Dilan Polat Bayilik Şartları ve Ücreti Güncellendi

PARAM OLSA ŞURAYA YATIRIRDIM DİYE DÜŞÜNME! ÜCRETSİZ 100 BİN TL SANAL PARA İLE KENDİNİ DENE.

Dilan Polat bayilik konusunda harekete geçmek isteyen girişimci ve yatırımcılar için 2023 yılı güncelliğinde bilgiler…

Son dönemde adından sıklıkla söz ettiren Dilan Polat markası güzellik sektöründeki başarılı çalışmaları ile hızlı bir büyüme kaydediyor.

Dilan Polat bayilik son dönemde “güzellik” sektöründe yeni bir iş kurmak isteyenler için önemli bir seçenek olmaya başladı. Siz de epilasyon, bölgesel incelme, çatlak ve selülit tedavisi gibi hususlarda hizmet verecek yeni bir işletme kurmak üzere girişim başlatmak istiyorsanız, Dilan Polat franchise seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Dilan Polat güzellik merkezi, son dönemde ülkemizde en çok tercih edilen markalardan biri olmuştur.

İş hacmini her yıl artıran güzellik merkezi firmalarından biri olan Dilan Polat, uzun bir süredir bayilik ağı aracılığıyla da Türkiye’nin birçok noktasına ulaşmayı başardı. Siz de firmanın bayiliğine başvuruda bulunarak, sektörde önemli bir yatırıma imza atabilirsiniz.

DİLAN POLAT HAKKINDA

Yüzde 100 Türk şirketi olan Dilan Polat, son dönemde Türkiye başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde de güzellik alanında güvenilen bir marka olmayı başardı. Güzellik ve cilt bakımı sektöründe ülkemizin büyük markaları arasında yer alan Dilan Polat, bayilik sistemi ile de sektördeki gücünü gün be gün artırmaktadır.

Şirket, alanında başarılı franchise adaylarına bayilik vererek sektör tecrübesini yeni merkezleri ile buluşturmaktadır.

İNCELEYİN: Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar

DİLAN POLAT BAYİLİK

dilan polat franchise

Şirket gerekli şartları ve bayilik ücreti konusunda sorun yaşamayan girişimci ve yatırımcılara bayilik sağlamaktadır. Bayilik sistemi genel olarak diğer birçok firmaya benzer olarak yürütülmektedir.

Dilan Polat bayilik başvurusu telefon ve online olarak web sitesinden alınıyor. Şirket daha sonra bayilik için bir görüşme gerçekleştirmek üzere franchise adayı ile görüşüyor. Franchise sürecinin başarıyla ilerlemesi için aşağıda yer alan şartları karşılamanız gerekiyor.

Dilan Polat bayilik şartları:

  • 300 Metrekare dükkan
  • Bayilik ücretinin ödenmesi
  • Sektör tecrübesine sahip olmak
  • Şirket kurulumu için gerekli sermayeye sahip olmak
  • Personel sürecini iyi yönetebilecek bir girişimci
  • Pazarlama ve reklam konusunda deneyimli uzmanlarla çalışmak

DİLAN POLAT BAYİLİK BEDELİ

Dilan Polat bayilik hususunda farklı konseptlere sahip olması nedeniyle bayilik ücreti konusunda da çeşitli seçenekler sağlamaktadır. Dolayısıyla şirket farklı konseptteki ve farklı bölgelerdeki bayilikler için ayrı ayrı bayilik bedeli talep etmektedir.

Genel olarak bayilik bedelinin 400.000 TL düzeyinde olduğu belirtiliyor.

Ancak şirketin bayilik ve isim hakkı bedeli konusundaki teklifleri için her girişimci için farklıdır.

Bir Dilan Polat bayiliğini açmak için gerekli sermaye ise yaklaşık 900.000 lira düzeyinde bulunmaktadır.

Son dönemde gerekli malzeme, ekipman ve teçhizatların fiyatlarında yüzde 300’e yakın düzeyde artış kaydedilmiştir. Bu sebeple şirketin bir bayiliğini kurmak için gerekli sermaye düzeyinde önemli artış yaşanıyor.

DİLAN POLAT BAYİLİK BAŞVURU

Dilan Polat’ın bayilik sistemine şirketin resmi internet adresindeki formu doldurarak başvurabilirsiniz. Daha sağlıklı bilgi almak için ise şirketin franchise departmanı yöneticisine 0532 221 6136 numaralı cep telefonundan ulaşabilir ve franchise sistemi hakkında güncel bilgileri edinebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Gratis Bayilik

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Kozmetik Firmaları

SON ŞUBE FETHİYE’DE AÇILDI

dilan polat şube

Dilan Polat Estetik Güzellik Merkezi Fethiye şubesi hizmete girdi. Dünyaca ünlü güzellik ve estetik uzmanı Dilan Polat, Türkiye’de 104. olarak Fethiye şubesini açtı.

Fethiye’ye 104. şubeyi açan Dilan Polat Fethiye’ye hizmet vereceği için çok mutlu olduğunu söyledi. Fethiye Dilan Polat güzellik merkezinde lazer epilasyon, cilt bakımı, kalıcı makyaj uygulamaları ve kadının güzelliğini ortaya çıkaracak tüm işlemler için hizmet sağlanıyor.

KOZMETİK SEKTÖRÜNDE POTANSİYEL ARTIYOR

Kozmetik sektöründe Türkiye’nin potansiyeli gün geçtikçe artıyor. Şirketler önemli düzeyde ihracat potansiyeline sahip. Sektörün büyüme performansı artarken; yerli işletmelerin potansiyeli de artıyor.

Türkiye’nin Kozmetik Sektörü ihracatı, 2022 yılının Ocak-Ağustos döneminde 1 milyar 18 milyon dolar olarak gerçekleşti. Açıklanan verilere göre de güzellik, cilt bakım ürünleri, makyaj ürünleri grubunda yüzde 16’lık artış görüldü.

Güzellik sektörünün, 2025 yılındaki dünya pazar payının 750 milyar dolara ulaşacağı tahmin ediliyor.

162 ülkeye ihracat yapan Türkiye’nin ihracat yaptığı ülkelerin başında Irak, ABD, Rusya, İran ve Birleşik Arap Emirlikleri yer alıyor. Irak, 88 milyon dolar ile kozmetik sektöründe en çok ihracat gerçekleştirilen ülke olurken hemen ardından 87 milyon dolar ile ABD geliyor.

İNCELEYİN: Çiçek Sepeti Bayilik

İNCELEYİN: Rossmann Bayilik

Sermayesiz İş Fikirleri 2 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri
5 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri 10 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri
20 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri 50 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri
100 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri 200 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri

Yorum yapın