Sıfırdan Ticarete Atılmak İstiyorum Diyenlere 11 Altın Tavsiye ve 112 Parlak Ürün Fikri

PARAM OLSA ŞURAYA YATIRIRDIM DİYE DÜŞÜNME! ÜCRETSİZ 100 BİN TL SANAL PARA İLE KENDİNİ DENE.

Sermayesiz İş Fikirleri 2 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri
5 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri 10 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri
20 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri 50 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri
100 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri 200 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri

Sıfırdan Ticaret yapmak istiyorum diyen girişimci ve yatırımcılar için bu rehberde en iyi 10 tavsiye ve ticarete atılmak hususunda sizi bir adım öne çıkartacak olan parlak iş fikirlerini bulabilirsiniz.

Rehberimizde ticarete atılmak istiyorum şeklinde bir araştırma yapanlar için eşsiz bilgiler yer almaktadır. Üstelik rehberimiz bu işe tamamen sıfırdan başlayacak olanlar için hazırlanmıştır.  Rehberdeki bilgileri kullanarak kendi ticaret fikrinizi hayata geçirebilir ve parlak ürün ve iş fikirleri ile para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Süper İş Fikirleri tarafından hazırlanan bu rehber aracılığıyla sıfırdan ticaret nasıl yapılır bunu kolaylıkla öğrenmekle kalmayacaksınız aynı zamanda hangi ürünlerin satışına başlayabileceğiniz hakkında da eşsiz bilgiler elde edeceksiniz.

Ticarete atılmak için sahip olmanız gereken nitelikler ve tavsiyeler ile en iyi ticaret iş fikirlerine bu rehberde yer vereceğiz.

ticarete atılmak (1)

Kural 1: Daima Bir Ticaret Planı Kullanın

Bir ticaret planı, bir tüccarın her satın alma için giriş, çıkış ve para yönetimi kriterlerini belirten yazılı bir kurallar dizisidir.

Günümüz teknolojisiyle, gerçek parayı riske atmadan önce bir ticaret fikrini test etmek kolaydır. Geriye dönük test olarak bilinen bu uygulama, geçmiş verileri kullanarak ticaret fikrinizi uygulamanıza ve uygulanabilir olup olmadığını belirlemenize olanak tanır. Bir plan geliştirildiğinde ve geriye dönük testler iyi sonuçlar verdiğinde plan gerçek ticarette kullanılabilir.

Burada önemli olan plana sadık kalmaktır. Bir plan hazırlamak için sahip olduklarınız ile diğer insanların sahip olmak istedikleri listesini hazırlamaya koyulun.

Kural 2: Ticarete Bir İş Gibi Bakın

Başarılı olmak için ticarete hobi olarak değil, tam veya yarı zamanlı bir iş olarak yaklaşmalısınız. Sıfırdan ticarete başlamak isteyenler için bu oldukça kritik bir süreçtir.

Bir hobi olarak yaklaşılırsa öğrenmek için ortaya konacak çaba azalacaktır. Ancak düzenli bir gelire sahip olmayacağınızı elbette göz önüne almanız gerekir.

Ticaret bir iştir ve masraflar, kayıplar, vergiler, belirsizlikler, stres ve risk taşır. Bir tüccar olarak, esasen küçük bir işletme sahibisiniz ve işletmenizin potansiyelini en üst düzeye çıkarmak için araştırma yapmanız ve strateji belirlemeniz gerekir.

Kural 3: Teknolojiyi Avantajınız İçin Kullanın

Ticaret rekabetçi bir iştir. Bu nedenle rakiplerinizden öne çıkmanız gerekiyor. Eğer ticarete tek başınıza atılacaksanız büyük ihtimalle rakipleriniz onlarca hatta yüzlerce kişilik ekipler olabilir. Buradaki açığı azaltmak için teknolojiyi kullanmanız gerekir.

Grafik platformları, yatırımcılara piyasaları görüntülemek ve analiz etmek için sonsuz çeşitlilikte yollar sunar. Geçmiş verileri kullanarak bir fikri geriye dönük test etmek yanlış adımları önler.

Teknolojiyi kendi yararınıza kullanmak için bilgisayar ve internete sahip olun ve bu konuda kendinizi geliştirmenin yollarını arayın.

İNCELEYİN: Üretim ve İmalat Fikirleri

Kural 4: Ticaret Sermayenizi Koruyun

Ticarete başlamak her açıdan sermaye isteyen bir konudur. Muhtemelen yıllardır para biriktirdiniz ve ticarete atılmaya karar verdiniz. Aynı süreci tekrar baştan yaşamamak için ticaret sermayenizi koruyacak adımlara ihtiyacınız olacak. Bu da risk yönetimi ile ulaşılabilecek bir olgudur.

Ticaret sermayenizi elbette yüzde 100 koruyamazsınız. Ancak tüm yumurtaları aynı sepete koymamak gibi basit birkaç fikir ile ticaretteki sermaye riskinizi minimize edebilirsiniz. Aynı zamanda gereksiz riskler almamaya özen gösterin ve olabildiğince analiz gerçekleştirin. Asla unutmayın, çok bilen çok kazanır.

Kural 5: Bir Öğrenci Olun

Ticaret kendi içerisinde sayısız dinamik barındırır. Bu nedenle hiçbir zaman ticaretin ustası olduğunuzu düşünmeyin. Her zaman bir öğrenci gibi hissetmeli ve kendinizi geliştirmelisiniz. Bunun ömür boyu süren bir süreç olduğunu hatırlamanız önemlidir.

Sıkış araştırmalar, piyasa analizleri, ekonomik rapor okumaları, trend değişimi takipleri son derece önemlidir. Bu sayede odaklanma, gözlem ve içgüdüleriniz büyük oranda gelişecektir. Yerel bir pazarda ticaret yapıyorsanız dahi dünya siyaseti, haberler, ekonomik eğilimler ve hatta hava durumunu bile takip etmenizi öneririz. Pazar her zaman dinamiktir. Siz de öyle olmalısınız.

Kural 6: Yalnızca Kaybetmeyi Göze Alabileceğinizi Riske Atın

Ticarete başlamak çok kolaydır. Sermayeniz varsa hemen bir kısmıyla bir şey alır ve satmaya başlarsınız. Ancak bu yazı tura atmaktan pek de farklı değil. Bu nedenle yalnızca kaybetmeyi göze alabileceğiniz parayı riske atmayı öğrenmelisiniz. Para kaybetmek her açıdan travmatiktir. Bu nedenle özellikle ilk etapta olmak üzere ne aldığınızı ve neden aldığınızı iyi bir şekilde inceleyin. Her halükarda bunun ömrünüzün geri kalanını büyük oranda etkileyeceğini unutmayın.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: İnternetten Ne Satılır?

Kural 7: Gerçeklere Dayalı Bir Metodoloji Geliştirin

Sağlam bir ticaret metodolojisi geliştirmek için zaman ve çaba harcamanız gerekir. Temelde her girişimci ve yatırımcının farklı yatırım ve ticaret metodolojisi vardır. Kendi metodolojinizi oluşturmak için acele etmeyin. Şunu düşünün, herhangi bir işte çalışmak için büyük ihtimalle o iş ile ilgili üniversitede 2-6 yıl arasında okumanız gerekecekti. Peki bir sabah ticarete atılmak istiyorsanız; neden hiçbir bilgiye sahip olmadan bunu başarılı bir şekilde yapabileceğinize inanıyorsunuz?

Kural 8: Ticareti Ne Zaman Durduracağınızı Bilin

Ticaret her zaman para kazandıracak diye bir şey yok. Aldığınız ürünün artık daha uygun fiyatlısı mevcut olabilir. Ya da siz işinizi tam olarak iyi yapamıyor olabilirsiniz. Ya da o ürüne ilgi artık azalmış olabilir. Bu ve bunlara benzer sayısız neden olabilir.

Ticareti zorlamak genellikle daha fazla hata yapmaya neden olur. Piyasaların değiştiğini veya bir şeylerin hatalı olduğuna inanıyorsanız; ilk olarak onu çözmeye vakit ayırın. Eğer bir süreden sonra zarar sürüyorsa veya kar istenilen seviyede değilse; ticareti ne zaman durduracağınızı bilin.

Ticareti durdurmanın iki nedeni vardır: etkisiz bir ticaret planı ve etkisiz bir tüccar.

Kural 9: Aşık Olmayın

Ticarette en çok kayıp yaşayan tüccarların büyük bir kısmı aldıkları ürüne aşık olurlar. Onu doğru fiyat geldiği halde satmak istemezler. Ticarette ana kurallardan biri olarak asla satın aldığınız bir ürüne paranızdan daha fazla aşık olmayın. Doğru fiyat sizin karda olduğunuz fiyattır. Bu nedenle kendi metodolojinize uygun olarak ürününüze aşık olmadan onu satmayı bilin.

Kural 10: Doğru Ürüne Yatırım Yapın

Ticaret yapmak istiyorum diyorsanız en çok da aldığınız ürüne dikkat etmelisiniz. Ticarette atılmak için sahip olmanız gereken en önemli niteliklerden biri de şüphesiz doğru üründür. En iyi ürüne sahip olan tüccar büyük oranda daha sağlam ele sahiptir. Ürünün fiyatı da elbette doğru ürüne sahip olmak kadar önemlidir.

Kural 11: Sabırlı Olun

ticaret yapmak isteyenlerin cesaretli, sabırlı ve kararlı olmaları gerekiyor. Ticaret dünyası, her zaman kolay değildir ve başarıya ulaşmak için yoğun çalışma, fedakarlık ve engelleri aşmak için istekli ve sabırlı olmak gerekiyor.

TİCARET İÇİN PARLAK İŞ FİKİRLERİ

ticarete atılmak istiyorum

Ticarete atılmak istiyorum diyenler için birbirinden benzersiz iş fikirleri bulunmaktadır. Bu iş fikirlerine yönelik çalışarak ticaret hayatına daha sağlam adımlar ile giriş yapma imkanına erişeceksiniz.

Hamile Giyim

Son yıllarda sıfırdan ticarete başlamak isteyenler için en iyi ürün kategorileri arasında yer alıyor. Yüksek karlılık fırsatı ile düşük satışta bile işletmeniz önemli oranda gelir elde edebilecektir.

Akıllı Ev Ürünleri

Akıllı ev ürünleri son dönemin en trend sektörlerinden biri oldu. İnsanlar daha rahat bir yaşam için akıllı ev ürünlerine tam anlamıyla aşık oldu. Bu nedenle akıllı ev ürünleri her türlü piyasada ciddi satış rakamlarına ulaşmış durumda.

Akıllı Saatler

Türkiye’de de özellikle gençler arasında popülaritesi hızla artan bir ürün. Her türlü marka tarafından akıllı saatlere yönelik yeni ürünlerin sayısı da artmaktadır. Pazar büyüklüğünün önümüzdeki 5 yılda yıllık yüzde 16 düzeyinde artması bekleniyor. Parlak iş fikirleri arayanlar için harika bir sektör olarak dikkat çekiyor.

Çocuk Oyuncakları

Son dönemde yeniden trend olan sektörlerden biri oldu. Özellikle çocuklarını teknoloji bağımlığından uzak tutmak isteyen ebeveynler tarafından yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Çocuk oyuncakları sektörü ticarete başlamak istiyorum diyenler için eşsiz bir potansiyel taşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Çin’de Olup Türkiye’de Olmayan Ürünler

Kadın Takıları

Özellikle uygun fiyatlı şık kadın takıları sektörüne giriş yaparak eşsiz bir potansiyele erişebilirsiniz. Son derece aktif ve moda algısı nedeniyle sıklıkla değişim yaşayan sektörlerden biridir. Dolayısıyla pazara yeni oyuncular çok hızlı bir şekilde girebiliyor. Kendi üretiminizi de yapabileceğiniz fikirlerden bir tanesi olarak öne çıkıyor.

İNCELEYİN: Eminönü Toptan Takı

Fitness Ekipman ve Araçları

Covid-19 pandemisi ile birlikte fitness salonlarının iş kapasitesi büyük oranda azalmış durumda. İnsanlar bu nedenle evde fitness yapmaya daha fazla meyilli olmaya başladı. Bu süreç de fitness ekipman ve araçlarının satışlarının büyük oranda artmasına olanak sağladı. Bu sayede fitness ekipman ve araçlarının ticaretine yönelmek için en doğru zamandan geçiyoruz.

İkinci El Elektronik Eşya

Son dönemde döviz fiyatlarında yaşanan yükseliş nedeniyle sıfır teknoloji ürünlerini satın almak neredeyse imkansız bir hale geldi. Bu nedenle tüketiciler artık elektronik eşya ihtiyaçları için ikinci el ürünlere yöneliyor. Ticarete atılmak için 2022 yılı itibarıyla en iyi ürünlerden biri de ikinci el elektronik eşyalardır. Sektöre girmek için en iyi ürünler ise;

  1. Cep telefonu
  2. Bilgisayar
  3. Tablet
  4. Gamer ekipmanları

İNCELEYİN: Kendi İşini Kurmak

Doğrudan ticarete atılmak için ürün fikirleri arayanlar ise aşağıdaki ürünleri inceleyebilir:

ticaret yapma tavsiyeleri

1. Led Televizyon

İnternet satışı en yüksek ürünler arasında yer almaktadır. Son yıllarda döviz kurunun yükselmesi nedeniyle daha ucuz ürünlere yönelim artmıştır. Tüketiciler 2022 yılı itibarıyla Android işletim sistemine sahip televizyonlara yönelmiştir.

Ortalama Kar Marjı: %17
Satış Potansiyeli: 10/10

2. Tablet

e-Okul sisteminin gelişmesiyle birlikte tablet satışları tam anlamıyla rekor seviyelere yükseldi. Ne satılır sorusunun en iyi cevaplarından biridir. Yine uygun seçeneklere yönelim daha fazladır.

Ortalama Kar Marjı: %19
Satış Potansiyeli: 10/10

3. Cep Telefonu

İnternetten her zaman en çok satılan ürünler arasında yer alıyor. Son yıllarda mağaza fiyatları arasında rekabetin fazla olması nedeniyle kar marjı düşmüştür.

Ortalama Kar Marjı: %13
Satış Potansiyeli: 10/10

4. Medya Oynatıcı

Teknoloji şirketlerinin çoğunun artık üretmek istemediği ürünler arasında yer almasına rağmen Türkiye’de kırsal bölgelerde halen yoğun satışa sahiptir. Rekabetin düşmesi nedeniyle pazarda önemli boşluklar bulunuyor.

Ortalama Kar Marjı: %27
Satış Potansiyeli: 7/10

5. Kapı ve Pencere Sinekliği

Yaz aylarında e-ticaret sitelerinde en çok satılan ürünler arasında bulunuyor.

Ortalama Kar Marjı: %31
Satış Potansiyeli: 6/10

6. Ateş Ölçer

Covid-19 pandemisi sonrasında internetten ne satılır sorusunun en iyi yanıtlarından biridir. Uygun seçenekler daha fazla rağbet görüyor. Birkaç yıl öncesine göre ateş ölçer bulunduran hanelerin sayısı göreceli bir şekilde artmıştır. Dolayısıyla bozulan ve kırılan ürünlerin yerine yenisi eklenmektedir.

Ortalama Kar Marjı: %21
Satış Potansiyeli: 7/10

7. Islak Bebek Mendili

Bebek ürünleri arasında son derece popüler bir ihtiyaç. Kar marjları düşük olsa da sürümden kazanma seçeneği nedeniyle tercih edilmeli.

Ortalama Kar Marjı: %15
Satış Potansiyeli: 16/10

8. Medikal Terlik

Son yıllarda satışı artan ürünlerden bir tanesidir. Markalı seçenekler daha yoğun bir şekilde tercih ediliyor.

Ortalama Kar Marjı: %33
Satış Potansiyeli: 7/10

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Medikal Market Açmak

9. Hazır Balkon Perdesi

Ofis sayısının hızla arttığı ve mutfak pencere ve kapıları için moda olması hasebiyle internetten satış için doğru ürünler arasında yer alıyor.

Ortalama Kar Marjı: %30
Satış Potansiyeli: 6/10

10. Akıllı Bileklik

Özellikle gençler arasında son derece popülerleşen bir ürün. Standart saatler yerine geçen bu ürüne yönelik bir e-ticaret sitesi bile kurulabilir.

Ortalama Kar Marjı: %19
Satış Potansiyeli: 9/10

11. Bluetooth Kulaklık

Ortalama Kar Marjı: %18
Satış Potansiyeli: 10/10

12. Zımpara

Ortalama Kar Marjı: %47
Satış Potansiyeli: 5/10

13. Su Arıtma Filtresi

Ortalama Kar Marjı: %34
Satış Potansiyeli: 7/10

14. Kum Torbası Seti

Ortalama Kar Marjı: %29
Satış Potansiyeli: 6/10

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Ucuza Alıp Pahalıya Satılan Ürünler

15. Kaydırmaz Bant

Ortalama Kar Marjı: %62
Satış Potansiyeli: 6/10

16. İsimli Plakalık

Ortalama Kar Marjı: %49
Satış Potansiyeli: 7/10

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Trendyol’da Dükkan – Mağaza Açmak

17. Akıllı Kumanda

Ortalama Kar Marjı: %20
Satış Potansiyeli: 7/10

18. Köpek Maması

Ortalama Kar Marjı: %9
Satış Potansiyeli: 9/10

19. Halter Seti

Ortalama Kar Marjı: %23
Satış Potansiyeli: 6/10

20. Elektrikli Izgara

Ortalama Kar Marjı: %38
Satış Potansiyeli: 5/10

21. Araç İçi Telefon Tutucu

Ortalama Kar Marjı: %49
Satış Potansiyeli: 6/10

22. Türk Kahve Makinesi

Ortalama Kar Marjı: %17
Satış Potansiyeli: 6/10

23. Katlanabilir Schooter

Ortalama Kar Marjı: %20
Satış Potansiyeli: 7/10

24. Drone

Ortalama Kar Marjı: %16
Satış Potansiyeli: 10/10

25. Akülü Araba

Ortalama Kar Marjı: %21
Satış Potansiyeli: 7/10

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Al Sat İşleri Yapmak İçin En Karlı 24 Ticaret Fikirleri

26. Su Kaydırağı

Ortalama Kar Marjı: %32
Satış Potansiyeli: 6/10

27. Masaüstü Mikrofonu

Ortalama Kar Marjı: %22
Satış Potansiyeli: 5/10

28. Elektrikli Kaykay

Ortalama Kar Marjı: %22
Satış Potansiyeli: 6/10

29. Mini Blender

Ortalama Kar Marjı: %19
Satış Potansiyeli: 5/10

30. Cep Telefonu Kılıfı

Ortalama Kar Marjı: %40
Satış Potansiyeli: 10/10

31. Powerbank

Ortalama Kar Marjı: %21
Satış Potansiyeli: 10/10

32. Sırt Çantası

Ortalama Kar Marjı: %24
Satış Potansiyeli: 9/10

33. Dolap İçi Aydınlatıcı

Ortalama Kar Marjı: %38
Satış Potansiyeli: 5/10

34. Araç İçi Güneşlik

Ortalama Kar Marjı: %30
Satış Potansiyeli: 5/10

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: En İyi İnovasyon Örnekleri

35. Manyetik Sırt Yeleği

Ortalama Kar Marjı: %32
Satış Potansiyeli: 5/10

36. Kapı ve Pencere Emniyet Kilidi

Ortalama Kar Marjı: %50
Satış Potansiyeli: 4/10

37. Telefon Tutucu

Ortalama Kar Marjı: %51
Satış Potansiyeli: 5/10

38. Boy Uzatıcı Tabanlık

Ortalama Kar Marjı: %39
Satış Potansiyeli: 4/10

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Trendyol Influencer İşbirliği Sistemi

39. Yağmurluk

Ortalama Kar Marjı: %25
Satış Potansiyeli: 6/10

40. Lego Seti

Ortalama Kar Marjı: %27
Satış Potansiyeli: 7/10

41. Manikür Pedikür Seti

Ortalama Kar Marjı: %51
Satış Potansiyeli: 5/10

42. Kitap Standı

Ortalama Kar Marjı: %30
Satış Potansiyeli: 5/10

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Kışın Ne Satılır?

42. Baskılı Kupa Bardak

Ortalama Kar Marjı: %36
Satış Potansiyeli: 7/10

42. Notebook Soğutucu

Ortalama Kar Marjı: %22
Satış Potansiyeli: 6/10

43. Süt Reçeli

Ortalama Kar Marjı: %29
Satış Potansiyeli: 5/10

44. Tencere Seti

Ortalama Kar Marjı: %18
Satış Potansiyeli: 7/10

45. Valiz

Ortalama Kar Marjı: %30
Satış Potansiyeli: 8/10

46. Kaş Şekillendirici

Ortalama Kar Marjı: %45
Satış Potansiyeli: 4/10

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: 300+ İngilizce Güzel Yaratıcı Dükkan – Firma – Butik İsimleri

47. Doğal Diyet Takviyesi

Ortalama Kar Marjı: %34
Satış Potansiyeli: 5/10

48. Nano Jel Yastık

Ortalama Kar Marjı: %37
Satış Potansiyeli: 5/10

49. Bebek Bakım Çantası

Ortalama Kar Marjı: %38
Satış Potansiyeli: 4/10

50. Organizer Raf

Ortalama Kar Marjı: %30
Satış Potansiyeli: 6/10

51. Mutfak Halısı

Ortalama Kar Marjı: %26
Satış Potansiyeli: 8/10

İNCELEYİN: Sağlık Kabini Açmak

52. Pike Takımı

Ortalama Kar Marjı: %30
Satış Potansiyeli: 6/10

53. Müzik Kutusu

Ortalama Kar Marjı: %60
Satış Potansiyeli: 5/10

54. Oda Termostatı

Ortalama Kar Marjı: %35
Satış Potansiyeli: 5/10

55. Yüksek Topuklu Gelin Ayakkabısı

Ortalama Kar Marjı: %44
Satış Potansiyeli: 6/10

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: En İyi Ayakkabı Markaları

56. Cüzdan Kodları

Ortalama Kar Marjı: %8
Satış Potansiyeli: 6/10

57. Dekoratif Duvar Saati

Ortalama Kar Marjı: %30
Satış Potansiyeli: 8/10

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Toptan Takı ve Bijuteri Firmaları

58. Dekoratif Biblo

Ortalama Kar Marjı: %48
Satış Potansiyeli: 8/10

59. Banyo Seti

Ortalama Kar Marjı: %33
Satış Potansiyeli: 6/10

60. Bluetooth Hoparlör

Ortalama Kar Marjı: %21
Satış Potansiyeli: 7/10

61. Kamp Sandalyesi

Ortalama Kar Marjı: %30
Satış Potansiyeli: 6/10

62. Kamp Çadırı

Ortalama Kar Marjı: %32
Satış Potansiyeli: 7/10

63. Dekoratif Mumluk

Ortalama Kar Marjı: %47
Satış Potansiyeli: 5/10

64. Yatak Örtü Seti

Ortalama Kar Marjı: %29
Satış Potansiyeli: 6/10

65. Dantelli Havlu Seti

Ortalama Kar Marjı: %34
Satış Potansiyeli: 5/10

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Türkiye’de Olmayan ve Yapılmamış Zekice İş Fikirleri

66. Ahşap Renklendirici

Ortalama Kar Marjı: %31
Satış Potansiyeli: 4/10

67. Elektrikli Bisiklet

Ortalama Kar Marjı: %23
Satış Potansiyeli: 9/10

68. Sandalye Minderi

Ortalama Kar Marjı: %45
Satış Potansiyeli: 7/10

69. Oyuncu Klavyesi

Ortalama Kar Marjı: %14
Satış Potansiyeli: 8/10

70. Oyuncu Mouse’i

Ortalama Kar Marjı: %15
Satış Potansiyeli: 8/10

71. Fırın Cam Tepsisi

Ortalama Kar Marjı: %36
Satış Potansiyeli: 4/10

72. Silikon Batarya

Ortalama Kar Marjı: %20
Satış Potansiyeli: 6/10

73. Pilates Topu

Ortalama Kar Marjı: %37
Satış Potansiyeli: 5/10

74. Semaver Çaycı

Ortalama Kar Marjı: %29
Satış Potansiyeli: 6/10

İNCELEYİN: İnternetten Satış Yapmak

75. Şık Defter Seti

Ortalama Kar Marjı: %13
Satış Potansiyeli: 7/10

76. Boya Ölçüm Cihazı

Ortalama Kar Marjı: %30
Satış Potansiyeli: 3/10

77. Bahçe Armatürü

Ortalama Kar Marjı: %22
Satış Potansiyeli: 6/10

78. Lambader

Ortalama Kar Marjı: %38
Satış Potansiyeli: 7/10

79. Bisiklet Saksılık

Ortalama Kar Marjı: %37
Satış Potansiyeli: 4/10

80. Tripod

Ortalama Kar Marjı: %25
Satış Potansiyeli: 7/10

81. Dizlik

Ortalama Kar Marjı: %40
Satış Potansiyeli: 5/10

82. Yerli ve Yabancı Kitap

Ortalama Kar Marjı: %17
Satış Potansiyeli: 10/10

83. Zebra Perde

Ortalama Kar Marjı: %28
Satış Potansiyeli: 8/10

84. Mama Tabakları

Ortalama Kar Marjı: %65
Satış Potansiyeli: 6/10

85. Cam Kavanozu Seti

Ortalama Kar Marjı: %27
Satış Potansiyeli: 8/10

86. Mausepad

Ortalama Kar Marjı: %48
Satış Potansiyeli: 7/10

87. Özel Tasarım Bileklik

Ortalama Kar Marjı: %53
Satış Potansiyeli: 8/10

88. Çiçeklik Rafı

Ortalama Kar Marjı: %54
Satış Potansiyeli: 6/10

89. Boks Seti

Ortalama Kar Marjı: %37
Satış Potansiyeli: 4/10

90. Sıvı Sabunluk Seti

Ortalama Kar Marjı: %38
Satış Potansiyeli: 7/10

91. Oto Brandası

Ortalama Kar Marjı: %35
Satış Potansiyeli: 6/10

92. Oda Kokusu

Ortalama Kar Marjı: %24
Satış Potansiyeli: 10/10

93. Keten Tohumu Yağı

Ortalama Kar Marjı: %28
Satış Potansiyeli: 4/10

94. Portatif Futbol Kalesi

Ortalama Kar Marjı: %40
Satış Potansiyeli: 5/10

95. Mıknatıslı Kılıf

Ortalama Kar Marjı: %38
Satış Potansiyeli: 6/10

96. Olta Sesi

Ortalama Kar Marjı: %25
Satış Potansiyeli: 10/10

97. Sabun Makinesi

Ortalama Kar Marjı: %30
Satış Potansiyeli: 9/10

98. İlan Panosu

Ortalama Kar Marjı: %32
Satış Potansiyeli: 7/10

99. TV Ekran Koruyucu

Ortalama Kar Marjı: %30
Satış Potansiyeli: 7/10

100. Telkari Seti

Ortalama Kar Marjı: %45
Satış Potansiyeli: 6/10

101. Siperlik

Ortalama Kar Marjı: %35
Satış Potansiyeli: 8/10

102. Giyim

Ortalama Kar Marjı: %35
Satış Potansiyeli: 10/10

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Toptan Giyim Firmaları

103. Peeling Maskesi

Ortalama Kar Marjı: %50
Satış Potansiyeli: 4/10

104. Yedek Su Filtresi

Ortalama Kar Marjı: %34
Satış Potansiyeli: 3/10

105. Wifi Güçlendirici

Ortalama Kar Marjı: %24
Satış Potansiyeli: 5/10

106. Koku Önleyici

Ortalama Kar Marjı: %40
Satış Potansiyeli: 3/10

107. Katlanabilir Telefon Büyüteci

Ortalama Kar Marjı: %40
Satış Potansiyeli: 2/10

108. Fosforlu Şerit

Ortalama Kar Marjı: %40
Satış Potansiyeli: 3/10

109. Otomatik Kapı Kapatıcı

Ortalama Kar Marjı: %60
Satış Potansiyeli: 4/10

110. Araç Göçük Düzeltmekı Aparatı

Ortalama Kar Marjı: %55
Satış Potansiyeli: 4/10

111. Petek Üstü Oda Nemlendirici

Ortalama Kar Marjı: %70
Satış Potansiyeli: 3/10

112. Plastik Poşet Kapatıcı

Ortalama Kar Marjı: %50
Satış Potansiyeli: 5/10

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Tecrübe Olmadan Açılabilecek Dükkanlar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: İhraç Fazlası Ürünler

İNCELEYİN: Kar Marjı Ne Kadar Olmalı

Sermayesiz İş Fikirleri 2 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri
5 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri 10 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri
20 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri 50 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri
100 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri 200 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri

“Sıfırdan Ticarete Atılmak İstiyorum Diyenlere 11 Altın Tavsiye ve 112 Parlak Ürün Fikri” üzerine 6 yorum

Yorum yapın