Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar ile Ayda 9000 TL Kazanın

PARAM OLSA ŞURAYA YATIRIRDIM DİYE DÜŞÜNME! ÜCRETSİZ 100 BİN TL SANAL PARA İLE KENDİNİ DENE.

Evde ek iş arayanlar için en çok para kazandıran basit iş fikirlerinden biri de evde nikah şekeri paketleme işi son yıllarda öne çıkmaya devam ediyor. Siz de evde nikah şekeri paketleme yaparak ayda 9000 TL‘ye yakın para kazanabilirsiniz. Üstelik oldukça basit ve etkili bir iş fikri olmasının yanı sıra kolaylıkla iş olarak bulunabiliyor.

Nikah şekeri ülkemizde nişan törenlerinin vazgeçilmez hediyeleri arasında yer almaktadır. Son dönemde sosyal medya kullanımının artmasına paralel olarak nikah şekerleri farklı şekillerde ortaya çıktı ve nişan yapmak isteyenler çok farklı nikah şekerlerine ilgi göstermeye başladı. Bu durum da evde nikah şekeri paketleme işi yapmak isteyen ev hanımları için para kazanma fırsatının gün be gün artmasına olanak sağladı.

EVDE NİKAH ŞEKERİ PAKETLEME

nikah şekeri

Evde nikah şekeri paketleme işi yapmak oldukça kolaydır. Ancak son dönemde çok farklı şekillerde ortaya çıkan nikah şekerlerini paketlemek ise daha uzun süreli mesai saatleri ile karşılaşmanıza neden olabiliyor. Dolayısıyla nikah şekeri paketlemeyi toplu olarak yapacak olan kişilere ihtiyaç duyuluyor. Nikah şekeri üreten şirketler de bu iş için maalesef personel istihdam etmeye bütçe bulmakta ciddi sorunlarla karşı karşıya olduğu için nikah şekeri paketleme işini evde ek iş yapmak isteyen kadınlara gönderiyorlar.

Siz de özellikle bir gruba sahipseniz evde nikah şekeri paketleme işi yaparak para kazanabilirsiniz. Ancak bu tür şirketler evde paketleme yapacak tek bir kişiye iş sağlamamaktadır. Ancak ve ancak 4-5 kişilik bir grup ile çalışarak işin daha hızlı bir şekilde tamamlanmasını talep ederler. Siz de evde ek iş yapmak için arkadaşlarınızdan, ailenizden veya komşularınızdan 4-5 kişilik bir ekip kurarak evde nikah şekeri paketleme işi yapıp para kazanabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Evde Ne Yapıp Satabilirim?

EVDE NİKAH ŞEKERİ PAKETLEME İŞİ VEREN FİRMALAR

nikah şekeri paketleme işi veren firmalar

Evde nikah şekeri paketleme işi veren firmalar genellikle organizasyon şirketleri ve promosyon üretimi yapan işletmelerdir. Bu işletmeler her bölgemizde, ilimizde ve ilçemizde elbette farklıdır. İlgili promosyon şirketleri ile organizasyon şirketlerine erişmenin kolay yolları var. İnternetin gelişimi ile birlikte evde nikah şekeri paketleme işi veren firmalara erişmek için Google Haritalar’ı kullanabilirsiniz.

Cep telefonunuzdaki Google Haritalar uygulamasıyla ya da bilgisayarınızdan Google Haritalar’a giriş yaparak şu aramaları gerçekleştirin:

 1. x organizasyon
 2. x promosyon
 3. x nikah şekeri

Burada yer alan X ifadesi bulunduğunuz ilin adıdır. Yani Ankara Organizasyon ya da Sivas Promosyon şeklindeki aramaları gerçekleştirin. İlgili listede şirketlerin adreslerini, telefon numaralarını ve isimlerini bulabilirsiniz. Bu iletişim bilgileri ile gerek doğrudan işletmeye giderek, gerekse de işletmeyi arayarak evde nikah şekeri paketleme işi yapabileceğinizi belirtin. İşletmelerin nikah şekeri ile ilgili olarak bir hizmetinin bulunması durumunda sizlerle bu konuda çalışma yapmak isteyebilirler.

Son dönemde nikah şekeri hizmetlerine olan talepteki artışa paralel olarak bu yönde çalışma gösteren şirketlerin sayısı son derece yükselmiştir. Siz de ilgili popülarite sayesinde para kazanmak için bu işi yapabilirsiniz.

EVDE NİKAH ŞEKERİ PAKETLEME İŞİ VEREN FİRMALARA BAŞVURU

nikah şekeri paketleme işi bulmak

Şirketlerin iletişim bilgilerini aldıktan sonra eğer ilgili şirket bu yönde bir çalışma gösteriyorsa; başvuru için paketleme işi yapabileceğinizi belirtin. Elbette şirketlerin uzun yıllardır çalıştığı farklı kişiler olabilir. Eğer böyle bir durum yaşanıyorsa; yapmanız gereken daha geniş bir ekibe sahip olduğunuzu ve böylelikle daha hızlı bir şekilde ürün teslimi yapabileceğinizi söylemektir. Ayrıca fiyat da oldukça önemlidir. Mevcut fiyatın altında çalışmayı kabul ederek de daha fazla iş elde edebilirsiniz.

Evde nikah paketleme işinde başvurularınızın olumlu sonuçlanması için en çok dikkat etmeniz gereken şey; ürünü hızlı, hasarsız ve ucuz bir şekilde yapmaktır. Her üçünü sağladığınız durumda iş elde etme fırsatınız yükselecektir.

İNCELEYİN: Belediyelerin Ev Hanımlarına Evde İş İmkanı

NİKAH ŞEKERİ PAKETLEME NE KADAR KAZANDIRIR

Evde nikah şekeri paketleme işinde genel olarak kazanç durumu birbirine yakındır. Şirketler genellikle her 100 adet paketleme için genellikle 50 lira ödemektedir. Bu da yaklaşık olarak 1-2 saatinizi alan bir iştir. Günlük olarak genellikle evde ek iş yapan kadınlar 500-600 paketleme yapmaktadır. Bu da günlük 250 liraya yakın para kazanabileceğiniz anlamına geliyor. Ancak bu tutarda kazanç için 600 paketi tek başınıza hazırlamanız gerekiyor. Ekip oluşturursanız kişi başı kazancınız azalacaktır.

EVDE PAKETLEME İŞİ NASIL BULUNUR?

nikah şekeri paketleme işi

Türkiye’de evde ek iş konusunda en çok tercih edilen işlerden biri evde paketleme işleridir. İnternet söz konusu olduğunda evde paketleme iş ilanları bulmak artık daha kolay bir seçeneğe dönüştü. Siz de evde paketleme iş ilanı arıyorsanız; rehberde yer alan bu 5 yolu kullanarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Evde paketleme işi bulmak düşündüğünüz kadar zor bir süreç değildir. Önemli olan potansiyel bir bölgede yaşamaktan geçiyor. Neredeyse hiçbir işletmenin bulunmadığı kırsal bölgelerde veya ücra illerde dahi evde paketleme iş ilanı bulmak neredeyse mümkün değil. Ancak büyük şehirlerde veya organize sanayi bölgesi büyük olan küçük illerde ise evde ek iş olarak paketleme işi bulmak zor değil.

Evde paketleme işi veren firmalar aracılığıyla evde paketleme iş ilanlarını bulabilir ve kolaylıkla kendi evinizde çalışarak para kazanabilirsiniz.

Evde paketleme iş ilanları bulmanın en kolay 6 yolu…

1. İŞKUR

Evde paketleme iş ilanları konusunda Türkiye’nin en büyük iş arama platformu olan İŞKUR’u mutlaka kullanmanız önerilir. Türkiye İş Kurumu bir devlet kurumudur ve dolayısıyla her türlü kuruma destek olmak ve istihdamı artırmak için hizmet vermektedir.

İŞKUR‘da Temmuz 2023 itibarıyla evde paketleme iş ilanlarının sayısı 74’tür. Bunların büyük kısmı ise İç Anadolu ve Marmara bölgesinde bulunuyor. İŞKUR’un paketleme işlerine başvuruda bulunmak için bağlı bulunduğunuz il veya ilçedeki İŞKUR Müdürlüğü’ne giderek şahsen başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca internet üzerinden de İŞKUR’un resmi internet portalı üzerinden eğer üyeliğiniz varsa; online olarak başvuruda bulunabilirsiniz.

İŞKUR üzerinde yer alan paketleme iş ilanlarının bir kısmı düzenli işlerdir. Bu işler evde yapılamamaktadır. Dolayısıyla şahsen günde 8 saat mesai ile iş yerinde çalışmanızın gerekli olduğu ilanlar da bulunmaktadır. Bunların en düşük maaşları ise asgari ücretten düşük olamaz. Hepsi sigorta da yaptırmak zorundadır.

MUTLAKA İNCELEYİN: Evde Paketleme İşi Veren Firmalar

2. FACEBOOK

Evde paketleme iş ilanlarının ülkemizde en çok bulunabildiği platformlardan biri de Facebook’tur. Hemen hemen ülkemizdeki en geniş evde paketleme işlerini buradan bulabilirsiniz. İşletmeler, fabrikalar ve atölyeler genellikle evde ek iş ilanlarını buradan ücretsiz ilan açarak karşılamaktadır.

Facebook’ta çok yoğun bir şekilde evde ek iş bulabilmek mümkün. Ancak tabi ki bu tür denetimsiz platformlarda sık sık dolandırıcılar ile de karşılaşmak çok olasıdır. Dolayısıyla Facebook üzerinden evde ek iş veren ilanlara karşı çok dikkatli olmalısınız. Hiçbir suretle burada iş vereceği iddiasında bulunan hiçbir kimseye para ödemeyin. Asla ama asla 1 TL dahi ödeme yapmayın. Bunlar genellikle dolandırıcıdır ve size çok yüksek maaşlar ile iş vaadinde bulunurlar. Bu nedenle para talep edilmeyen işlere yönelik başvuruda bulunabilirsiniz.

Facebook’ta evde ek iş veren sayfalara ulaşmak için arama kısmına “evde paketleme işi” yazmanız yeterli. Sayısız sayfa ve grup ile karşılaşacaksınız.

İLGİLİ: Evde El İşi Yapıp Satmak

3. INSTAGRAM

evde paketleme iş ilanları

Evde paketleme işi veren firmaların bir kısmı da son dönemde Instagram üzerinden yayın yapmaktadır. Bunlar da önemli düzeyde potansiyel içeren bir platform anlamını taşıyor. Instagram’ın kullanımının son derece kolay olması nedeniyle; paketleme ihtiyacı olan işletmeler buradaki sayfalar üzerinden paketleme iş ilanları yayınlamaktadır.

Instagram üzerinden evde paketleme işine başvuracak olanların da yine Facebook’ta olduğu gibi asla tanıdığı veya tanımadığı hiçbir kimseye para ödememesi gerekiyor. Sadece ücretsiz olarak size iş sağlayabilme potansiyeli olan firmalar ile temasa geçiniz.

Instagram’da grup özelliği yoktur. Bu nedenle bu yöndeki sayfalar ile temasa geçmeniz gerekiyor. İlgili sayfaları bulmak için de arama kısmına “evde paketleme işi” yazmanız yeterli. Birçok ile özel yayın yapan sayfalar bile bulunuyor. Unutmayın! Dolandırıcılara karşı dikkatli olun.

İNCELEYİN: Instagram’dan Para Kazanmak

4. ORGANİZE SANAYİ BÖLGELERİ

Evde paketleme iş ilanlarını bulmak yerine doğrudan iş başvurusunda bulunabileceğiniz yerlerin başında da organize sanayi bölgeleri gelmektedir. Hemen hemen dünyadaki her türlü ürün sektöründe paketleme ihtiyacı bulunmaktadır. Dolayısıyla üretim yapılan organize sanayi bölgelerine giderek ve buradaki firmaların danışma bölümlerinden sorgulayarak kolaylıkla evde paketleme işi bulabilirsiniz.

Genellikle üretim yapılan tüm fabrikalar ve atölyeler evde paketleme işi vermektedir. Bunları alabilmek için ise bir ekibe ihtiyacınız var. Firmalar genellikle tek bir kişiye bu yönde bir iş sağlamak konusunda çok istekli değil. Bu nedenle bir ekibe sahipseniz bu yolu kullanmanızı öneriyoruz.

Organize sanayi bölgelerinde özellikle giyim markalarında ya da küçük ev eşyası satan firmalarda iş bulma potansiyeliniz çok yüksektir.

Türkiye’deki en büyük organize sanayi bölgelerine sahip illeri:

 1. İstanbul
 2. Kocaeli
 3. Bursa
 4. Ankara
 5. İzmir
 6. Sakarya
 7. Denizli
 8. Eskişehir
 9. Zonguldak
 10. Osmaniye
 11. Adana
 12. Balıkesir
 13. Gaziantep
 14. Diyarbakır
 15. Sivas

Bu illerdeki OSB’lere giderek firmalar ile iletişime geçerek evde paketleme işlerine ulaşma şansına erişebilirsiniz.

İNCELEYİN: Günlük 600 TL Kazandıran İşler

5. ŞİRKET WEB SİTELERİ

Eğer iş ilanlarına doğrudan evde başvurmak istiyorsanız; şehrinizdeki ya da bölgenizdeki şirketlerin web siteleri üzerindeki iletişim adreslerinden de evde paketleme iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Bu süreç biraz zahmetlidir ancak doğrudan sonuç alabilmek için mutlaka önerilen yollar arasında yer almaktadır.

Bulunduğunuz ildeki firmaların listesine erişmek için firma dizini sitelerini kullanabilirsiniz. Bu sitelerde il il firmaların listesine kolaylıkla erişebilir ve firmaların web sitesi ile diğer iletişim adreslerine hızlıca ulaşabilirsiniz. Bu yöntemi evde paketleme işi bulmak isteyen herkese mutlaka öneriyoruz.

6. YEREL FİRMALAR

Yerel firmaları doğrudan yerinde de ziyaret ederek evde nikah şekeri paketleme işi bulmak için çaba gösterebilirsiniz. En etkili paketleme işi bulma yollarından biridir. Özellikle bir ekip ile yaparak daha fazla iş bulma potansiyeliniz artacaktır.

7. YORUM BÖLÜMÜ

Süper İş Fikirleri platformu Türkiye’de evde paketleme işlerine erişmek için ücretsiz aracılık hizmeti sağlamaktadır. Aşağıdaki yorum bölümünden kendi mail adresiniz ile evde paketleme işi arıyorum diyerek bir mesaj bırakabilirsiniz. Bu sayede firmalar evde ek iş vermek amacıyla bize ulaşmaları durumunda; yorum sırasına göre mail adresine iş imkanlarını ulaştıracağız. Hizmet için sizden hiçbir ücret veya ekstra bir talepte bulunmuyoruz.

İNCELEYİN: İŞKUR Evde İş İmkanı

İNCELEYİN: Evde Para Kazanmak İsteyen Bayanlar İçin İş Fikirleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: LC Waikiki Evlere İş

MUTLAKA İNCELEYİN: İnternetten Para ve Kripto Kazandıran

Sermayesiz İş Fikirleri 2 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri
5 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri 10 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri
20 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri 50 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri
100 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri 200 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri

“Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar ile Ayda 9000 TL Kazanın” üzerine 16 yorum

 1. Evde nikah şekeri paketlenmesi yapmak istiyorum. İstanbul Anadolu yakası Ümraniye ikametgah.
  Dönüş yaparsanız çok mutlu olurum.

  Yanıtla

Yorum yapın