV ve PARA KAZAN sekmelerini takip etmeniz gerekiyor. Burada sizden istenilenleri gerçekleştirerek Kwai Para adındaki uygulama içerisinde nakite dönüştürülen paraya sahip olabilirsiniz. Son dönemde Türkiye’den de milyonlarca kullanıcıya ulaşan Kwai’den para kazanmanın ayrıntıları rehberimizde yer almaktadır.

Platforma göz atmadan önce Tiktok’tan Para Kazanma fırsatları hakkında da bilgi almanızı öneririz.

KWAI NEDİR?

Kwai’den para kazanmaya başlamadan önce uygulamanın ne olduğunu ve çalışma mantığını öğrenmenizi tavsiye ederiz.

Çin merkezli Kwai genel olarak Tiktok’a çok benzer bir yapıya sahiptir. Genel mantık, 15 saniyeden 5 dakikaya kadar müziklerle oluşturulan kısa videolar hazırlamak üzerinedir. Platformda yer alan trendleri takip ederek onlara uygun kısa videolar hazırlamak yüksek izlenme sayılarına ulaşmanız için ana stratejiniz olmalıdır.

Kwai’ye üye olmak ve para kazanmaya başlamak için herhangi bir ücret yatırmanız gerekmiyor. IOS veya Android işletim sistemine sahip bir cep telefonunuz varsa; uygulama mağazasına giriş yaptıktan sonra şu adımları izleyin:

 1. Uygulama mağazasında Kwai yazın ve uygulamayı bulun
 2. Uygulamayı indirin
 3. Kwai’ye giriş yapın
 4. Ücretsiz üye olun
 5. Video çekmek için yönergeleri izleyin

KWAI PARA KAZANMA

kwai para kazanmak

Kwai’de para kazanmanın birbirinden farklı 4 yöntemi var. Bu yöntemlerin tamamını kullanarak Kwai’den aylık binlerce dolar para kazanma fırsatınız bulunmaktadır. Ancak bu tür platformlarda gerçekten ciddi düzeyde gelir elde etmek için videolarınızın kaliteli olması ve önemli düzeyde izlenme alması önemlidir. Ayrıca Kwai, takipçi sayısına yüksek önem gösteriyor.

Para kazanma sisteminde de takipçi değerlendirmeleri oldukça fazla bir şekilde yapılıyor. Özellikle diğer sosyal medya hesaplarınızda yüksek takipçiye sahipseniz; bu takipçilerinizi Kwai’deki hesabınıza yönlendirmeniz önerilir.

İNCELEYİN: Sermayesiz Para Kazanma Yolları

YENİ KAMPANYA: 775 TL ÖDÜLLÜ

kwai para

Kwai tarafından 2022 Dünya Kupası’na özel olarak hazırlanan kampanya ile sadece 5 arkadaşını Kwai’e davet ederek 775 TL kazanabilirsiniz. İlgili program şartlarına göre, Kwai’e davet ettiğiniz üyeler sisteme kayıt olduktan sonra 30 gün izlenme yaptıkları anda 775 TL para hesabınıza hediye olarak gönderiliyor. Bu kampanya şu ana kadar Kwai’de başlatılmış en kısa yollu para kazanma kampanyaları arasına girmiştir. Dünya kupası bitmeden önce ilgili programı kullanmanız tavsiye edilir. Referans kodunu hesabınızın PARA KAZANMA bölümünden bulabilirsiniz.

1. İZLENİN

Kwai’de para kazanmanın ilk yolu izlenme elde etmektir. Bu tür kısa video platformlarında izlenme alma genel strateji olduğu için Kwai’de de para kazanmak için yüksek izlenme rakamlarına ulaşmak önemlidir. Henüz Kwai çok fazla talep görmediği için 10 bin düzeyindeki izlenmeler bile platformda oldukça fazla ödüllendirilmektedir.

Kwai’de izlenme başına doğrudan bir gelir sağlanmaz. Ancak platformun sağladığı para kazanma imkanlarını tamamlamanızı sağlar. Bu sayede izlenme almadan para kazanmanız olası değildir.

Kwai’nin para kazanma algoritması tek bir video için çok izlenme almak yerine tüm videolara eşit eşit düzenli izlenme almak üzerine kurgulanmıştır. Daha çok para kazanmak için de tüm videolarınızın düzenli bir izlenme oranına sahip olması gerekiyor.

Kwai’de kazanç hesaplaması yapabilmeniz için; izlenme başına kazanacağınız para ortalama olarak şu düzeydedir:

Video başına görüntüleme aralığı Video başına ödeme (Dolar)
5k’dan az 0
10k’dan 20k’ya 5
20k’dan 50k’ya 9
50k’dan 100k’ya 15
100k’dan 200k’ya 25
200k’dan 500k’ya 20
500k’dan 1m’ye 100
1m’den 2m’ye 200
2m’den fazla 400

İNCELEYİN: İzlenme Başına Kazanç Hesaplama

2. TAKİPÇİ KAZANIN

Kwai’de para kazanmanın bir diğer etkili yolu ise takipçi elde etmektir. Platformda en çok para kazanan kullanıcılar aynı zamanda en çok takipçiye sahip kullanıcılardır.

Kwai’nin en çok para kazandıran sistemlerinin tamamında takipçi sayısı oldukça önemlidir. Gerçek para kazanmaya başlamak için ilk etapta minimum 5 bin takipçiye ulaşmanız gerekiyor. Son dönemde Kwai’nin yükselişi göz önüne alındığı zaman bu takipçi sayısına ulaşmak için 40-50 kaliteli kısa videoya ihtiyacınız olacağını belirtelim. Özellikle trendleri takip etmeyi asla ihmal etmeyin.

3. GÖREVLERİ YAPIN

Kwai’de diğer platformların aksine bir görev sistemi vardır. Kwai’de yer alan görevleri takip ederek Kwai’den gerçek para kazanabilirsiniz. Üstelik bu görevlerin ücretini henüz görevi yapmadan da öğrenebiliyorsunuz.

Kwai’den çok para kazanmak için günlük görev sekmesini her gün kontrol etmenizi tavsiye ediyoruz. Burada bazen 5-10 saniyede gerçekleştirip 5-10 dolar kazandıran görevler yer almaktadır.

Genel görev başlıkları genel olarak şu şekilde:

 • Bugün 1000 izlenme al
 • Bugün 50 takipçi kazan
 • Bugün 5 video çek
 • Bugün 10 kişiyi takip et
 • Bugün X videosu ile video çek
 • Bugün 50 video izle

Kwai’de Hashtag (etiket) sistemi üzerine kurgulanan görevlerden para kazanabilmek için o etiketi kullanan videolar arasında en çok izlenen ilk 100 video arasına girmeniz gerekiyor. Aksi durumda maalesef bu görevden para kazanamıyorsunuz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Görev Yaparak Para Kazanmak

4. BONUSLARI ALIN

Kwai’de para kazanmanın son yolu ise bonus sistemidir. Platformun genel para kazanma sekmesinin dışında bir de bonus sekmesi vardır. Bonus sekmesi sizin platformu düzenli olarak kullanmanızı ödüllendirir. Yani günlük düzenli olarak görevleri yaparsanız, izlenme ve takipçi artışı elde ederseniz ekstra olarak bonus ödemesi alabiliyorsunuz.

Bonus kazanabilmek için mutlaka düzenli olarak Kwai’yi kullanmanız gerekiyor.

5. ARKADAŞLARINIZI DAVET EDİN

Kwai aynı zamanda bir referans sistemine sahiptir. Yani arkadaşlarınızı veya sosyal medya çevrenizi kendi kodunuz ile Kwai’yi indirmeye ikna edebilirseniz para kazanabilirsiniz. Üstelik referans sistemi için verilen para hiç de azımsanmayacak düzeyde bulunmaktadır.

Kwai’yi sizin kodunuz ile üye olacak her kişiden 80 Kwai Coin kazanabiliyorsunuz. Bu da 0.8 Dolar anlamına geliyor. Dolar kurunun 18 lirayı geçtiği bir ortamda bu da 15 lira düzeyinde para kazanacağınız anlamına gelecek. Dolayısıyla sadece 100 kişiye bile referans olarak 1500 lira kazanabilirsiniz. Büyük sosyal medya hesaplarınızdan bu yönde birkaç paylaşım yaparak çok daha fazla referans sayısına da ulaşabilirsiniz.

AJANS GEREKİYOR MU?

Çok sorulması hasebiyle bu soruya bir yanıt sağlamak istiyoruz. Kwai’de para kazanmak için herhangi bir ajansa kayıt olmanız gerekmiyor. Ajans olmadan da ücretsiz olarak hesap açabilir ve para kazanma özelliklerine erişebilirsiniz.

NE KADAR KAZANDIRIR

Kwai’den ne kadar kazanacağınız elbette sizin platformu ne düzeyde kullandığınız ile doğrudan ilgilidir. Platformdan para kazanmak için yoğun bir kullanım sağlamalı ve izlenme ile takipçi kazanmalısınız. Bunu düzenli olarak gerçekleştirebilirseniz gün geçtikçe daha fazla görev alabilir ve daha fazla bonus para kazanabilirsiniz.

Kwai’de kazandığınız paralar “Kwai Coin” olarak adlandırılmaktadır. Her 100 KC doğrudan 1 Dolar’a eşittir. 

Platformu amatör düzeyde kullanan kullanıcılar aylık yaklaşık 100 dolar, yani 1800 lira para kazanabiliyor. Amatör düzeyin bir üst seviyesine çıkarak gelirinizi 4-5 bin liraya çıkarabilirsiniz. Platformda en çok izlenenler arasına girebilecek kullanıcılar ise aylık 20 bin liradan fazla para kazanabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Cliquebook Reklam İzleyerek Para Kazanma

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Youtuberler Ne Kadar Kazanıyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Video İzleyerek Para Kazanma

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Papara ile Para Kazanma

İNCELEYİN: Öğrenciler İçin Para Kazanma Yolları

İNCELEYİN: Sosyal Medyadan Para Kazanma

Sermayesiz İş Fikirleri 2 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri
5 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri 10 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri
20 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri 50 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri
100 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri 200 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri

“Kwai ile Gerçek Para Kazanmak İçin 6 Yol (Kazanç Hesaplama)” üzerine 7 yorum

Yorum yapın