Güvenilir Evde Paketleme İşi Veren Firmalar (81 İL)

PARAM OLSA ŞURAYA YATIRIRDIM DİYE DÜŞÜNME! ÜCRETSİZ 100 BİN TL SANAL PARA İLE KENDİNİ DENE.

Evde paketleme işi isteyenler için hazırlanan bu rehberimiz aracılığıyla; Türkiye’nin 81 ilinde güvenilir evde paketleme işi bulabilir ve para kazanabilirsiniz. Siz de evden çalışmak için güvenilir evde paketleme işi veren firmalara ihtiyaç duyuyorsanız rehberimizdeki adımları inceleyebilirsiniz.

Rehberimizde hangi paketleme işlerine ek olarak, evde yaparak para kazanabileceğiniz çok sayıda iş fikrini de bulabilirsiniz.

Bilindiği üzere Türkiye’de evde paketleme işi bulmak oldukça sıkıntılı bir süreçtir. Sektörde çok fazla dolandırıcı bulunuyor. Onların genel özelliği de evde paketleme işi bulmak isteyen kişilerden komisyon veya çeşitli başvuru ücretleri almaktan geçiyor. Asla unutmamanız gereken nokta, paketleme işi veren firmalar sizden herhangi bir ücret almaz. Asla kimseye paketleme işi almak üzere para vermeyin!

GÜVENİLİR EVDE PAKETLEME İŞLERİ

Türkiye genelinde evde paketleme işi veren çok sayıda firma var. İlgili firmaların sayısı genellikle değişiklik göstermektedir. Ancak 81 ilde güvenilir evde paketleme işi bulabilmek için rehberimizdeki bilgileri kullanmanızı tavsiye ederiz. Ayrıca zaman zaman Süper İş Fikirleri platformuna evde ek iş için ilan gönderilmektedir. İlgili ilanları size ulaştırmamız için rehberin altında yer alan YORUM bölümünden iş almak istediğinizi belirtebilirsiniz.

Evde paketleme işleri genellikle ekiplere verilmektedir. İşletmeler teker teker iş vermek yerine, minimum 4-5 kişi olan kişilere paketleme işlerini vererek toptan iş vermeye daha mantıklı bakıyor. Dolayısıyla kendinize bir ekip kurarak daha fazla güvenilir düzeyde evde paketleme işi veren firmalara ulaşabilirsiniz.

NASIL EVDE PAKETLEME İŞİ BULUNUR?

evde paketleme

Evde paketleme işi veren firmalara ulaşmak internetin varlığı ile birlikte çok daha kolaydır. Yapmanız gereken ilk hamle doğrudan paketleme ihtiyacı bulunabilecek işletmelere başvurmaktır.

Paketleme ihtiyacı olan sektörler ve bu ürünlere yönelik bilgiler rehberin alt kısmında yer almaktadır. Bulunduğunuz ilde bu yönde üretim yapan firmaları araştırarak bu işletmelere doğrudan telefon ile erişmenizi öneririz. Paketleme ihtiyacını bu yönde sorabilir ve varsa eğer ilgili sıraya adınızı yazdırmalarını talep edebilirsiniz.

Evde paketleme işi bulmanın bir diğer yolu ise iş arama sitelerini ve sosyal medya platformlarını kullanmaktır. İş arama sitelerinde “paketleme işi” şeklinde aramalar gerçekleştirerek şehrinizde veya şehrinize yakın lokasyonlardaki evde paketleme işlerine başvuruda bulunabilirsiniz.

Sosyal medya platformları da özellikle küçük atölyelerin evde paketleme işi verdiği yerlerdir. Ancak bu platformlarda çok sayıda “Dolandırıcı” da bulunmaktadır. Dolayısıyla herhangi bir kapora ödemesi talep eden her işverenin dolandırıcı olma potansiyelinin yüzde 99 olduğunu bilmenizi isteriz.

Evde paketleme işi bulamadıysanız, bu yazının alt kısmında bulunan Yorum bölümünü doldurarak da başvuruda bulunabilirsiniz. Web sitemize bu yönde gelen işleri yorum veren kişilere yönlendiriyoruz.

NE KADAR PARA KAZANIRIM?

Evde paketleme işlerinde genellikle bir sınır yoktur. Ne kadar iş yapabilirseniz o kadar iş alırsınız. Böylelikle kazancınızı belirleme kısmı tamamen size aittir. Eğer çok fazla emek ortaya koyabilirseniz çok fazla para kazanırsınız.

Ortalama olarak bir kişi 30 gün boyunca aktif bir çalışma göstererek ayda 8 bin liraya yakın para kazanabilir. Bu gelir işin niteliğine göre değişecek olsa da özellikle ekip işine ihtiyaç duyulan işlerde; ekibinize ödediğiniz para nedeniyle kazancınız azalabilir.

Şimdi evde paketleme işlerine göz atalım…

İLGİLİ: Evde El İşi Yapıp Satmak

1. YAPAY ÇİÇEK PAKETLEME

çiçek

Online alışverişin yükselen yıldızlarından biri olay yapay çiçeklerin satışı son dönemde önemli düzeyde artış gösterdi. Yapay çiçek üreten işletmeler önemli düzeyde paketleme ihtiyacına sahip. Bu işletmelere yönelik evde paketleme işlerine yönelik başvuruda bulunmak mümkün.

Özellikle yapay çiçek üreten işletmelere temasa geçerek evde ek iş fikirlerine göz atılabileceği gibi büyük çiçekçilere de başvuruda bulunmanız önerilir.

Adım adım yapay çiçek paketleme süreci:

 1. Malzemeleri hazırlayın: Yapay çiçekler, şeffaf veya renkli bir plastik ambalaj malzemesi, kurdele veya bağlama ipi.
 2. Çiçekleri düzenleyin: Çiçekleri istediğiniz şekilde düzenleyin ve saplarını eşit boyutta kesin.
 3. Ambalaj malzemesini kesin: Seçtiğiniz ambalaj malzemesini, çiçeklerin boyutuna göre kesin. Malzeme yeterince büyük olmalı ki çiçekler içinde rahat hareket edebilsin.
 4. Çiçekleri ambalaja yerleştirin: Çiçekleri ambalaj malzemesinin ortasına yerleştirin ve saplarını birleştirin.
 5. Ambalaj malzemesini sıkıca bağlayın: Çiçeklerin etrafındaki ambalaj malzemesini sıkıca bağlayarak çiçeklerin düzenini koruyun.
 6. Kurdele veya bağlama ipi ile süsleyin: Paketi tamamlamak için kurdele veya bağlama ipi kullanarak süsleyin.

2. TAHTA KAŞIK PAKETLEME

kaşık

Covid-19 pandemisi sonrasında satışları en çok artan ürünlerden bir tanesi de tahta çay kaşıkları oldu. Hemen hemen tüm işletmelerde rastlanan tahta kaşıkları üreten işletmeler, son dönemde evde en çok paketleme işi veren firmalar oldu.

Eğer ilinizde bu yönde üretim yapan işletmeler bulunuyorsa doğrudan kendilerine başvuruda bulunarak evde paketleme işi verip vermediklerini sorun. Ayrıca online platformlarda yine evde kargo ile paketleme işi veren firmalardan da bu işi alabilir ve para kazanabilirsiniz.

3. KARTON BARDAK PAKETLEME

tahta kaşık

Yine Covid-19 pandemisi ile birlikte satışları çok fazla artan bir diğer ürün ise karton bardaklar oldu. Ancak pandemi sona ermesine rağmen karton bardak talebinde ciddi bir düşüş söz konusu değil.

Karton bardak paketleme işi çok kolaydır. Genellikle karton bardakları üreten işletmeler, paketleme için gerekli olan kutu ve poşetleri de sizlere temin ediyor ve bunları paketlemeniz talep ediliyor.

Karton bardak paketleme işinde daha fazla gelir elde etmek için bir ekip ihtiyacınız olacağını belirtelim. Ortalama bir kişi bir günde maksimum 2 bin karton bardağı paketleyebilmektedir. Gelir artışı ve iş potansiyelinizi artırmak için günlük minimum 10 bin karton bardak paketleme hizmeti vermeniz talep ediliyor.

MUTLAKA İNCELEYİN: Evde Paketleme İş İlanları

4. SÜRPRİZ HEDİYE KUTUSU

hediye kutusu

Dünyada önemli bir trend haline gelen sürpriz hediye kutuları da evde paketleme işi arayanlar için önemli bir iş kaynağına dönüşmüş durumda.

Sürpriz hediye kutuları genel olarak birine ne hediye alacağını bilmeyenler için ortaya konulmuş bir fikir. Ortalama fiyatlı bir paket alınıyor ve içerisinde o tutarlara yakın birkaç hediye çıkıyor.

Bu yönde çalışan işletmeler için bu paketleri hazırlayacak çalışanlara ihtiyaç duyuluyor. Ülkemizde bu yönde çok fazla firma olmasa da mevcut işletmelere başvuruda bulunabilir. Aynı zamanda sürpriz hediye kutusu fikrini bir iş fikri olarak da değerlendirilebilir ve sermayeniz varsa bu yönde bir fikri hayata geçirebilirsiniz.

5. SABUN PAKETLEME

sabun

Sabunlar genellikle 6’lı veya daha yüksek sayılardaki paketlerde satılmaktadır. Sabun üretim işletmelerinin birçoğu paketleme bölümüne sahip değildir. Genellikle küçük üretim atölyeleri tarafından verilen bu iş fikri ile de evde paketleme işi yaparak kazanç sağlayabilirsiniz.

Sabun paketleme işi yaparak para kazanmak için doğrudan bir işletmeden iş aramanıza da gerek yok. Hemen bir Instagram hesabı açarak kendi sabunlarınızı paketleyerek de satışa başlayabilirsiniz. Özellikle son dönemde organik sabunlara yönelik satışların önemli düzeyde arttığını ifade etmek gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Para Kazandıracak 95 Youtube Kanal ve Video İçerik Fikirleri

6. MUM PAKETLEME

mum

Çok şık ve güzel mumların dekoratif amacıyla kullanıldığı bir döneme giriş yaptık. Mum paketleme işini yaparken kullanıcıların beklentilerine göre renk ve tür farklılıklarını göz önünde bulundurmanız gerekiyor.

Mum paketleme işi genellikle çok zor olmaması nedeniyle kazanç potansiyeli düşüktür. Gelirinizi artırmak için de bir ekip ihtiyacınız olacağını belirtmekte yarar var.

7. DAVETİYE HAZIRLAMA

davetiye

Paketleme işleri arasında en çok talep gören ve Türkiye’de en çok bulunan işlerden biri de davetiye hazırlama ve paketlemedir. Ülkemizin hemen hemen her bölgesinde kolaylıkla bulunabilmekte olan bir iş fikri olarak ön plana çıkıyor.

Düğün, nişan ve çeşitli organizasyonlar için önemli bir ihtiyaç olan davetiyelere yönelik çalışarak aylık 6 bin liradan bile fazla para kazanabilirsiniz. Çünkü davetiyelerin büyük kısmı son dönemde çok spesifik olarak üretiliyor ve bunları bir araya getirmek ve paketlemek gerçekten zaman alıcı bir işe dönüşebiliyor.

Davetiye paketleme işini en çok matbaalardan bulabilmeniz mümkün. Ayrıca fotoğrafçılarda da zaman zaman davetiye basımları gerçekleştirilebiliyor.

8. KINA PAKETLEME

kına

Genellikle kına gecelerinin vazgeçilmezleri olan kınalar da müşteriye sunulmadan önce paketlemeye muhtaç bir üründür. Dolayısıyla ürünün satışı öncesinde müşterinin isteğine göre paketlenmesi gerekiyor. Kına paketleme işini yaparken çok farklı istekler gelmesi nedeniyle işletmeler bu ürünleri paketleme işini genellikle evde ek iş arayan kişilere yönlendirmektedir.

Kına paketleme işinde kazanç potansiyeli yüksektir. Ortalama günlük bin adetlik bir kına paketleme işi ile aylık 6000 liralık bir gelir akışı sağlanabilir.

9. CEP TELEFONU KILIFI PAKETLEME

kılıf

Cep telefonlarının kılıfları doğrudan müşteriye satılmadan önce bir paket içerisine eklenmektedir. Eskiye nazaran cep telefonu kılıflarını küçük atölyeler de bir makine yardımı ile üretebilmektedir. Büyük firmalarda paketleme için ek makineler bulunuyor ancak küçük atölyelerde bu fırsat yok.

Cep telefonu kılıfı paketleme işini ancak küçük atölyelerden temin edebilirsiniz. Nispeten basit bir şekilde gerçekleştirilen bu iş fikrini düzenli olarak alabilir ve yıllarca bu işi yaparak para kazanabilirsiniz.

10. ZIMBA MAKİNESİ

zımba

Paketleme ihtiyacı oluşturan bir ürün de zımbalardır. Kırtasiyelere satışı öncesinde paketleme ihtiyacı bulunmaktadır. Bu yönde üretim yapan işletmelere başvuruda bulunarak iş fırsatlarını değerlendirebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Evde Ne Yapıp Satabilirim?

11. ANAHTARLIK

anahtarlık

Anahtarlık üretimi neredeyse her il ve bölgede yapılan bir iştir. Başlamasının kolay olması nedeniyle çok fazla üretim tesisi bulunuyor. Ancak bu üretim tesislerinde paketleme ihtiyacı genellikle evde ek iş arayanlara sağlanıyor.

Eğer evde paketleme işi arıyorsanız anahtarlık üretim firmalarına da göz atmanızı mutlaka tavsiye ederiz. Facebook gruplarında da en çok verilen işler arasında yer alıyor.

12. DENİZ GÖZLÜĞÜ VE YÜZME PALETİ

yüzme paleti

Yaz aylarına doğru girdiğimiz bu dönemde evde paketleme işi olarak yapılabilecek en iyi iş fikirlerinden bir tanesi de deniz gözlüğü ve yüzme paletidir. Bu iki ürüne yönelik paketleme işinde de artış yaşanıyor.

Genellikle turizm bölgelerindeki birçok tesiste bulunabilen iş fikirlerinden bir tanesidir. Ve Akdeniz, Ege ve Marmara bölgelerindeki iş arayanlar için iyi bir tercihtir.

13. TARAMA FIRÇASI PAKETLEME

tarama fırçası

Kedi ve köpekler için önemli ihtiyaçlardan bir tanesi de tarama fırçalarıdır. Evcil hayvanların tarama fırçaları da genellikle 5’li veya 10’lu paketler halinde satışa sunuluyor. Bu ürüne yönelik de evde paketleme işi fırsatlarına göz atmanızı öneririz.

14. MAKET BIÇAĞI MONTAJ ve PAKETLEME

maket bıçağı

Maket bıçakları çok fazla parçanın bir araya gelirek satışa sunulduğu bir üründür. Genellikle bu ürün satılmadan önce montajı gerçekleştirilir ve güvenli bir şekilde paketlenir. Dolasıyla bu ürün için çok fazla insan gücüne ihtiyaç bulunuyor.

Bu işte çalışmak için sadece paketleme değil aynı zamanda montaj da yapmanız gerekir. Ortalama bir ürünün tüm işlemleri 2-3 dakika alabilmektedir. Zahmetli ancak diğer paketleme işlerine göre daha fazla para kazanma fırsatı sağlamaktadır.

15. GÜPÜR KESİM ve PAKETLEME

güpür kesim

Güpür dantel ve benzeri ürünlere yönelik satışların yeniden arttığı dönemde başlayabileceğiniz en iyi paketleme işlerinden bir tanesi olarak ön plana çıkıyor.

Güpür kesim ve paketleme işini yapmak için birkaç tuhafiyeci ile bile kolaylıkla anlaşabilir ve iş yapmaya başlayabilirsiniz. Moda trendlerini takip etmek kazancınızı artırabilecek bir olgudur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: LC Waikiki Evlere İş

16. TEST PARFÜMÜ DOLDURMA

parfüm

Genellikle test ve tester parfüm adı verilen parfümler; işletmelere büyük hacimlerde gönderilmekte ve küçük şişelere doldurulması üzere teslim edilmektedir. Bu paketleme ve parfümü doldurma işi de evde ek iş arayanlara verilmektedir.

Büyük hacimli şişelerden parfümleri doğru hacimde küçük şişelere doldurmanız ve satışa hazır hale getirmeniz gerekiyor.

Çok kazançlı bir iş fikridir. Aynı zamanda zahmetlidir ve işi yapmak için en az 2 kişi olmanız gerekiyor. Ayrıca çeşitli kokular ile yoğun bir şekilde karşı karşıya kalacağınızı unutmayın.

17. DONDURMA KAŞIĞI PAKETLEME

dondurma kaşığı

Yaz aylarına doğru giderken yapılabilecek paketleme işlerinden bir tanesi de dondurma kaşığı paketlemedir.

Dondurma kaşıkları büyük dondurma parçalarından istenilen düzeyde dondurmayı almak için üretilmiş bir ürün olup, üretim tesisleri genellikle büyük fabrikalara yakın lokasyonlardır. Evde paketleme işi veren firmalar için arama yaparken bu fikri de alternatif olarak değerlendirebilirsiniz.

İNCELEYİN: Dondurma Dükkanı Açmak

18. İSKAMBİL KAĞIDI PAKETLEME

iskambil kağıdı

İskambil kağıtları genellikle tek montaj hattından çıkmaktadır ve kullanıcılara sunulmadan önce belirli türler ile bir araya getirilmeleri gerekiyor.

Türkiye’de çok sevilen oyun türlerinin büyük kısmının oynandığı İskambil Kağıtları’nın paketleme işini yaparak para kazanabilirsiniz.

19. OKEY SETİ

okey

Okey ülkemizde oldukça sevilen bir oyundur. Genel olarak 101 okey için taşlar, zar, taş kutusu ve ıskartalar bir set olarak satılmaktadır. Bu setlerin oluşturulması ve paketlenmesi hizmetini sağlayarak evde ek iş ile para kazanabilirsiniz. Bu yönde üretim yapan atölyeler ile iletişime geçerek uzun vadeli olarak para kazanma fırsatına sahipsiniz.

İNCELEYİN: Evde Para Kazanmak İsteyen Bayanlar İçin İş Fikirleri

EVDE PAKETLEME İŞİ BULMANIN EN KOLAY 6 YOLU

1. İŞKUR

Evde paketleme iş ilanları konusunda Türkiye’nin en büyük iş arama platformu olan İŞKUR’u mutlaka kullanmanız önerilir. Türkiye İş Kurumu bir devlet kurumudur ve dolayısıyla her türlü kuruma destek olmak ve istihdamı artırmak için hizmet vermektedir.

İŞKUR’da Aralık 2023 itibarıyla evde paketleme iş ilanlarının sayısı 94’tür. Bunların büyük kısmı ise İç Anadolu ve Marmara bölgesinde bulunuyor. İŞKUR’un paketleme işlerine başvuruda bulunmak için bağlı bulunduğunuz il veya ilçedeki İŞKUR Müdürlüğü’ne giderek şahsen başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca internet üzerinden de İŞKUR’un resmi internet portalı üzerinden eğer üyeliğiniz varsa; online olarak başvuruda bulunabilirsiniz.

İŞKUR üzerinde yer alan paketleme iş ilanlarının bir kısmı düzenli işlerdir. Bu işler evde yapılamamaktadır. Dolayısıyla şahsen günde 8 saat mesai ile iş yerinde çalışmanızın gerekli olduğu ilanlar da bulunmaktadır. Bunların en düşük maaşları ise asgari ücretten düşük olamaz. Hepsi sigorta da yaptırmak zorundadır.

MUTLAKA İNCELEYİN: Evde Paketleme İşi Veren Firmalar

2. FACEBOOK

Evde paketleme iş ilanlarının ülkemizde en çok bulunabildiği platformlardan biri de Facebook’tur. Hemen hemen ülkemizdeki en geniş evde paketleme işlerini buradan bulabilirsiniz. İşletmeler, fabrikalar ve atölyeler genellikle evde ek iş ilanlarını buradan ücretsiz ilan açarak karşılamaktadır.

Facebook’ta çok yoğun bir şekilde evde ek iş bulabilmek mümkün. Ancak tabi ki bu tür denetimsiz platformlarda sık sık dolandırıcılar ile de karşılaşmak çok olasıdır. Dolayısıyla Facebook üzerinden evde ek iş veren ilanlara karşı çok dikkatli olmalısınız. Hiçbir suretle burada iş vereceği iddiasında bulunan hiçbir kimseye para ödemeyin. Asla ama asla 1 TL dahi ödeme yapmayın. Bunlar genellikle dolandırıcıdır ve size çok yüksek maaşlar ile iş vaadinde bulunurlar. Bu nedenle para talep edilmeyen işlere yönelik başvuruda bulunabilirsiniz.

Facebook’ta evde ek iş veren sayfalara ulaşmak için arama kısmına “evde paketleme işi” yazmanız yeterli. Sayısız sayfa ve grup ile karşılaşacaksınız.

İLGİLİ: Evde El İşi Yapıp Satmak

3. INSTAGRAM

evde paketleme iş ilanları

Evde paketleme işi veren firmaların bir kısmı da son dönemde Instagram üzerinden yayın yapmaktadır. Bunlar da önemli düzeyde potansiyel içeren bir platform anlamını taşıyor. Instagram’ın kullanımının son derece kolay olması nedeniyle; paketleme ihtiyacı olan işletmeler buradaki sayfalar üzerinden paketleme iş ilanları yayınlamaktadır.

Instagram üzerinden evde paketleme işine başvuracak olanların da yine Facebook’ta olduğu gibi asla tanıdığı veya tanımadığı hiçbir kimseye para ödememesi gerekiyor. Sadece ücretsiz olarak size iş sağlayabilme potansiyeli olan firmalar ile temasa geçiniz.

Instagram’da grup özelliği yoktur. Bu nedenle bu yöndeki sayfalar ile temasa geçmeniz gerekiyor. İlgili sayfaları bulmak için de arama kısmına “evde paketleme işi” yazmanız yeterli. Birçok ile özel yayın yapan sayfalar bile bulunuyor. Unutmayın! Dolandırıcılara karşı dikkatli olun.

4. ORGANİZE SANAYİ BÖLGELERİ

Evde paketleme iş ilanlarını bulmak yerine doğrudan iş başvurusunda bulunabileceğiniz yerlerin başında da organize sanayi bölgeleri gelmektedir. Hemen hemen dünyadaki her türlü ürün sektöründe paketleme ihtiyacı bulunmaktadır. Dolayısıyla üretim yapılan organize sanayi bölgelerine giderek ve buradaki firmaların danışma bölümlerinden sorgulayarak kolaylıkla evde paketleme işi bulabilirsiniz.

Genellikle üretim yapılan tüm fabrikalar ve atölyeler evde paketleme işi vermektedir. Bunları alabilmek için ise bir ekibe ihtiyacınız var. Firmalar genellikle tek bir kişiye bu yönde bir iş sağlamak konusunda çok istekli değil. Bu nedenle bir ekibe sahipseniz bu yolu kullanmanızı öneriyoruz.

Organize sanayi bölgelerinde özellikle giyim markalarında ya da küçük ev eşyası satan firmalarda iş bulma potansiyeliniz çok yüksektir.

Türkiye’deki en büyük organize sanayi bölgelerine sahip illeri:

 1. İstanbul
 2. Kocaeli
 3. Bursa
 4. Ankara
 5. İzmir
 6. Sakarya
 7. Denizli
 8. Eskişehir
 9. Zonguldak
 10. Osmaniye
 11. Adana
 12. Balıkesir
 13. Gaziantep
 14. Diyarbakır
 15. Sivas

Bu illerdeki OSB’lere giderek firmalar ile iletişime geçerek evde paketleme işlerine ulaşma şansına erişebilirsiniz.

İNCELEYİN: Günlük 600 TL Kazandıran İşler

5. ŞİRKET WEB SİTELERİ

Eğer iş ilanlarına doğrudan evde başvurmak istiyorsanız; şehrinizdeki ya da bölgenizdeki şirketlerin web siteleri üzerindeki iletişim adreslerinden de evde paketleme iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Bu süreç biraz zahmetlidir ancak doğrudan sonuç alabilmek için mutlaka önerilen yollar arasında yer almaktadır.

Bulunduğunuz ildeki firmaların listesine erişmek için firma dizini sitelerini kullanabilirsiniz. Bu sitelerde il il firmaların listesine kolaylıkla erişebilir ve firmaların web sitesi ile diğer iletişim adreslerine hızlıca ulaşabilirsiniz. Bu yöntemi evde paketleme işi bulmak isteyen herkese mutlaka öneriyoruz.

6. YORUM BÖLÜMÜ

Süper İş Fikirleri platformu Türkiye’de evde paketleme işlerine erişmek için ücretsiz aracılık hizmeti sağlamaktadır. Aşağıdaki yorum bölümünden kendi mail adresiniz ile evde paketleme işi arıyorum diyerek bir mesaj bırakabilirsiniz. Bu sayede firmalar evde ek iş vermek amacıyla bize ulaşmaları durumunda; yorum sırasına göre mail adresine iş imkanlarını ulaştıracağız. Hizmet için sizden hiçbir ücret veya ekstra bir talepte bulunmuyoruz.

İNCELEYİN: Belediyelerin Ev Hanımlarına Evde İş İmkanı

İNCELEYİN: İŞKUR Evde İş İmkanı

Sermayesiz İş Fikirleri 2 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri
5 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri 10 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri
20 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri 50 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri
100 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri 200 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri

“Güvenilir Evde Paketleme İşi Veren Firmalar (81 İL)” üzerine 52 yorum

 1. Ben öğrenciyim ev hanımı kuzenlerimle paketleme işi yapmak istiyoruz birkaç yere ulaştık ama guvenemedik kapora istemiyorlar ama gerçek olduklarından şüphe duyuyoruz güvenilir evde paketleme işi nasıl bulabiliriz ihtiyacımız var

  Yanıtla
 2. Evde paketleme işi yapmak istiyorum güvenilir bir firma yok mu hepsi kapora istiyor neyine güvenip okadar para verecem gerçekten çok ihtiyacım var i

  Yanıtla
 3. Merhaba ev hanımı olarak evde sabun paketleme işini yapmak istiyorum.Bu işle ilgili güvenilir bir sayfa bulabilmem mümkün mü.

  Yanıtla
 4. İzmir’de yaşıyorum Aydın da üniversite okuyorum ama depremden dolayı üniversiteleri uzaktan eğitime aldıkları için İzmirdeyim evde yapabileceğim iş arıyorum

  Yanıtla
 5. Paketleme işi için bir ekibim var ve bir çok site ya para talep ediyor yada kişisel bilgerimizi istiyor bu konuda Yardımcı olursanız ben ve ekibim adına size minetar kalırız

  Yanıtla
  • Merhaba,

   Sizden para veya kapora adı altında bir ücret talep edilirse asla ödeme yapmayın. O kişi dolandırıcıdır.

   İyi çalışmalar.

   Yanıtla
 6. Merhaba
  Ev hanımı olarak evde paketleme işi olan kına paketlemek istiyorum .Bu işi yapmam için bana yardımcı olabilrmisinz

  Yanıtla
 7. Adıyaman da yaşıyorum evde yapabileceğim bir iş arıyorum evde paketleme vs ev hanımıyım zamanım var evime destek olmak istiyorum rahatsızlığımdan dolayı başka iş yerinde çalışamam onun için evde yapabileceğim bir iş arıyorum

  Yanıtla

Yorum yapın