Papara’dan Para Kazanmak İçin 5 Gerçek Yol!

PARAM OLSA ŞURAYA YATIRIRDIM DİYE DÜŞÜNME! ÜCRETSİZ 100 BİN TL SANAL PARA İLE KENDİNİ DENE.

Papara ile para kazanmak için birçok seçeneğe sahipsiniz. Bu seçenekler arasında en yüksek potansiyeli taşıyan 5 yolu sizler için inceledik.

Papara, ülkemizde faaliyet gösteren bir online ödeme ve para transferi platformudur. Papara ile online alışveriş yapabilir, fatura ödeyebilir, para transferi yapabilir ve daha birçok işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Papara kredi kartı seçeneğine de sahiptir ve bu sayede fiziksel mağazalarda da ödeme yapabilirsiniz.

Bu rehbere ek olarak Papara Nasıl Para Kazanıyor rehberini de inceleyebilirsiniz.

PAPARA Nedir?

Papara 2016 yılında kurulan bir online para cüzdanı ve ödeme sistemidir. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’ndan yetkili lisans alan kuruluşlar arasında yer alan servis; online olarak para gönderme, para alma, çeşitli ödemeler yapmak ve finansal yatırım yapmak için kullanılabilmektedir. Tamamen Türk şirketi olan Papara, hizmetlerini gün geçtikçe artırmaktadır. Son veriler ışığında platformun 16 milyona yakın üyesi bulunmaktadır.

1. Cashback

Papara’dan gerçek para kazanmanın en etkili ve en çok kullanılan yöntemidir. Diğer yolların aksine Cashback yöntemi ile doğrudan para kazanma fırsatına sahipsiniz.

Cashback sistemi genel olarak zaten yapacağınız bir alışverişi yaparken, doğrudan nakit para kazanmanızdır.

Örneğin, internette 200 liraya bir gömleği satın almaya karar verdiğinizi varsayalım, standart olarak kredi kartınız ile bu ürünü 200 liraya almak zorundasınız ve toplamda 200 lira ödemiş olursunuz. Ancak bu alışverişi Papara card ile yaptığınız durumda, kampanyadan kampanyaya değişiklik gösterecek şekilde tüm tutarın yüzde 5 ile yüzde 25’i arasında doğrudan bir geri nakit ödemesi alırsınız.

Papara’nın çok yoğun bir şekilde kullanılmasının önünü açan bu sistem sayesinde; zaten yapacağınız alışverişleri yaparak indirim kazanabilirsiniz.

Sık sık kampanyaları takip ederek, arkadaşlarınızın alışverişlerini de kendi kartınız ile gerçekleştirebilir ve onların alışverişlerinden de para kazanabileceğinizi unutmayın. Yani hiç alışveriş yapmadan da para kazanabilirsiniz. Sadece sıklıkla kampanyaları takip etmenizi ve bu markalardan alışveriş yapmak isteyebilecek arkadaşlarınıza duyurmanız yeterli.

Şu anda Papara’da mevcut olan kampanyalardan bazıları:

  1. Playstation Network’ta harcamana %10 anında nakit
  2. LC Waikiki’de harcamana %5 anında nakit
  3. Burger King’de harcamana %10 anında nakit
  4. Carrefoursa‘da harcamana %5 anında nakit
  5. Steam’da harcamana %10 anında nakit
  6. Hop’da harcamana %25 anında nakit

2. Ücretsiz Para Transferi

Papara ile sağlanan en büyük imkanlardan biri de ücretsiz para transferidir. Bankaların birçoğu havale ve eft işlemleri için sizden para keserken, Papara’da tamamen ücretsizdir. Dolayısıyla ister çok sık ister ayda birkaç kez olsun; para transferine ihtiyaç duyuyorsanız, Papara ile gerçekleştirerek masraflardan kurtulmuş ve ekstra para kazanmış olursunuz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Para Kazandıran Uygulamalar

3. Arkadaşlarını Davet Et

Papara ile para kazanmanın bir diğer önemli yolu da arkadaşlarınızı sisteme davet ederek para kazanmaktır. Papara, daha fazla üye teşviğini sağlamak adına bir referans sistemine sahiptir. Siz de üyeliğinize giriş yaptıktan sonra Papara hesabınız üzerinden arkadaşlarınızı davet ederek, üye başına 5 TL kazanabiliyorsunuz.

Siz de henüz Papara üyeliği olmayan arkadaşlarınızı davet ederek Papara’dan gerçek para kazanabiliyorsunuz.

4. Çekilişler

Papara’nın önemli kampanyaları dışında sıklıkla yaptığı çekilişler var. Bu çekilişler aracılığıyla da gerekli şartları sağlayarak ve biraz şansla para kazanabilirsiniz. Birçok çekiliş önemli hediyeler içeriyor. Bu sayede hiç ummadığınız anda Papara’yı kullanarak ciddi düzeyde para kazanma fırsatınız bulunmaktadır. Çekilişleri platformun sosyal medya hesaplarından veya web sitesi üzerinden günlük olarak takip edebilirsiniz. Papara bu hususta en çok çekiliş yapan platformlar arasında yer almaktadır.

5. İndirimli Sigorta Yap

Sigortalar artık hayatımızın vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Birçoğu zorunlu olan sigortalar önemli bir masraf kalemidir. Papara’nın son güncellemesiyle birlikte artık sigorta yaptırırken en ucuz fiyatları alabilir ve bu sayede zaten yapacağınız harcamaları çok daha ucuza yaptırarak para kazanabilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınızın veya sosyal medyadan duyuru yaparak size ulaşan kişilerin de sigortalarını yaptırarak, bu işlemden komisyon gibi ekstra para kazanabilirsiniz.

PARANIZ GÜVENDE

Papara’nın en önemli özelliklerinden biri de sisteme yüklediğiniz paranın garanti altında olmasıdır. Papara’nın sağladığı bilgilere göre, Papara’da yer alan hesap bakiyeleri T.C. Merkez Bankası nezdinde açılmış hesaplarda %100 nakit karşılıkla korunur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Reklam İzle Para Kazan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Ödev Yaparak Para Kazanmak

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Mail Okuyarak Para Kazanmak

İNCELEYİN: Öğrenciler İçin Para Kazanma Yolları

Sermayesiz İş Fikirleri 2 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri
5 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri 10 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri
20 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri 50 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri
100 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri 200 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri

“Papara’dan Para Kazanmak İçin 5 Gerçek Yol!” üzerine bir yorum

Yorum yapın