Evde Ödev Yaparak – Soru Çözerek Ayda 12.000 TL Para Kazanma Yolları

PARAM OLSA ŞURAYA YATIRIRDIM DİYE DÜŞÜNME! ÜCRETSİZ 100 BİN TL SANAL PARA İLE KENDİNİ DENE.

Evde ödev yaparak ya da soru çözerek para kazanabilirsiniz. Bu rehberde ilgili süreci nasıl gerçekleştirebileceğinize ilişkin ayrıntılı bilgiler sağlayacağız.

Evde ödev yaparak para kazanmak ister misiniz? Kolaylıkla evde soru çözerek para kazanmak sürecini aktarmak üzere hazırladığımız bu rehberde; siz de hemen harekete geçerek aylık 6000 Türk Lirası’na kadar ek gelir elde etmeye başlayabilirsiniz.

Son yıllarda özellikle lise ve üniversite öğrencileri arasında yoğun talep gören bir iş fikridir. Kısa sürede internetten para kazanmak için hemen harekete geçebilir ve para kazanmaya start verebilirsiniz.

Evde ödev yaparak para kazanmak için ne yapacağınızı bilmiyorsanız; rehberimiz aracılığıyla bunu kolaylıkla nasıl gerçekleştirebileceğinizi aktarıyor olacağız. Üstelik soru çözerek para kazanmak için hiçbir sermayeye ihtiyacınız yok. Bir bilgisayarınız ve internet bağlantınız varsa ve soru çözme ile ödev yapma kapasitesine sahipseniz artık para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Evde ek iş olarak değerlendirebileceğiniz bu iş fikri ile hemen para kazanmaya başlamak için rehberimize göz atın.

ÖDEV YAPARAK PARA KAZANMAK

ödev

Ödev yaparak para kazanmak oldukça kolay bir para kazanma yoludur. Yapmanız gereken en önemli şey; para kazanmak amacıyla faaliyete geçmek üzere ödev yaptırmak isteyen öğrencileri bulmaktan geçiyor. Bu süreçten sonra ödev yaparak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

İlk olarak ödev yapmak üzere ilan açan kişilerin bulunduğu platformlara kayıt olmalı ve mevcut ilanlara yönelik başvuruda bulunmanız gerekiyor. İlk etapta öğrencilerin size güven duyması zor olabilir ancak birkaç iş aldıktan sonra bu yönde referanslar elde edecek ve para kazanmaya başlayabileceksiniz.

Ödev yaparak ve soru çözerek para kazanmanızı sağlayacak platformları aşağıda aktardık. İlk olarak ödev ve soru sürecini tam olarak nasıl ele alacağınızı belirtelim.

İlk olarak ödev yaptırmak isteyen öğrenciler ile bir araya gelinir. Ardından işin niteliğine göre araştırmalar yapıldıktan sonra tüm dosyalar hazırlanır. Burada önemli olan öğrencinin ne düzeyde bir formatta ödevi teslim almak istediği ile ilgilidir. Dolayısıyla özellikle Word veya Excel programlarını iyi bir şekilde kullanabiliyor olmanız gerekiyor. Birçok ödev işi Slayt olarak hazırlanmaktadır. Bu da Powerpoint konusunda da bilgiye sahip olmanız gerektiğini ifade eder.

Eğer Powerpoint konusunda bilgi sahibi değilseniz Youtube’de birkaç ücretsiz kurs içeriğini izlemenizi tavsiye ederiz. Kolaylıkla öğrenebilir ve daha fazla para kazanma fırsatı elde edebilirsiniz.

İNCELEYİN: Evde Ne Yapıp Satabilirim?

ÖDEV YAPTIRACAK ÖĞRENCİLER NASIL BULUNUR?

ödev yaparak para kazanma

Ödev yaparak para kazanmak için elbette bu yönde hizmet alacak öğrencilere ihtiyacınız var. Genellikle bu tür öğrencilerin ilan açtıkları belli başlı platformlar var. Bu platformlara dahil olarak ödev yaparak para kazanmak üzerine harekete geçebilirsiniz.

Ödevleri bulabileceğiniz en iyi platformlar:

Facebook Grupları

Türkiye’de ödev yaparak para kazanmak isteyenlerin ilk durağı Facebook Grupları olmalıdır. Facebook’ta bu yönde açılmış sayısız grup bulunmaktadır. Hatta aranmalarda yer almak üzere kendi ödev grubunuzu bile oluşturabilirsiniz. Referans elde etmek amacıyla mevcut gruplara ilan bırakabilirsiniz.

Standart olarak Facebook’a girdikten sonra arama kısmına ÖDEV kelimesini yazıp aratmanız yeterli. Karşınıza bu yönde açılmış sayısız grup çıkacaktır.

İlgili grupların tamamını kullanmanızı öneriyoruz. Hangi gruptan daha fazla iş alacağınızı bilemeyeceğiniz için tüm grupları kullanmalısınız.

Instagram Sayfaları

Instagram’da da bir sayfa açarak ödev yapmak üzere bir hizmet verdiğinizi belirtebilirsiniz. Öğrenciler arasında oldukça popüler bir platform olması nedeniyle Instagram’da bu yönde açacağınız sayfa için kolaylıkla iş bulma fırsatınız olacaktır. Eğer iş bulmakta sorun yaşıyorsanız, gönderilerinizi 20 yaş altındaki kullanıcıları hedefleyerek reklam olarak çıkartabilirsiniz. 50-100 liralık bütçeler ile on binlerce lise öğrencisine ulaşma fırsatınız olacak.

Instagram reklamlarından fayda görmeniz durumunda, kazandığınız tutarların bir kısmını yine reklam bütçesi olarak kullanabilirsiniz.

Bionluk

Ödev yaptırmak isteyenlerin en çok ilan açtığı bir başka platformdur. Siz de buraya dahil olduktan sonra profilinizi net olarak oluşturun ve ödev yaparım şeklinde bir ilan oluşturmayı ihmal etmeyin. Referans-Geri Bildirim sistemi olması nedeniyle aldığınız işleri titizlikle tamamlamanız önerilir.

SadeceOn

Bionluk benzeri bir platformdur. Aynı şekilde siteye kayıt olduktan sonra ilgi çekici bir ödev yaparım ilanı açmanız gerekiyor. Çok yoğun kullanılması nedeniyle iş potansiyeli yüksektir.

Sadeceon’da da geri bildirim sistemi mevcuttur. Bu sebeple aldığınız işleri en iyi şekilde tamamlamanız tavsiye edilir. Çok iyi yorumlar alan kullanıcıların gelir potansiyeli daha yüksektir.

Uzman Kirala

Önceki platformların bir başka benzeridir. Daha profesyonel bir çalışma mantığı var. Dolayısıyla profesyonel bir dil kullanmadan siteye dahil olmakta sorun yaşayabiliyorsunuz. Kayıt olmak ve ödev yaparak para kazanmak üzere bir ilan açmak ücretsizdir.

Proje Kurdu

Çok yoğun bir iş hacmi olmamasına rağmen alternatif olarak değerlendirilebilir. İş arayan ve iş verenleri buluşturan bir platformdur. Ödev yaptırmak ve soru çözdürmek konusunda da kategoriye sahiptir. İlgili platformu inceleyerek bu konuda hızlıca bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kendi Çevreniz

Evde ödev yaparak aylık 12.000 TL‘ye kadar para kazanmak için kendi çevrenizdeki kişileri de kullanabilirsiniz. Hemen bir sosyal medya hesabı açarak bu yönde bir ilan oluşturabilir veya rehberiniz genişse; Whatsapp durumu gibi herkese kolaylıkla ulaşabileceğiniz seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

İNCELEYİN: Youtuberler Ne Kadar Kazanıyor?

ÖDEV YAPARAK NE KADAR PARA KAZANIRIM?

ödev yapmak

Ödev yaparak ve soru çözerek para kazanma işinde elde edeceğiniz gelir alacağınız işin sayısına ve büyüklüğüne göre elbette değişiklik gösterecektir.

Genel olarak tek sayfalık A4 kağıdı ile tamamlanabilecek bir ödev için 200 lira ücret alınmaktadır. Tüm platformlarda ilan açarak ve çevrenizi en iyi şekilde kullanarak daha fazla iş alma potansiyeli elde edebilirsiniz. Özellikle Facebook’ta büyük bir ödev grubu oluşturmayı başarabilirseniz aylık 12.000 TL ve daha fazla para kazanma potansiyeline erişebilirsiniz.

Öğrenci ve öğretmenler tarafından çok yoğun olarak evde ek iş olarak değerlendirilen bir para kazanma yoludur.

Bir süreden sonra son derece kolay bir şekilde ele alabileceğiniz bir sürece dönüşmektedir. Birkaç referans elde ettikten sonra iş yaptığınız insanlar sizi başkalarına da önerecek ve bu sayede daha fazla para kazanabileceksiniz. Bu nedenle mutlaka daha fazla iş almak amacıyla iyi referanslar elde etmeye çalışmanızı öneririz.

İNCELEYİN: Swagbucks Para Kazanma

İNCELEYİN: Çeviri Yaparak Para Kazanmak

İNCELEYİN: Sosyal Medyadan Para Kazanmak

İNCELEYİN: Acil Para Kazanma Yolları

İNCELEYİN: Telefondan Para Kazanma Yolları

İNCELEYİN: Evde Yemek Yaparak Para Kazanmak

Sermayesiz İş Fikirleri 2 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri
5 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri 10 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri
20 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri 50 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri
100 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri 200 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri

“Evde Ödev Yaparak – Soru Çözerek Ayda 12.000 TL Para Kazanma Yolları” üzerine 6 yorum

  • Merhaba,

   Ödev hazırlayabilen herkes yapabilir. Genellikle lise öğrencilerinin ödevleri için iş bulabilirsiniz.

   İyi çalışmalar.

   Yanıtla

Yorum yapın